Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Терезах з 16 серпня до 10 вересня 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Терезів з 16 серпня до 10 вересня. У 2021 році транзит Венери по Терезах дуже хороший. Краще Близнюкам і Водоліям, важливий Терезам, любов, харизма і привабливість, товариськість. Транзит Венери в Терезах дуже сильний для цього знака, хороше нове і розвиток, завершення для відносин. Жінкам Терезам транзит Венери в 2021 році дуже хороший, хороша оцінка себе, впевненість, більше прояви своєї жіночності, гарний час для змін в зовнішності і стилі.

Найважливіші вказівки, аспекти: відсутні.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, час для важливих відносин, подій в сфері відносин, бізнесу, шлюбу, ворожнечі, партнерства, заручин, сварок, судів, відносин для життя. Стартувати, оновлювати, розвивати, розривати будь-які важливі відносини. Зростуть можливості для сфери відносин. Задоволення від відносин. Легко знаходити компроміси, сподобатися іншим, успішно домовитися, укласти договори. Хороший період для скандалів, судів, будь-яких розглядів, розлучень, шлюбів, бізнес партнерства. Відносини добре вплинуть на багатство і самооцінку. Хороший період для тих, хто працює з відносинами, впливає на відносини, для адвокатів, нотаріусів, суддів, психологів, переговірників, бізнесменів.

Світ

Період дасть важливість для відносин всередині країн та міжнародних, права, рішення судів, суперечок. На економіку впливає опосередковано, шляхом партнерських відносин, хороших судових рішень, консенсусу в міжнародних відносинах і іншим. Важливий період для законів, правил, норм щодо відносин. Для ринків весь період хороший, його змінить поганий період для економіки і ринків, з вересня до кінця листопада для економіки поганий час. Посилення кризи після 10 вересня для ринків і економік. Зараз, поки Венера в Терезах, ринок буде з перепадами від ведмежого до бичачого, мала волатильність. Хороший період для судів, різних розглядів, важливих угод, договорів, співпраці.

Автор: A.S. – 15.08.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,416