Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по знаку Лева з 11 червня до 29 липня 2021 року


Транзитний Марс у Леві з 11 червня до 29 липня 2021 року. У 2021 року багато покрокових вказівок у Марса – в 2\4, частини, період поганий, в 3\4 – хороший, решта часу залежить від особистих гороскопів, крайності перепадів хорошого і поганого. Добре Марс буде впливати на Левів, Овнів, Стрільців. Левам найсильніше вплив і розвиток хорошого і поганого, час розвиватися і діяти, оновлення в житті, активність, руйнування і творення, зростання награність, впертості, уразливості, егоїзму, скандальності. Левам багато активності в любові, відносинах, багатстві, бізнесі, творчості, розвагах, сильні вказівки на руйнування, травми, агресію і сварки в стосунках, кар’єрі та статусі. У чоловіків Левів посилення мужності і чоловічих якостей в поведінці та характері. Левам, Овнам і Стрільцям більше енергії фізичної, сексуальної, напористості, активності в реалізації бажань. Період руйнує і відновлює, стимулює і розвиває, відноситься до руйнівно-творящим.

Найважливіші вказівки, аспекти: З 28 (24) червня до 7 (10) липня – погані; 10-17 липня – хороший.

Обивателі

Період дасть енергію, дасть починання, дії, оновить і розвине, зруйнує небажане для романів, любові, творчості, захоплень, азарту, ігор, спорту, дітей. Бажання дій в перерахованому, енергія для цього, бути лідером, захисником, руйнівником, розвивати своє становище. При поганому – сильні сварки, образи, скандали, порушення, руйнування будуть сильними і швидкими. При хорошому – веселощі і приємне, вітальність, радість, щедрість, краса і впевненість, добропорядність, вірність. Енергія для захисту любові, дітей, творчості, управління цим, при поганому – руйнування і деспотизм. Багато часу період буде нейтральним – залежить від Ваших особистих схильностей і тенденцій, якщо Ви гулящий чоловік – романи на стороні, деспот – агресія до коханих і дітям, туди-сюди в творчості – незадоволеність, нещастить з азартними іграми – програєте останнє, якщо все добре з цим – все буде розвиватися добре (не завадить обережність з 24 червня до 10 липня). Менше терпимості до повчання в цих Ваших сферах від інших. Дні для артистів, спортсменів, громадських діячів, творчих та азартних особистостей. Дороге Вам крихке і конфліктне в перерахованому намагайтеся берегти і йти на компроміси.

Світ

Для світу гірше, ніж для людей. Сильніше і більше агресія соціальна, владна, руйнування в економіках. Все, що було на межі конфліктів, воєн, руйнувань, скандалів – рвоне в кінці червня, початку липня, і лише з 5-10 липня буде ослаблення. У 2021 році у транзитного Марса у Леві занадто сильні погані вказівки для суспільства. Марс буде рухатися по Леву і буде багато поганих вказівок, про них я писав у “Гороскопі подій на 2021 рік”, революційних, руйнівних для економіки і суспільства, влади. З меншого, Марс у Леві вплине на світові сфери спорту, культури, кіно і театру, естради, при поганому – скандали і руйнування, при хорошому – активні творчі дії. Зросте активність в азарті. Ділова активність на цей період буде реагувати швидко, вкрай, великі перепади. Період важливий для ринку розваг, спорту, сильні скандали і руйнування.

Автор: A.S. 11.06.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,420