Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Меркурія по Діві з 11 до 30 серпня 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Діви з 11 до 30 серпня. У 2021 році період з однією сильною вказівкою з 17-25 серпня. Дівам, Козерогам і Тельцям зросте інтелектуальний тонус, комунікабельність, знайомства, оновлення зв’язків, здатність до навчання. Сильніше період Дівам, більше важливого, нового, в навчанні, новинах, знайомствах, спілкуванні, поїздка, легше працювати з інформацією, інтелектуальний тонус, аналіз, розрахунки.

Найважливіші вказівки, аспекти: 17-25 серпня – посилення.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, в спілкуванні та навчанні аналіз, логічність, скромність. Легше навчатися у інших, складніше навчати інших. Бажання розбиратися у всьому, аналізувати, дробити на деталі, критикувати. Гнучкість у навчанні та спілкуванні, легко перемикатися, працювати з невеликими завданнями. Великий інтерес до здоров’я, обов’язків, звичкам, вихованцям, образу життя, планування, навчанню новому для роботи. Обсяги навчання краще розбити на частини. Складно виступати на публіці. Вразливість до критики Ваших знань. Новини про здоров’я, роботі, вихованців, звичках. Рух Меркурія по Діві в 2021 році нейтральний, сильне вказівку з 17-25 нейтрально, що руйнує і творить, залежить від тенденцій, посилить тенденції до дій або руйнувань. З 17-25 серпня посилення інтелектуальної енергії, наполегливості в бізнесі, діяльності всім. Весь період спілкування по здоров’ю і роботі буде важливим. Продуктивні відрядження, робота над завданнями, бізнес проекти. У бізнесі працюйте над практичним, необхідним в реалізації, не довгостроковим, аналізом, оцінкою, вивченням деталей. Період для бухгалтерів, аудиторів, докторів, професій з аналізом і оцінкою.

Світ

Багато інформації, новин і переговорів, активізація малого виробництва, ділова активність. Важливі новини про сфері здоров’я, темах роботи, переговорах, договорах. Переговори і новини нормальні. Для ринків невеликий спад, аналіз, корекція. Новини не сильно впливають на ринки, прогнозована, очікувана інформація, новини про ринки не дадуть нового. Перепадів в активності ринків не буде, крім 17-25 серпня, буде багато суєти. Корекція ринків. Меркурій у Діві 2021 році з сильним зазначенням 17-25 серпня дасть руйнування, сварки, на ринках, бізнесі, виробництві.

Автор: A.S. – 11.08.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,403