Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Марса по Скорпіону з 30 жовтня – 13 грудня 2021


Транзитний Марс у Скорпіоні з 30 жовтня до 13 грудня 2021 року. Багато сильних поганих вказівок, одна «духовна» хороша, одна хороша людям. Скорпіонам, Рибам та Ракам невеликий приріст фізичних сил, приріст наполегливості, емоційності, реакцій на емоції, активності у реалізації бажань, впевненості. Транзит Марса по Скорпіону дасть цьому знаку найсильніший вплив, розвиток хорошого і поганого, час розвиватися і діяти, оновлення в житті, руйнування і творення, зростання дратівливості, мстивості, скритності у вчинках, сварливості, скандальності, уразливості, егоїзму в наполегливості, цілеспрямованість фанатизму, бравади, перепади активності, посилення сексуальності. Скорпіонам у 2021 транзит Марса поганий, руйнування, травми, необачність у можливостях та силах, обмеження на дії, бунтарство, агресивність фізична та сексуальна. У чоловіків Скорпіонів посилення мужності та чоловічих якостей у поведінці та характері. Період, що руйнує і оновлює, стимулює і розвиває, відноситься до руйнівно-творчим.

Найважливіші вказівки, аспекти: погані у листопаді з 7-14 та 15-20, у грудні з 8-14; добрий з 26 листопада до 2 грудня; слабка гарна для людей із 13 листопада до 7 грудня.

Обивачі

Обивателям народжених під знаком Рака та Риб, Козерога та Дів період краще, гірше Скорпіонам, Водоліям, Тельцям та Левам. Період дасть нестабільну енергію, дасть починань хороших і багато поганих, необдумані дії, цілеспрямованість (не завжди стабільну), спонукання до руйнувань, ризику. Оновить та розвине, зруйнує та посилить небажане для боргів, кредитів, спадщини, чужих грошей, використання коштів інших людей, спільних грошей, аліментів, податків, виплат, відносин зі спонсорами, кредиторами, боржниками. Бажання дій у цьому, енергія, бути лідером, захисником, руйнівником, розвивати своє становище, обманювати, сваритися, таємно мстити. Вчинки з крайнощами. Менше терпимості до маніпуляцій, образ, обманів від інших людей, використання Вас, захист свого багатства. Активності в маніпуляції іншими, помсти, використання інших засобів інших людей. Підвищена погано контрольована сексуальність, сексуальна агресивність. При поганому – Марс у Скорпіоні дасть фанатизм, екстремізм, руйнування, безрозсудний ризик, егоїзм, ревнощі, жадібність, травми, психологічні кризи. За хорошого – допомога іншим, пошук компромісів, психологічне відродження. Обивателям з 13 листопада до 7 грудня лише при старанні компроміси, полегшення сварок, посилення та гармонізація у темах сексу, психології, стосунків, багатства. Період для всіх, кому важливі чужі гроші, підтримка інших, хто користується іншими. Дороге Вам тендітне та конфліктне у перерахованому намагайтеся берегти та йти на компроміси.

Світ

Світу період гірший. Проблеми в економіці, фінансовій сфері економік (банки, кредити, борги, позики, зростання видатків, проблеми з фондами), агресія у суспільстві, таємне усунення, теракти, сексуальні скандали, техногенні аварії, різкий стрибок смертності серед населення. Для світу активність у фінансових темах та у суспільних, посилення всіх конфліктів через гроші та борги. У міжнародних відносинах проблеми через борги, виплати, підтримку. У 2021 році транзитний Марс у Скорпіоні має найгірші аспекти на суспільні, політичні, проблеми з боргами, виплатами, підтримкою. Посилення витрат, зростання інфляції, проблеми із позиковими коштами, податками, виплатами. На ринки та економіку транзит впливає опосередковано, через зростання витрат, проблеми з боргами, боргову кризу.

Автор: A.S. 07.11.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168