Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери в Діві з 22 липня до 16 серпня 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Діви з 22 липня до 16 серпня. У 2021 році транзит Венери по Діві нормальний, порівну хороших і поганих вказівок, поганих днів менше, почнеться погано. Хороший Тельцям і Козерогам, Дівам важливий, любов, харизма і привабливість, товариськість. Транзит Венери в Діві дуже сильний для цього знака, хорошого і поганого, нове і розвиток, для відносин і багатства, оцінка любові і відносин, багатства, інвестицій, покупок, самооцінка. Жінкам Дівам транзит Венери в 2021 році дасть оцінку себе, впевненість, більше прояви своєї жіночності, гарний час для змін в зовнішності і стилі, а коли погані вказівки – погане, розчарування, мінливість в оцінці.

Найважливіші вказівки, аспекти: відсутні.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, час для відносин для роботи і здоров’я. Зі здоров’ям зайнятися зміною зовнішності, косметичними процедурами, пластичними корекціями і операціями, дієтами, легким спортом. На роботі стартувати, оновлювати, розривати відносини, договори, трудові контракти, суди. Важність ділових відносин з клієнтами і співробітниками, любовних відносин на роботі. Задоволення від відносин ділових і любовних на роботі. Сильна оцінка, часом критика, особистих і ділових відносин. Хороший період для творчих завдань в роботі. Більше заробітків від роботи, інвестицій в роботу і здоров’я. Хороший період для тих, хто використовує творчість і мистецтво в роботі, дизайнерів, художників, але не сфер розваг.

Світ

Період дасть оцінку економіки, уповільнення, зменшення витрат, корекцію. На самому початку періоду великі і часті перепади, в середині це прискориться, кінець краще. Для міжнародних відносин період великого значення не має. Паралельна вказівка в кінці липня на проблеми і скандали, напруга в міжнародних відносинах до початку серпня. Важливий період для законів, правил, норм про працю та здоров’я. Для ринків весь період пасивний, витрат менше. Настав час корекції на ринках. Криза може початися до 16 серпня, якщо почнеться – посилиться восени. Якщо криза не трапиться зараз, погані часи з вересня до листопада включно. Ведмежий ринок, зменшення цін на переоцінені активи, зростання цін на фундаментальні. Хороший період для ринку медичних послуг і товарів, ринку праці, послуг.

Автор: A.S. – 25.07.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169