Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Тельцю з 14 квітня – 9 травня 2021


Транзит Венери по знаку Тельця з 14 квітня до 9 травня в 2021 році. У 2021 році у транзитної Венери багато поганих аспектів, велика частина періоду буде поганою. У 2021 році транзит Венери по Тельцю буде гірше для Водолія, Лева, Скорпіона, Тельця. Легше період для Козерога і Діви. Дуже важливий для Тельця. Знакам стихії Землі, коли не діятимуть погані вказівки, дасть душевну гармонію і малу радість, зросте товариськість, харизма і привабливість, бажання зміцнити і розвинути відносини, бажання здійснювати покупки, хороший для багатства. Сильніше період для Тельців, важливе хороше і погане у відносинах і багатстві, сильного поганого більше, переоціните, зрозумієте, будете діяти за своїми бажаннями, упертості, ревнощів, жадібності, накопичування, нерозважливих витрат, обмежень, дій у відносинах. Жінкам Тельцям транзит Венери в 2021 році змінить впевненість і прояву своєї жіночності, незадовільні зміни в зовнішності і стилі.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, час для сфери багатства і відносин для багатства. Діяти від користі, жадібності, бажання багатства. У всіх відношеннях проявиться цинізм і корисливість. У періоду багато поганих вказівок, договори, сварки, суди, покупки, інвестиції, спільний бізнес і все, що дає багатство не дадуть результатів, будуть поганими. Обдумано розвивайте стосунки і багатство, краще заощадити і почекати, ніж витратити зайве, не поспішайте, дотримуйтеся громадських правил і законів. Не хваліться своїм багатством і відносинами на публіці і перед керівництвом. Якщо Ви схильні до зрад, порушення правил, жадібності, ревнощів – це посилиться. Витрачайте гроші тільки на потрібні покупки, інвестуйте обдумано, не робіть довгострокових покупок і інвестицій, не беріть в борг на них. Важливими будуть сварки та відстоювання свого в сфері багатства, реалізація своїх ідей і бажань. Для бізнеса, фінансів і матеріального, цінностей період поганий. У любові постарайтеся не ревнувати і не зраджувати.

– Світ. Важливий період для економік і багатств світу, Венера в Тельці на транзиті дасть енергію для змін трендів, початку і завершень, в економіках усіх країн, важливі події в економіці світу. Погані вказівки сильно вплинуть на економіку, гірше для суспільства, науки і технологій. Зменшення витрат на соціальні потреби і науку. Висока ймовірність початку економічного глобальної кризи в травні 2021 року, можливо в кінці квітня, про це було написано в гороскопі на 2021 рік. Ділові і фінансові відносини між державами і всередині будуть напруженими і руйнівними, раптові і швидкі зміни. Скандали про інвестиції, фонди, накопичення. Банкрутство банків і інших фінансових інституцій. Зміна цінностей в світі, знецінення їх – це може вплинути на Біткоіни і інші цінності матеріальні і не. Період поганий для ринків і економік, в кінці періоду будуть хороші вказівки для втрат і позбавлення, трансформацій, що само по собі не добре для якостей необхідних для гарного розвитку економіки. Великі перепади, крайнощі, на ринках. Падіння купівельної активності.

Автор: A.S. – 14.04.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,394