Все про вагістність
Все про вагістність

Толерантність та знаки Зодіаку. Юморостичний гороскоп


Якиою толерантністю володіє той чи інший знак Зодіаку?

ТОЛЕРАНТНІСТЬ, або терпимість, прагнення і здатність до встановлення і підтримання спільності з людьми, які відрізняються в деякому відношенні від переважаючого типу або не дотримуються загальноприйнятих думок.

Коли роздавали толерантність, першим прийшов Скорпіон. Запитав, що таке толерантність і чи можна нею катувати. Почувши відповідь, спохмурнів, записав щось у чорний блокнот і пішов, помахуючи хлистіком.

Козерігові було якось несолідно штовхатися в загальній черзі, і він прислав кур’єра – Стрільця.

Стрілець взяв повний рюкзак толерантності, але на зворотному шляху захопився, поїхав в іншу країну, там пр … ал рюкзак, написав Козерігові, що такі завдання дають тільки козли рогаті, і поїхав далі без нічого.

Прое … ую Стрільцем толерантність підібрав запасливий Рак. І десь заховав. Іноді він її знаходить, всю відразу, потім боїться, що вкрадуть, переховує і знову забуває де. І коли Рак починає говорити, що все навколо – не друзі серцеві, а вовки ганебні, – це значить, він просто знову ничку втратив.

Терези прийшли вчасно, ввічливо попросили парочку толерантності витонченіше і з тих пір нею майже не користуються, так як не можуть вирішити, яка з двох краще.

Водолій прийшов одним з перших, але його викинули з черги, коли він став говорити, що Той, Хто створив толерантність, насправді склеїв фігню по кресленнях з «Юного техніка», і Водолій, коли буде час, зробить набагато краще.

Діва дуже довго вважала, скільки толерантності вищого гатунку ГОСТ 5508-84 їй треба, і пропустила свою чергу. Тому їй дістався тільки крихітний зразок толерантності вищого гатунку і, щоб вона так не розбудовувалася, безмін, яким толерантність зважували. З тих пір Діва ходить і зважує чужу толерантність, а свою, малесеньку вищого гатунку, майже нікому не показує.

Овен хотів прийти першим, але по дорозі зустрів Риб, які толерантністю вже затарились. Рибам вдалося втекти, але їх толерантність постраждала. Там, куди дотягся Овен, вона стала кривувата і надтріснутий, а дотягнувся він майже всюди. Овен ж пішов додому, тому що він не лох Галімов, щоб бути не першим, а вже тим більше після Риб. Хоча саме слово «толерантність» йому так сподобалося, що він навіть вирізав його на улюбленій бейсбольною бите.

Лев не прийшов взагалі, тому що не знав, що таке толерантність, а раз так, зрозуміло, що це хрень беспонтовий, нікому не потрібна.

Телець прийшов і переконливо пояснив, що толерантність у нього вже є своя, the best, краще не буває, а хто не згодний – на х .. стройовим кроком. А прийшов він, власне, для того, щоб пояснити, що толерантність у нього вже є своя, the best, краще не буває, а хто не згодний – на х .. стройовим кроком!

А пізно вночі, коли всі давно розійшлися і залишилася тільки маленька звалище із залишків, обрізків і неліквідів, прийшов трохи затримався Близнюк. Оглядівся і забрав всі залишки. І тому толерантності у Близнеця – до хріну, тільки іноді здається, що він її ніби на смітнику знайшов.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,181