Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць кульмінацій і початків. Важливий місяць для Вашого Я і відносин, здоров’я і секретів. У першій половині місяця триватиме занепад сил, починаючи з другої половини місяця великий приріст. У гороскопі на жовтень для Терезів завершиться період успіху і зростання, який був з вересня 2016 року. Настає Ваш час, потрібно братися за справи і завдання, жовтень Ваш місяць по праву. Будьте обережні в середині місяця і чекайте несподіванки в кінці. Місяць емоційний.

Ймовірно, що у Вас занепад сил з 6 вересня до 23 жовтня, якщо це так, тоді намагайтеся більше відпочивати і приділяти уваги здоров’ю (особливо в середині місяця), займайтеся медитацією, духовним розвитком. З 20 вересня по 15 жовтня можуть бути таємні романи, зв’язки, переговори, в самоті більше будете знаходити задоволення, бажання втекти подалі від усіх.

З 20 вересня по 6 жовтня (може бути довше) йде період несподіваних змін, конфлікту між бажаннями і можливостями, егоїзму, конфліктності, бажання більшого в стосунках і щодо Вашого життя в цілому. Про нього детально було написано в минулому гороскопі, це його 3е повторення. Тримайте під контролем свою незадоволеність і поспішність в ухваленнях рішень.

З 30 вересня до 17 жовтня – час вчитися, знайомитися, багато новин, розмов, займайтеся письменницькою діяльністю.

Гарний час щоб відпочити з 2 по 9 жовтня, романтичні дні. Хороші для інтриг, таємних романів. Час змінюватися духовно і фізично. Дуже вдалий період для здійснення покупок і заробітку грошей, пошуку підтримки, але з 7 жовтня будьте обережніше.

Перший пік буде 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня, а після 10 днів спад. Пік буде дуже емоційним, багато новин, звісток, особливо про партнерів, улюблених людей, ворогів і конкурентів. Будуть посилені всі тренди в Вашому гороскопі, намагайтеся не поспішати. Час розібратися з відносинами, розірвати їх якщо необхідно, а якщо хочете зберегти – просто перечекайте бурю. Період не зовсім приємний, можуть бути розчарування і занепад сил.

Не робіть дорогі покупки з 7 по 10 жовтня.

Бійтеся скандалів з 8 по 15 число, особливо з членами сім’ї, остерігайтеся великого фізичного навантаження, складні проекти і завдання краще відкласти до 18 числа. З 7 жовтня починаються складні тренди в гороскопі у Терезів, будьте стриманішими, не поспішайте приймати рішення і діяти, правильно плануйте свій графік. Напруга буде до 22 жовтня.

11 жовтня закінчиться «зоряний час», період успіху. З 10 вересня 2016 року біля Терезів був важливий період, зростання, розширення, поліпшення, нових можливостей і шансів, найголовніше було в дії, потрібно було братися за нове, «засівати». Вас чекав успіх у нових починаннях. Тепер будете отримувати результати, такий період буває раз на 11 з половиною років. З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року період експансії і нового в фінансовій сфері, заробіток грошей, джерела доходів, накопиченні. Вас чекає успіх, якщо Ви робитимете щось нове, що приносить Вам гроші, починайте шукати нову роботу, починайте новий бізнес. Щодо матеріального, за цей рік Ви можете зважитися збирати щось нове, колекціонувати.

З 15 жовтня до 8 листопада більше впевненості в собі у Терезів. Вдалий період для відносин і фінансів, заробітку грошей, налагодження міцних зв’язків і контактів. Оновіть свої відносини. У Вас буде багато харизми, час знайти компроміси і схилити на свою сторону. Оновіть свій гардероб і зовнішність, якщо Ви жінка Терези. У всякому разі, більше уваги будете присвячувати відносинам і фінансам за цей період, час для нової любові або забути стару.

19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад. Під час піку намагайтеся не поспішати, бути менш егоїстичні, ексцентричні. Піковий період емоційний, бажання робити вчинки, ймовірно зовсім без логічні. Не час приймати важливі рішення. У ці дні найбільший акцент буде на Вас, у Вашому житті і відносинах.

З 23 жовтня до 9 грудня буде приріст сил, духовних і фізичних, більше активності і цілеспрямованості. Час оновити себе, оновити свої складні проекти (будь-які). Період сприятливий щоб показати себе, відстояти свої права, реалізувати свої бажання. Займіться своїм фізичним станом. Зросте скандальність, особливо якщо Ви до неї схильні. Зросте сексуальне бажання, особливо у чоловіків Терезів. Гарний час для чоловіків Терезів щоб провести оцінку себе, своєї зовнішності, гардероба.

Вдалі дні для планування дорогих покупок з 24 по 29 жовтня, але не здійснення їх. Період підходить для роздумів про нові джерела доходів, планів про роботу.

З 26 по 30 жовтня – не робіть операцій, дорогих покупок, не ревнуйте і не скандальте. Напружений період, особливо для сім’ї та відносин.

Останнім періодом буде повторення, цей період вже був в гороскопі у Терезів 2 рази за рік. З 29 жовтня до 26 листопада (може бути плюс 10 днів), як уже було з 9.12.16 по 13.01.17 та 30.04.17 по 6.06.17, час зміцнювати, знаходити нове і оновлювати знання та знайомства, відносини і зв’язки. Буде прискорення розвитку подій у відносинах, навчанні, поїздках, сімейній сфері і кар’єрі. Займайтеся проектами пов’язаними з цим, зможете швидко їх реалізувати.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Терезів

6 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня, спад 10 днів – багато емоцій, бажань, завершень та усвідомлення. Акцент на Вас і відносинах.

З 7 по 15 (максимум по 22) жовтня – обережність і стриманість.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – час нових матеріальних, що приносять дохід, робіт і проектів. Міняйте роботу.

З 15 жовтня до 8 листопада – більше уваги відносинам і грошей, харизми.

19 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня, спад 10 днів – ще більше емоцій, бажань і несподіваних змін у Вашому Я і відносинах. Нове. Намагайтеся не руйнувати.

З 23 жовтня до 9 грудня – приріст сил, агресивності.

З 29 жовтня до 26 листопада (плюс 10 днів) – швидкий розвиток подій і зміцнення, оновлення і нове в важливих сферах.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,390