Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по знаку Близнюків з 4 березня – 23 квітень 2021 року


Транзитний Марс в Близнюках буде з 4 березня до 23 квітня 2021 року. Цього року більшість аспектів у Марса будуть хорошими, багато хороших днів. Добре Марс буде впливати на Терезів, Водоліїв, Близнюків, останнім вплив найсильніше і розвине погане. Помітно, в цей раз, вплине на Овнів, багато хороших днів, для інтелекту, у відносинах, додасть енергії. Близнюкам час розвиватися і діяти, оновлення в житті, активність, руйнування і творення. Терезам, Водоліям і Близнюкам більше енергії фізичної і ментальної, інтелектуальної, трохи сексуальної, комунікабельності, активності в спілкуванні та навчанні, реалізації творчих інтелектуальних ідей і завдань. У березні та квітні багато хороших трендів, вказівок, лише в кінці березня (22-26) і на початку квітня (6-13) дні трохи гірше. Період руйнує і відновлює, стимулює і розвиває, відноситься до руйнівно-творящим.

– Обивателі. Період дасть енергію, дасть починання, дії, оновить і розвине, зруйнує небажане, для спілкування, навчання, поїздок. Бажання дій в колі спілкування і впливу на знайомих. Енергія для навчання новому, але не довго і легше вчити різне потроху, ніж щось глибоко. Навіть для домосідів, тим кому не вистачає сил подорожувати, буде енергія для поїздок. У 2021 році у Марса в Близнюках багато хороших вказівок, легко буде творити і руйнувати, скандали будуть м’якше, результати в діях краще. Корисно руйнувати непотрібне, щоб потім побудувати нове. Розвивайтеся інтелектуально, розвивайте творчі інтелектуальні проекти, займіться самонавчанням і навчанням інших. Ставайте в знайомствах, в колі спілкування, розвивайте свої знайомства і поверхневі відносини, скандальте з неприємними людьми. Скандали і руйнування, скоріш при поганих загальних вказівках, будуть маленькими і скороминучі. Багато що залежить від особистих схильностей, якщо Ви скандаліст – скандалів більше, ні – не буде. Образ буде мало. Менше терпимості до повчання від інших і критики знань. Крихке і конфліктне в навчанні, знайомствах, якщо дорого Вам намагайтеся берегти і йти на компроміси.

– Світ. Для світу період буде хорошим, крім кінця березня. Вплине на транспорт, комунікації, ділову активність, новини, сферу нижчого навчання (дитячі установи, сади, школи, курси). Розвине сусідські відносини між країнами, інші поверхневі міжнародні і всередині країн відносини. У спілкуванні між країнами, як між сусідами, більше активності, скандали і агресія будуть швидкими, погане в кінці березня (скандали і порушення угод) і початку квітня (таємні склоки і агресія). Ділова активність на весь період зросте, почуємо багато новин про переговори і угоди, багато які з них будуть реалізовані, 2021 рік для Марса в Близнюках хороший, бізнес-скандали якщо будуть, то найсильніші в кінці березня. Бізнесу найбільші проблеми лише з нафтовим ринком (кінець березня і початок квітня), інші види будуть рости і розвиватися, особливо IT сфера і наука, бізнес пов’язаний з масовими заходами і суспільством. Транспорт – пожвавлення активності, хоча для морського на початку квітня вказівки на проблеми. Нові технології будуть для транспорту і комунікації. Розвинеться і активніше стане сфера навчання, будуть дрібні реформи, зміни прав і умов, темпи навчання прискоряться, будуть технологічні нововведення.

Автор: A.S. – 04.03.2021

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,417