Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Меркурія по Терезам з 30 серпня до 5 листопада 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Терезів з 30 серпня до 5 листопада. У 2021 року період дуже важливий, багато сильних хороших і поганих вказівок. В Терезах Меркурій стане ретроградним з 27 вересня до 18 жовтня, що дасть затримки, переоцінку, повернення. Терезам, Водоліям і Близнюкам зросте інтелектуальний тонус, комунікабельність, знайомства, оновлення зв’язків, здатність до навчання. Сильніше період Терезам, більше важливого, нового, в навчанні, новинах, знайомствах, спілкуванні, поїздках, легше працювати з інформацією, інтелектуальний тонус, важлива інформація про відносини, суди, життя.

Найважливіші вказівки, аспекти: 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня – хороші; 19 вересня до 4 жовтня – погана. Переоцінка, затримки, повернення з 27 вересня до 18 жовтня.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, в спілкуванні та навчанні компромісно, поверхнево, бажання сподобатися, логічність. Легше навчатися у інших і разом. Бажання не образити інших, стримувана критика, підстроювання під інших. Гнучкість у навчанні та спілкуванні, легко працювати разом, перемикатися, слухати поради інших і знаходити найкраще рішення. Великий інтерес до відносин, інформації про шлюб, ворогів, конкурентів, партнерів, судах і тих людей, з якими багато проводите часу, співпрацюєте, частково залежні, про все це багато важливих новин. Обсяги навчання вибирайте самі. Легко виступати на публіці. Небажання критикувати відкрито, легкий сарказм. При всій компромісності присутня лідерська якість в спілкуванні, навчанні інших, бізнесі. Рух Меркурія по Терезам в 2021 році з хорошим і поганим. Кращі вказівки з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня – поспіх в судах, закордонному, публічному, найбільшому в поїздках, навчанні, виступах, бізнесі. Найгірші вказівки з 19 вересня до 4 жовтня – маніпулятивного, втрати репутації від ризику, розриви зв’язків, підозрілість, кардинальні зміни в спілкуванні, навчанні, інтелекті. Продуктивні суди, переговори де потрібно знайти компроміси, переконання інших, оформлення різних договорів, спільна робота над проектами. У бізнесі працюйте над скандальним, шукайте компроміси. Період для суддів, бізнесменів, переговірників, адвокатів, дипломатів, професій з необхідністю компромісів і м’якого переконання. У період з 27 вересня до 18 жовтня повернення, уповільнення нового, переоцінка існуючого, краще не починати нове.

Світ

Важливий період для міжнародних відносин, переговорів, судів, договорів. Важливе обговорення, інформація, домовленості. Багато інформації, новин, переговорів, ділова активність. Важливі новини про договори, суди, переговори. Переговори і новини хороші, паралельні хороші вказівки до поганого нормалізують період, дрібних хороших вказівок у періоду більше. Легше знаходити компроміси і співпрацювати в складному і поганому для бізнесу, політики, міжнародних відносин. Для ринків зростання завершиться після 15 вересня, коли почнеться паралельний період, який буде поганим для економік. Новини про договори і переговорах сильно впливають на ринки. Під час вказівок з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня – новини про суспільство, соціумі, політиків, успішні міжнародні переговори, суди, зростання бізнес активності. Під час поганої вказівки з 19 вересня до 4 жовтня – державні скандали, проблеми в корпораціях, негативний вплив держави на бізнес. З 27 вересня до 18 жовтня – проблеми в бізнесі і комунікації.

Автор: A.S. – 30.08.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,177