Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по знаку Діви з 29 липня – 15 вересня 2021


Транзитний Марс у Діві з 29 липня до 15 вересня 2021 року. Багато сильних хороших і поганих вказівок у Марса в Діві в 2021 році. Дівам, Козерогам і Тельцям більше енергії фізичної, сексуального, напористості, активності в реалізації бажань, впевненості. Транзит Марса по Діві дасть цьому знаку найсильніше вплив, розвиток хорошого і поганого, час розвиватися і діяти, оновлення в житті, руйнування і творення, зростання скрупульозності, активності, аналізу, мінливості, егоїзму, нетерпіння. Дівам багато активності в розвитку і досягненні ідей, лідерстві, здоров’ї, сексу, змін себе і впливу на інших. У чоловіків Дів посилення мужності і чоловічих якостей в поведінці та характері. Період руйнуючий і відновлювальний, стимулюючий і розвиваючий, відноситься до руйнівно-творящим.

Найважливіші вказівки, аспекти: нейтральний з 17-21 серпня; поганий з 30 серпня до 5 вересня; хороші з 19-25 серпня, 3-9 вересня.

Обивателі

Період дасть енергію, дасть починання, дії, оновить і розвине, зруйнує небажане для здоров’я і роботи, звичок, обов’язків. Бажання дій в перерахованому, енергія для цього, бути лідером, захисником, руйнівником, розвивати своє становище. При поганому – невизначеність в бажаннях, сварки, образи, порушення, руйнування, ексцеси, для Марса в Діві це буде швидким і малим. При хорошому – енергія для реалізації задуманого, виконання обов’язків, хороший прагматизм і цинізм, дихотомія, чистота помислів. Енергія для захисту звичок, роботи, здоров’я, підлеглих, підопічних. Управління та виховання працівників і себе. Менше терпимості до повчання і більше управління іншими в цих сферах. Багато часу період буде нейтральним, залежить від Ваших особистих схильностей і тенденцій. Погана вказівка з 30 серпня до 5 вересня – це фанатизм і бравада, мінливість в бажаннях з вчинками. Хороші вказівки: з 19-25 серпня – це енергія і швидка реалізація задуманого; з 3-9 вересня – це енергія для зміни і відродження, сила волі. Нейтральна вказівка з 17-21 серпня величезний інтелектуальний тонус, сварливість, аналітичність. Дні для всіх, хто багато працює і займається здоров’ям. Займайтеся спортом в міру. У роботі краще невеликі складні завдання, захист себе і своїх прав. Дороге Вам крихке і конфліктне в перерахованому намагайтеся берегти і йти на компроміси.

Світ

Для світу активність в роботі і здоров’я. У 2021 році у транзитного Марса в Діві хороші соціальні вказівки, лише одна погана вказівку, період буде хорошим. Ділова активність, продуктивність, реалізація завдань і цілей підуть у ріст. Скандали за права на роботі і обов’язки, вимоги, умови – з хорошими результатами. Аварії і травми на виробництвах небезпечні тільки спочатку. Активність в сфері охорони здоров’я, права, вимоги, умови. Зросте активність в здоровому способі життя. На ринки та економіку транзит впливає опосередковано, через продуктивність у робочих, їх права та умови праці. Період важливий для ринку здоров’я, сфер послуг, всіх видів робіт.

Автор: A.S. 28.07.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,161