Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Постарайтеся завершити всі розпочаті проекти в першу декаду місяця, підбити підсумки на роботі і зі здоров’ям. А потім відпочивати, якщо є можливість відпочивайте до кінця першої декади жовтня. Якщо можливості відпочити немає, тоді бережіть свої нерви і таємниці в кінці місяця, здоров’я теж слід поберегти. Місяць має малу важливість для Терезів, багато спілкування з друзями і час прикрасити дружбу, багато браку фізичних сил і ліні. В кінці вересня буде повторення періоду швидких і масштабних змін.

Йде активний період в дружбі з 21 липня по 6 вересня, можливо були скандали з друзями або Ви стали більш егоїстичні в суспільстві, бажання керувати оточуючими. Особливо це буде помітно в останніх 6 днів вересня. Дуже багато спілкування на початку вересня до 10 числа, нових несподіваних новин від друзів і партнерів.

З 13 серпня по 6 вересня – період проблем з хронічними захворюваннями, повернення старих питань навчання і зарубіжжя, проблеми з документами і проектами, затримки і втрати інформації.

Ще один соціальний тренд з 26 серпня по 20 вересня – сприятливий для дружби, участі в колективних заходах. Знаходити нових друзів, зміцнювати дружбу, миритися з друзями і знаходити компроміси. Особливо він буде вдалим з 11 по 20 вересня! З 11 по 20 вересня три хороших періоди, які поєдналися разом, вдалі для дорогих покупок, зміцнення дружби і відносин, ділових переговорів і співпраці, поїздок і знайомств, торгівлі, багато сил і енергії буде у Терезів в ці дні. Навіть якщо у Вас і є проблеми, Ви зможете їх легше перенести (в кінці місяця почнуться складні періоди). Так що плануйте складне і важливе на ці дні.

Вдалий час для поліпшення і зміцнення себе і віри в майбутнє йде з 16 серпня по 8 вересня (може бути кілька днів плюс), працюйте над собою, родиною, своїм майбуттям, починайте важливе.

Намагайтеся більше відпочивати і берегти свої секрети з 3 по 7 число, остерігайтеся обману на роботі і не обіцяйте зайвого.

З 6 вересня по 23 жовтня, може бути, занепад сил. Але більше духовних сил, віри в Бога, бажання вищого служіння. З 22 по 28 вересня це буде особливо помітно, коли Ви можете піти на будь-які жертви заради ідеалів і своїх бажань, це напружені дні і потрібно бути обережніше (з 22 по 28 число).

Перший пік 6 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – пік завершення і кульмінацій, а сам період акцентує увагу на здоров’я і роботу. Отримуйте свої результати в праці і здоров’я, духовний світ і тому що Ви приховуєте. Розберіться і усвідомте ці питання. Бійтеся обманів і помилкових обіцянок, серйозні проекти краще перенести на жовтень.

Гарний час для духовних практик і перемін в сім’ї, зміни в цих сферах, викинути все і позбутися з 8 по 12 вересня. Час змінювати і втрачати безболісно.

Багато секретів і пліток з 10 вересня по 17 жовтня, більше почнете вивчати езотеричні та духовні питання, таємні знайомства.

Ще один період, коли треба берегти здоров’я і секрети з 12 по 16 вересня, хоча він частково і буде перекритий позитивним періодом, так що сил в цей раз буде багато. Але, береженого Бог береже.

З 20 вересня по 15 жовтня – станете менш публічні, будете бажати більше самотності і на самоті будете знаходити комфорт, часом відпочити від усіх, якщо є можливість. Можуть бути інтриги, особливо з 29 вересня по 2 жовтня, в цей же період не робіть дорогих покупок. З 29 вересня по 2 жовтня – це ще і романтичний період, творчий.

Другий пік принесе нові події, нові починання, скоріш за все буде акцентована духовна сфера і питання таємниць. Пік 20 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після спад. Період напружений, намагайтеся берегти себе і здоров’я, в разі захворювання звертайтеся до лікаря, а не намагайтеся відлежатися.

Повернеться складний період, про який я вже писала дуже багато раз, детальніше за все в гороскопі на грудень 2016 року та лютий 2017 року, в цей раз період буде з 20 вересня по 6 жовтня (можливо на пару днів довше і пік в кінці періоду). Період стрімких змін, ймовірно змін які повертаються до Вас, чогось що було раніше, але не завершилося. Знову Ваше бажання буде в конфлікті між Вашими можливостями, Ваше майбутнє буде в конфлікті між Вашими бажаннями. Можуть бути проблеми у відносинах з-за Вашого поспіху, будьте обережніше зі своєю репутацією. Відкладіть судові питання і будь-які скандали. Самі Ви будете схильні до кардинальних змін. Час руйнівний, але потім можна буде побудувати щось зовсім інше і нове. Акцент на Вас і відносинах (будь-яких важливих).

Повторюся, з 22 по 28 – бережіть репутацію і не будьте лицарем, а з 29 по 5 жовтня – теж бережіть репутацію, можуть бути інтриги і не робіть дорогих покупок.

Час для духовного зростання, гарний час для операцій, дні очистити будинок, позбутися від чогось в сім’ї і будинку, навіть втрати не будуть болючими з 29 вересня по 5 жовтня.

Багато новин, поїздок, нових знайомств і спілкування, ділової активності з 30 вересня по 17 жовтня. Сприятливий період (хоч і будуть парочку напружені днів) для цих питань. Інтелектуальний час, вчіться, пишіть, виступайте і умовляйте інших. Гарний час для торгівлі.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Терезів

З 6 вересня до 23 жовтня – занепад фізичних сил.

6 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів – кульмінації в роботі і здоров’ї, секрети.

З 11 по 20 вересня – успішний період для багатьох питань.

20 вересня, пік плюс-мінус 3 дні – бережіть здоров’я і таємниці. Нові старти.

З 20 вересня до 15 жовтня – менше публічності.

З 20 вересня до 6 жовтня (може пару днів плюс) – напружені дні раптових масштабних змін.

З 30 вересня по 17 жовтня – більше новин та інформації, знайомств.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,383