Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Овну з 21 березня до 14 квітня 2021


Транзит Венери по знаку Овна з 21 березня до 14 квітня 2021 року. У 2021 році у транзитної Венери більшість аспектів будуть хорошими, початок буде дуже сильним і помітним, період буде хорошим, крім 4 останніх днів. Цього разу транзит Венери по Овну буде хорошим для багатьох знаків Зодіаку. Хороший період для Овна, Лева і Стрільця, дасть їм душевну гармонію і малу радість, зросте товариськість і бажання бути в центрі уваги, громадський успіх, більше яскравості, помітності, харизми. Найсильніше період для Овнів, дасть їм активність і успіх у відносинах і багатстві, зрозумієте і покажете свої бажання, наполегливість у відносинах, легше сварки з ворогами, розвиток любові. Жінкам Овнам більше привабливості, впевненості в собі, зміни і прояви жіночності. На цей раз Венера в Овні буде сильніше впливати на Водолія і Близнюків, стосуватиметься відносин і багатства, додасть харизми.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, час скандалити і вимагати своє. Діяти від своїх бажань і спонукань у відносинах. Проявиться егоїзм у відносинах. У періоду будуть хороші вказівки, скандали будуть швидкими і результативними, або розриви остаточні, або вчинки кардинальні, погане буде проходити легко, хороше – краще. Займіться розвитком себе і відносин, розвитком своїх якостей у відносинах (що даєте, яке становище займаєте, як бачать інші Вас). Показуйте себе і свої бажання. Якщо Ви схильні до скандалів і образливі, погано реагуєте на критику – ці якості будуть посилені. Буде увага до себе, своїх бажань в сферах відносин і багатства, і увага до інших людей, дій, скандалів, розвитку. Більше уваги до відносин з конкурентами і тими, кого хочете завоювати або перемогти. Займіться завоюванням улюблених, розвитком шлюбних відносин, діловими відносинами, судами і сварками з конкурентами і ворогами. Витрачайте гроші на покупки, які хочете. Стійте за свої бажання в договорах, вимагайте додавання або зміни пунктів. Розвивайте важливі для Вас відносини. Вдаліше будуть сварки та відстоювання свого, реалізація своїх ідей і бажань у різних відносинах. У бізнесі, фінансах і матеріальному період хороший, активний, важливий, якщо Ви заробляєте у взаємодії з іншими і в конкурентному середовищі. Період в цьому році важливий і помітний, погані лише 4 останні дні, проблеми в стосунках з тими, хто керує Вами, ревнощі, придушення, розтрати.

– Світ. Важливий період для дій у відносинах, Венера в Овні в транзиті дасть енергію для сварок, вимог, егоїзму, активних і кардинальних дій. Відносини міжнародні і всередині держав, інших рівнів – більше судів, скандалів, розглядів – це все буде сильніше звичайного, але в 2021 році у цього періоду багато хороших вказівок і все це буде краще і легше. Всі скандали будуть кардинальними, з швидкими результатами, з хорошим завершенням. Справедливості буде менше, переможець отримає все, переможеному не буде погано. Егоїстична, одностороння зміна і розвиток правил, поведінки, домовленостей. Активний період для всіх видів відносин, оголошення вимог, швидкий початок дій, менше терпіння і вичікування, більше егоїзму. Відносини отримають струс і енергію для розвитку, більше скандальні стосунки, сварки і конкуренція. Кардинальні руйнування і старт нового. Останній хороший період для торгівлі та економіки, витрати зростуть і активність, поки ще ринки будуть швидко рости, зросте купівельна активність (коли буде транзит Венери по Тельцю настане проблемне для економіки). Важливіше будуть скандали державні наприкінці періоду.

Автор: A.S. – 22.03.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,496