Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць продовжить тренд, що акцентує сферу відносин, але вже в більш кращих тонах, головне не вимагати багато чого і бути обережніше в кінці травня. Зараз у всіх повітряних знаків багато енергії і впевненості в собі, поганих трендів для Терезів в цьому місяці немає, просто потрібно бути обережніше зі здоров’ям (остерігайтеся отруєнь) в середині місяця, а в кінці місяця з відносинами. У травні трендів буде не багато, але всі вони будуть накладатися один на одного. Час вчитися і знайомитися, покращувати свої знання і відносини. Багато оптимізму і харизми, успіху.

У квітні почалося багато важливих і хороших трендів для Терезів, які триватимуть до червня місяця. У минулому гороскопі для Терезів на місяць я детально описувала їх, а зараз коротко повторю в однин рядок. З 21 квітня по 16 травня багато спілкування з партнерами, новин, договорів, з 25 квітня по 14 травня вони будуть несподіваними, стрімкими, імпульсивними, можуть бути і швидкі сплески скандалів, хоча до 3 травня вірогідні «старі» події або затримки. З 22 квітня по 5 червня багато енергії, добре б вчитися і розвивати свої знання, знайомства. З 29 квітня по 6 червня, повторення періоду який був з 4 лютого по 3 квітня – більше уваги відносинам, судам, партнерам, оновлення в цих сферах, бажання цього, хороший період для продуктивної роботи над цими питаннями особливо в перші дві декади. З 30 квітня по 6 червня – зміцнення, прискорення, поліпшення і новизна в знайомствах, відносини і освіті, поглядів на життя, професію, ідей, домашніх питань – знаходьте нове і покращуйте існуюче.

Якщо хочете провести важливі переговори, укласти угоди, оформити документи, розібратися в договорах і обговорити щось важливе з партнерами, судові розгляди і скандали – вибирайте період з 8 по 15 травня, він дуже для цього підходить. Партнери – це всі важливі і близькі люди для Вас, улюблені, ділові партнери та вороги.

Якщо треба полікувати себе, то краще за все період з 8 по 12 травня, та й прибрати щось вдома або попрацювати над витратами, боргами, спадщиною теж можна в цей момент, фінансовими питаннями. Дуже сексуальний час.

Перший піковий період 9 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після, кульмінаційний і завершальний. Він посилить всі існуючі періоди, прискорить їх і зробить більш помітними, буде кульмінація і завершення. Найбільший акцент для Терезів буде на фінансово-матеріальну сферу, час приймати рішення, як бути з грошима і роботою, що робити – усвідомити ці питання. Час для остаточних рішень, покупок, заробітку, прохань про допомогу і отримання результатів з новинами в цих сферах.

Обережніше з завданнями на роботі і здоров’ям з 9 по 15 травня, може бути лінь і нерозуміння, неуважність. Хоча з 10 по 15 травня буде і багато енергії, багато спілкування і навчання, хороші періоди для цього. Головне поборіть лінь!

Хвиля оптимізму і романтики, багато щедрості і бажань, бажань догодити партнеру і отримати від нього побільше з 17 по 22 травня. Можна здійснювати дорогі покупки, але обережно, витрати можуть зрости в ці дні, але побалувати себе можете! Не вимагайте від партнерів багато чого, якщо вони не хочуть давати цього самі. Бійтеся обману і інтрижок, роздутих обіцянок.

А ось в період з 24 по 28 травня, навпаки, потрібно бути обережніше з витратами і відносинами. Напружений час, можуть бути втрати. Втрати будуть болючими, серйозні скандали, взяття кредитів або надання краще не робіть в ці дні. Можете поскандалити або втратити партнера.

Останній піковий період 25 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – для Терезів буде акцент на зарубіжжі і навчанні, юридичних і філософських питаннях. За загальному тренду це гарний час для нових починань, але можна почати і в інших сферах. Новий старт і багато сил, особливо духовних!

Багато сил і енергії у Вас буде з 27 по 3 червня, вкладіть їх у свої знання, спілкування, навчання, відносини. Відстоюйте свої права, розвивайтеся.

Проаналізуйте сімейну обстановку і фінанси, питання сексу, психології та таємного з 30 травня по 2 червня.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Терезів

З 8 по 15 травня – хороший час щоб працювати і заробляти, здійснювати покупки, багато енергії.

9 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – завершення і усвідомлення, акцент на фінансах.

З 17 по 22 травня – багато оптимізму і бажань.

З 24 по 28 травня – обережніше з відносинами і фінансами.

25 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – почніть судові питання, зарубіжжя та навчання.

З 25 травня по 3 червня – багато енергії.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,380