Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по знаку Рака з 23 квітня до 11 червня 2021 року


Транзитний Марс в Раку з 23 квітня до 11 червня 2021 року. В 2021 році аспектів у Марса мало – період нейтральний, залежить від особистих гороскопів, сильні і важливі вказівки в кінці травня і червні, порівну хороших і поганих. Добре Марс буде впливати на Раків, Риб, Скорпіонів. Ракам найсильніше вплив, розвиток хорошого і поганого, час розвиватися і діяти, оновлення в житті, активність, руйнування і творення, зростання емоційності, вразливості, скандальності. Скорпіонам, Рибам і Ракам більше енергії фізичної та емоційної (сильніше емоції і бажання), сексуальної, маніпулятивного, активності в реалізації бажань. Період руйнує і відновлює, стимулює і розвиває, відноситься до руйнівно-творящим.

Найважливіші вказівки, аспекти: 28 травня – 3 червня – хороший; 2-9 червня – поганий.

Обивателі

Період дасть енергію, дасть починання, дії, оновить і розвине, зруйнує небажане для сім’ї та нерухомості. Бажання дій в сім’ї і з нерухомістю, бути лідером, захисником, руйнівником, розвивати своє становище в сім’ї. Енергія для ремонтів в будинку, ламати легше, ніж будувати. Енергія для захисту рідних від чужих, управління рідними, сильних сварок від незгоди і образ. Сильні емоційні образи. У 2021 році у Марса в Раку мало сильних поганих і хороших вказівок. Хороші – захищайте сім’ю, розвивайте будинок, домагайтеся бажаного від рідних. Погані – кардинальні сварки з рідними, образи, руйнування в сім’ї і будинку, скандали через сім’ю з іншими. Багато часу період буде нейтральним – залежить від Ваших особистих схильностей і тенденцій, якщо Ви в родині скандаліст і руйнівник, в родині і з нерухомістю є проблеми – руйнівний; добре робите ремонти і захищаєте рідних, хороші відносини і лідер – творчий. У нейтральний час, а краще, коли хороші вказівки – корисно руйнувати, легко будувати і домагатися свого. В поганий час – погані скандали і руйнування, події в сфері сім’ї та з нерухомістю, емоційні вибухи. Розвивайте будинок і сім’ю. Менше терпимості до повчання і образ від сім’ї і по відношенню до Вашої сім’ї. При хорошій вказівці – допомога рідним або від рідних, командна гра. Дороге Вам крихке і конфліктне в родині і з нерухомістю намагайтеся берегти і йти на компроміси.

Світ

Для світу гірше, ніж для людей. У людей, народів, зросте агресія, бажання домагатися свого, непослух, вимогливість, нетерплячість, зменшення смирення. Травень – це останній спокійний місяць для скандалів, аварій, воєн. У 2021 році у транзитного Марса в Раку будуть погані вказівки в червні – це час протистояння людей з владою. Потім Марс буде рухатися по Леву і буде багато поганих вказівок, про них я писав в гороскопі подій на 2021 рік, революційних, руйнівних для економіки і суспільства, влади. Марс в Раку вплине на сім’ї, сімейні права, націоналізм, прагнення націй, ринок нерухомості і сферу харчування. Напруження відносин всередині країн між владою і народом, гірше в червні. Активність народних лідерів, в червні їх ймовірне усунення. В діях народу більше енергії для протистояння владі, для вимог до влади, досягнення бажаного, активності, скандальності, агресивності. У новинах будуть частіше говорити про сімейне насильство, гучних прецедентах. Зросте агресія на ґрунті націоналізму. Найсильніші скандали і агресії в червні. Ділова активність на цей період буде реагувати побічно. Період важливий для ринку нерухомості, сфери харчування, сильні скандалі і руйнування.

Автор: A.S. 24.04.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,177