Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Раку з 2 до 27 червня 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Рака з 2 до 27 червня 2021 року. У 2021 році транзит Венери по Раку буде хорошим, багато хороших вказівок, одна погана вказівка в кінці (22-25 червня). Хороший для Раків, Скорпіонів і Риб, душевна гармонія, доброта, чутливість, харизма і привабливість. Дуже сильний період для Раків, для відносин і багатства, нове і розвиток весь період, чутливість у стосунках, бажання зберегти і розвинути їх, в багатстві хороші покупки і заощадження, коли погана вказівка – розриви і втрати. Жінкам Ракам транзит Венери в 2021 році дасть впевненість в собі, більше прояви своєї жіночності, гарний час для змін в зовнішності і стилі, а коли погана вказівка – незадоволеність, образливість.

Найважливіші вказівки, аспекти:

– Відсутні.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, час для сфери сім’ї та будинки, відносин з родичами, поліпшення будинку, покупки або продажу нерухомості. До 23 червня договори не укладайте, з переговорами не поспішайте. Легко спілкуватися з рідними, миритися, розвивати відносини, важливіше стануть відносини з сім’єю. Красиво можете прикрасити будинок, купити корисне і красиве для будинку. У погану вказівку не втратьте що є, але позбавляйтеся від непотрібного, хоч буде неприємно. Сентиментальність, терплячість, тримання за відносини посилиться у хороших і поганих відносинах. Якщо Ви схильні до зрад, ревнощів, уразливості – це посилиться при поганій вказівці. Витрачайте гроші на сім’ю і будинок, краще купувати потрібне. Починайте збирати гроші. Для бізнесу, фінансів, матеріального, період нормальний, краще для сімейного бізнесу або бізнесу, націленого на сім’ї і патріотизм, харчопрому, нерухомості. Для одиноких флірту і розваг мало.

Світ

Період для відносин всередині країн і внутрішньої економіки, економіки всередині країн. Дуже сильне об’єднання народу, поліпшення відносин всередині однієї касти, раси, маси людей. Міжнародна і світова економіки, міжнародні відносини і співробітництво, зменшаться, стануть обережними, менше активності. Період нормальний, це не криза, а просто зменшення витрат, менше взаємодії між країнами. Штормити почне в кінці періоду. Для ринків весь період повільний, на нього впливає паралельний період до 23 червня. Ринок стане більш ведмежим. Хороший період для ринку нерухомості, сфер послуг для сімей, харчової промисловості. З кінця періоду низка скандалів, погіршення в економіках до кінця літа.

Автор: A.S. – 05.06.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,174