Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по знаку Терезів з 15 вересня – 30 жовтня 2021


Транзитний Марс у Терезах з 15 вересня до 30 жовтня 2021. Багато сильних хороших і одна погана вказівок у Марса, на початку жовтня важлива, яка підсилює все, вказівка. Терезам, Водоліям і Близнюкам невеликий приріст фізичних сил, приріст напористості, активності в реалізації бажань, впевненості. Транзит Марса по Терезам дасть цьому знаку найсильніший вплив, розвиток хорошого і поганого, час розвиватися і діяти, оновлення в житті, руйнування і творення, зростання дратівливості, сварливості, скандальності, наполегливості, цілеспрямованості, бравади, перепади активності. Терезам сильніше скандали, вчинки, захист своїх прав, тиск на інших, лідерства, розвиток і руйнуванні позиції в житті і відносинах. У чоловіків Терезів посилення мужності і чоловічих якостей в поведінці та характері. Період руйнує і відновлює, стимулює і розвиває, відноситься до руйнівно-творящим.

Найважливіші вказівки, аспекти: підсилює гарне і погане з 2-14 жовтня; поганий з 19-25 жовтня; хороші з 23-28 вересня і з 16-22 жовтня.

Обивателі

Обивателям період краще, крім Овнів, Раків, Козерогів. Період дасть енергію, дасть починання, дії, оновить і розвине, зруйнує небажане для важливих відносин, ділових відносин, судів, конкуренції, ворожнечі, шлюбу, серйозної любові. Бажання дій в перерахованому, енергія для цього, бути лідером, захисником, руйнівником, розвивати своє становище. Кардинальні вчинки. Енергія для лідерства в стосунках, управління і партнерства з іншими. Менше терпимості до образ від ворогів і партнерів, захист відносин і своїх прав від інших. При поганому – Марс у Терезах дасть невпевненість, перепади, в діях, прагненнях, лінь, диктаторство, проблеми зі сварками, справедливістю, тактовністю, початок нових скандалів, руйнування відносин. При хорошому – удача й успіх у захисті прав, справедливості, енергія для реалізації задуманого, розвитку відносин, хороше завершення, руйнування відносин. Багато часу період буде посиленим з 2-14 жовтня – посилена активність у відносинах, залежить від Ваших особистих схильностей і тенденцій. Погана вказівка з 19-25 жовтня – це таємні скандали, прихована агресія, кардинальні руйнування. Хороші вказівки: з 23-28 вересня – це енергія для зміцнення, стабілізації, планування, серйозних цілей, обдумані вчинки; з 16-22 жовтня – це енергія для розвитку, реалізації ідей, планів, справедливості. Дні для всіх, кому важливі відносини, суддям, адвокатам, помічникам, представникам, нотаріусам, консультантам та іншим. Дороге Вам крихке і конфліктне в перерахованому намагайтеся берегти і йти на компроміси.

Світ

Світу період гірше. Період дипломатичних проблем, агресії, воєн, «боротьби за справедливість». Для світу активність у відносинах всередині держав і міжнародних, посилення всіх конфліктів, початок нових. У 2021 році у транзитного Марса в Терезах хороші вказівки будуть ослаблені поганими, важливою буде нейтральна вказівка з 2-14 жовтня. З 2-14 жовтня загострення війн, можливо початок нових, посилення агресивності в світі, в міжнародних відносинах і всередині держав. З іншого боку, вказівка з 2-14 жовтня, здатна дати боротьбу за справедливість, корисні сварки, захист правди. Весь період розриви дипломатичних і бізнес відносин, сильний тиск, кардинальні перемоги і поразки. Бізнес активність спрямована на відносини, серйозні судові розгляди, захист прав, кардинальні вчинки в бізнесі, діловому партнерстві. З 23-28 вересня гарна вказівка для влади, держав, їх впливу, стримування, управління, на бізнес, суди, політику, відносини з народом. З 16-22 жовтня – пом’якшення проблем у відносинах, суперечках, судах. З 19-25 жовтня теракти, таємне усунення суперників, кардинальні проблеми в стосунках. На ринки та економіку транзит впливає опосередковано, через війни, відносини, суди. Період важливий для всіх видів ворожнечі і відносин.

Автор: A.S. 16.09.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,171