Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Леву з 27 червня до 22 липня 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Лева з 27 червня до 22 липня 2021 року. У 2021 році транзит Венери по Льву буде поганим на початку, в середині вказівка яка підсилить, зробить краще або гірше, завершення у періоду краще. Хороший для Овнів і Стрільців, Левам гірше, яскравість, творчість, бажання розваг і любові, харизма і привабливість. Дуже сильний період для Левів, для відносин і багатства, гарне і погане, нове і розвиток весь період, любовні розваги, в багатстві збагачення та розтрати, коли погані вказівки – розриви, втрати, зради, розтрати. Жінкам Левам транзит Венери в 2021 році дасть впевненість в собі, помітності, благородства, більше прояви своєї жіночності, гарний час для змін в зовнішності і стилі, а коли погані вказівки – незадоволеність, стервозність, руйнівна поведінка і в зовнішності.

Найважливіші вказівки, аспекти: з 5-10 липня погані; з 10-17 посилення хорошого і поганого.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, час для творчості, розваг, в любові для любовних романів, зрад, для відносин з дітьми. Легко спілкуватися з дітьми, миритися, розвивати відносини. Важливіше стануть любовні романи і зради, їх розвиток або завершення. Задоволення від творчості, бажання творчості. У погані вказівки і підсилюючу (якщо триватиме погане) руйнівні зради, творчість, відносини з дітьми, любовні відносини. Грайливий настрій весь місяць. Якщо Ви схильні до зрад – це посилиться на весь період. Більше уразливості на критику творчості, коханя, дітей. Великі витрати на дітей, любов, спорт, розваги, творчість. Для бізнесу, фінансів, матеріального період хороший. Хороший період для сфер розваг, спорту, культурних і масових заходів.

Світ

Період дасть струс для економіки, на самому початку і посилить в середині липня. Для міжнародних відносин період великого значення не має, проблеми на початку, обмеження і руйнування. Активність в міжнародних відносинах в середині періоду, хороша чи погана залежить від тенденцій. Важливий період для культурних заходів. У новинах буде багато інформації про відношення публічних людей, зірок естради, спортсменів, політиків та інших. Для ринків весь період активний, витрат більше, ризику, азарту, гірше на початку періоду. І бичачиї і ведмежий ринок разом, одні будуть активно продавати, інші ризиковано купувати. Хороший період для ринку розваг і відпочинку, косметики, популярного мистецтва, естради, кіно, крім початку.

Автор: A.S. – 28.06.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,165