Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по Стрільцю з 13 грудня 2021 – 24 січня 2022


Транзитний Марс у Стрільці з 13 грудня 2021 року до 24 січня 2022 року. Мало вказівок, одна погана. Стрільцям, Овнам та Левам приріст фізичних сил, напористості, впевненості, активності у саморозвитку, просуванні ідей, боротьби за правду, коучингу. Транзит Марса по Стрільцю дасть цьому знаку найсильніший вплив, розвиток хорошого і поганого, час розвиватися і діяти, оновлення в житті, руйнування та творення, зростання дратівливості, наполягання на своїх цілях та ідеалах, прагненнях, сильні скандали, запальність, егоїзм у наполегливості, цілеспрямованості до фанатизму, посилення бажання звернути світ у свою віру та знання. Стрільцям в 2021 транзит Марса хороший, одна погана вказівка, руйнування будуть корисними, травми несильними, цілеспрямованість та сили для реалізації свого. У чоловіків Стрільців посилення мужності та чоловічих якостей у поведінці та характері. Період руйнуючий і оновлюючий, стимулюючий і розвиваючий відноситься до руйнівно-творчим.

Найважливіші вказівки, аспекти: погана з 9-14 січня.

Люди

Період дасть сили для розвитку та починань у саморозвитку, навчанні, далеких поїздках, бізнесі, боротьбі за правду (суди, сварки, переконання), підвищена цілеспрямованість. Оновить та розвине, зруйнує та посилить суди, суперечки, освіту, ідеї, бізнес, віру, стосунки з людьми, які мають інші погляди. Хороший для сварок, вони будуть великими та швидкими, легко починатися та швидко завершуватися. Бажання дій у цьому, енергія, бути лідером, захисником, руйнівником, розвивати своє становище. Вчинки швидкі на початок та кінець. Менше терпимості до маніпуляцій, обманів від інших людей, поучительства Вас. Активності у навчанні та управлінні іншими, повчанні, просуванні ідей, віри, правди. Гарний фанатизм. При поганому – Марс у Стрільці дасть фанатизм, непостійність у діях та активності, нерозуміння правди та брехні, хибну браваду. За хорошого – допомога іншим, саморозвиток, захист добра і боротьба зі злом, добре вчитися чужому новому, просувати ідеї. Період для всіх, кому важливі правдиві факти та знання, просування ідей та віри, суди, бізнес, юристам, PR, вчителям. Дороге Вам тендітне та конфліктне у перерахованому намагайтеся берегти та йти на компроміси.

Світ

Для світу активність у релігійних, громадських, судових, міжнародних та бізнес темах. Проблеми у міжнародних відносинах, судах міжнародних та всередині країн, міжнародній торгівлі, міжнародному праві та всередині країн. Посилення міжнародного протистояння, скандалів у міжнародному бізнесі. Проблеми у релігійному протистоянні, ідеях, фанатизмі, посилення під час поганої вказівки. Всі проблеми, швидко пройдуть, мало руйнівні. Найгірше у релігії та таємних міжнародних конфліктах. Непрямо погано впливає на економіку, через проблеми у міжнародних відносинах, міжнародному бізнесі.

Автор: A.S. 14.12.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,424