Все про вагістність
Все про вагістність

Топ-8 способів визначити брехуна


Чесність може бути і краща політика, однак це не змушує людей вдаватися до неї занадто часто. У дійсності, за даними дослідження Корнельського університету, люди брешуть приблизно в 25% зі свого повсякденного спілкування. Так як же можна виявити брехню в близьких відносинах, дружбу або бізнесі? Це просто, якщо ви знаєте основні особливості поведінки типових брехунів. Дотримуйтесь цих порад, виділяє 8 вірних ознак обману, – і ви зловите за руку самого досвідченого обманщика.

1. Погляд

Коли людина бреше, очі видають його в першу чергу. Взагалі, брехуни уникають контакту очей, але якщо людина навмисно йде на обман, він може використовувати свої очі, щоб навести ще більшого туману. Недосвідчені брехуни можуть швидко моргати або закривати очі на тривалі періоди часу, в спробі впоратися з хвилюванням.

2. Зміна теми

При спробі виявити обман, слід стежити за загальним ходом бесіди, якщо опонент м’яко, але наполегливо намагається змінити тему – це вірна ознака того, що вона йому не вигідно і він щось приховує. Деяким людям це вдається так вправно, що можна просто не помітити трюку.

3. Перебільшені емоції

Остерігайтеся показною наївністю або, навпаки, – гніву і безкомпромісній оборони. Можна згадати, як Білл Клінтон змахував вказівним пальцем, запевняючи: «Я не мав сексуальних стосунків з цією жінкою». У цьому зв’язку, слід зробити висновок, що зайвий тиск або спроба прикинутися “святою простотою” є ознакою того, що справа нечиста.

4. Жести

Є цілий ряд невербальних сигналів, які можуть говорити про обман. Брехуни можуть приховувати, придушувати і імітувати свої емоції, намагаючись, щоб особа прийняла вираз, відповідне нагоди і характером розмови. Остерігайтеся, коли людина часто стосується нижньої частини обличчя, чіпає свій ніс або прибирає руки за спину, ховає їх у кишені.

5. Невідповідності і протиріччя

Найпростіший спосіб визначити брехню, знайти у промові логічні помилки або навіть щось таке, що відверто не дружить зі здоровим глуздом.

6. Реквізит

За даними ФБР, обманщики часто використовують пляшки з газованою водою, екран комп’ютера, а також інші предмети (як великі, так і дрібні) для створення бар’єру між собою і слідчим. Крім того, слід звертати особливу увагу, якщо людина “грає” з предметами, наприклад, з авторучкою або запальничкою.

7. Занадто багато інформації

Якщо мова людини сповнена подробиць, що відводять убік, необхідно поставитися до цього скептично. Швидше за все, брехун сподівається, що він зможе запитати опонента. Це особливо ясно, коли слід надмірно об’ємний відповідь на просте запитання, наприклад – “Де ви були?”.

8. Зміна голосу

На думку експертів, коли людина бреше, несуттєво, але змінюється навіть тон голосу. Крім цього, брехун може говорити швидше, ковтаючи слова або занадто повільно, можливо трохи заїкаючись, – обдумуючи кожне слово, щоб не бовкнути щось важливе.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,420