Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Близнюкам з 9 травня по 2 червня 2021 року


Транзит, рух, Венери по знаку Близнюків з 9 травня по 2 червня 2021 року. У 2021 році у транзитної Венери багато різних вказівок, нормальний період. Хороший для Терезів, Водоліїв і Близнюків, душевна гармонія, радість, товариськість, харизма і привабливість. Дуже сильний період для Близнюків, хороший для простих і серйозних відносин, багатства, нове і розвиток існуючого, легкість у відносинах і з грошима, велике бажання нових знань, спілкування, любові, ментальний еротизм. Жінкам Близнюкам транзит Венери в 2021 році дасть впевненість в собі, більше прояви своєї жіночності, гарний час для змін в зовнішності і стилі.

Найважливіші вказівки, аспекти:

– Хороший для простого з 26-21 червня.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, час для сфери спілкування і навчання, відносин з далекими родичами, знайомими, знайомств і поїздок, торгівлі. Легко спілкуватися, навчатися, їздити, з інтересів і цікавості. У відносинах легкість і несерйозність. У періоду погані паралельні вказівки після 20 травня для переговорів, угод, навчання, поїздок, оформлення документів, дорогих покупок. Легко розвинути несерйозні відносини. Бажання легкого навчання. Якщо Ви схильні до зрад, мінливість – це посилиться. Витрачайте гроші на що хочете, крім дорогого і довгострокового. Важливими будуть переговори і угоди, спілкування зі знайомими, нові знайомства до 20 травня, а результати дріб’язкові. Для бізнесу, фінансів, матеріального, період нормальний, якщо невелике і недовге. У любові постарайтеся не змінювати. Швидкі романи і флірт для самотніх.

Світ

Важливий період переговорів і угод, з малими результатами, а після 20 травня без результатів і з обманами. Венера в Близнюках дасть легкість в спілкуванні, торгівлі, обговоренню договорів, переговорів, все легко починається, проходить і завершується. Поганих вказівок для економіки не буде, для переговорів і угод погані після 20 травня. Великих результатів не буде весь період. Багато переговорів і угод між країнами, між людьми, компаніями. Новини про комерцію і транспортній сфері будуть легкими і приємними для світу, для світової економіки, без важливості. Ділові і фінансові відносини між державами і всередині швидкоплинні. Скандалів не повинно бути. Період нормальний для ринків і економік, після 20 травня погана паралельна вказівка для інформаційної і комунікаційної частини. Багато метушні на ринках.

Автор: A.S. – 08.05.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,494