Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Січень освітить, активує, важливі сфери в житті для Терезів, місяць буде швидким і з несподіваними змінами і результатами. Багато подій, які матимуть кульмінаційні якості. Основний акцент місяці буде на кар’єрі і повазі, сім’ї та рідних. Але крім цього, почнеться новий тренд, поведінка, в стосунках, виникнуть питання пов’язані з освітою і знаннями, новини з-за кордону і можливо поїздки. Січень дуже активний місяць для Терезів, намагайтеся бути менш імпульсивні і правильно плануйте час. Складною буде друга декада місяця, хоча і в кінці січня можуть бути розчарування і депресивні стани.

Чекайте затримок і проблем з інформацією і документами до 8 січня.

Ще з листопада і до лютого у Терезів йде період становлення, поліпшення себе і зміцнення, розширення. Гарний час для роботи над собою, репутацією, повагою, цілями на майбутнє, складними проектами. Хоча до 8 січня нові проекти не починайте. Працюйте над своїм світоглядом, розширюйте свої контакти, працюйте над складними завданнями. Найкраще в ці місяці покращувати репутацію і знання, кар’єру, професію, повагу. Братися лише за складні проекти.

З 19 грудня у Вас багато енергії йде на роботу і здоров’я, хороші дні для зміцнення здоров’я, але остерігайтеся перевантажень в кінці місяця. Можете братися за нові обов’язки. Період закінчиться 28 січня.

Ще один період почався в грудні, з 13 грудня по 23 січня, життя прискорилось в багато разів, багато подій, багато імпульсивності, багато стрімкості. А починаючи з 13 січня по 23, Ви станете і більш ексцентричні і бунтарські, дуже заводні і імпульсивні, бажаючі ламати і руйнувати. Намагайтеся контролювати свої бажання, вони можуть зруйнувати Ваші стосунки і репутацію. Але з іншого боку, буде великий приплив енергії, навіть безсоння, так що займіться чимось дійсно важливим і складним. Гарний час вчитися, хоча можете і змінити свої погляди на навчання і навіть закинути його. Спробуйте почати вивчати щось нове. Я досить детально описувала цей період в гороскопі на місяць грудень і листопад.

Більше гармонії з співробітниками з 3 січня по 4 лютого. Вдалі дні для косметичних процедур. Спробуйте налагодити відносини з клієнтами і підлеглими, знайти нових співробітників якщо необхідно.

Можете зробити трансформації в будинку, очищення будинку від непотрібного мотлоху з 5 по 9 січня. Але можуть бути і проблеми з батьками. Намагайтеся не викидати нічого, просто проведіть капітальне прибирання, викиньте після 9 січня. У період з 5 по 9 будь-які сімейні втрати будуть дуже болючі для Вас.

З 11 по 15 січня – багато романтики і ліні. Поганий час для роботи, краще відпочивайте, просто може бути ліниво щось робити. Бійтеся отруєнь.

Перший піковий період випадає на середину січня, 12 числа плюс мінус 4 пікових дня, а так само 10 днів після – кульмінаційний період у кар’єрній сфері, звертає увагу на репутацію і професію. Потрібно приймати остаточні рішення і починати рух вперед. Гарний час для пошуку роботи. Але в той же час, ці дні дуже будуть багатими на події і вкрай непередбачувані. Можуть бути зміни і на роботі і вдома, так що будьте обережніше і намагайтеся не поспішати. Якщо виникне бажання звільнитися, краще перечекайте хоча б піковий період! Крім цих сфер, можуть бути несподівані і погано прогнозовані зміни у відносинах і щодо Вашої особистості. Час змінюватися, змінювати себе. Час приймати рішення щодо відносин. Одне можу сказати точно, ці дні будуть дуже яскравими і вкажуть напрямок. Час кульмінації. Але постарайтеся не поспішати і бути обережніше. Рішення найкраще приймати після 16 числа.

Повторення періоду, який був у Вас в грудні, з 13 січня по 7 лютого – багато спілкування з рідними і новин від них.

З 16 по 23 січня – бережіть здоров’я, особливо хронічні захворювання, не перевантажуйте себе. Період скандальний, більшість скандалів буде з клієнтами і співробітниками, керівництвом, а можливо і батьками і партнерами. Поганий час для ділового співробітництва, можуть бути скандали через умови угод або порушення їх.

З 25 по 30 січня, в якійсь мірі продовжиться попередній період. Знову імовірний брак сил, а так само порушення договорів або скандали через права. Поганий час для укладення угод і офіційних заходів. Можуть бути розчарування у відносинах, але не падайте духом період швидкоплинний. Намагайтеся не робити дорогих покупок в ці дні, не вимагати більших сум від клієнтів.

В кінці буде ще один піковий період, який посилить всі тренди, але так само і поміняє \ оновить ситуації і сфери, 27 січня плюс мінус 4 дня і 10 днів після. Основними питань \ сферами для Терезів стануть любов, діти, творчість, азарт і ризик. Досить хороший період, мінус тільки в тому, що паралельно з ним йде період з 25-30 січня, який може розчарувати в стосунках. Але ви можете завести нову інтрижку або знайомства. Знайдіть для себе нову творчість, займіться чимось. Хороші дні для спроб завагітніти. Новий етап в любові і творчості.

28 січня розпочнеться «активний» період у відносинах, який буде тривати півтора місяці до 10 березня. Час енергійності, наполегливості, цілеспрямованості, відстоювання своїх бажань, тиску на партнерів. Ви станете більш вимогливі до відносин, та й партнери стануть більшого вимагати від Вас. Зросте кількість скандалів і образ. Але разом з цим і «роботи» з партнерами. Я маю на увазі і улюблених людей і ворогів, і ділових партнерів під словом «партнери», не можу розділяти це. Працюйте над відносинами, відстоюйте свої бажання і права. Ну і будьте готові до скандалів, в кінці лютого і на початку березня навіть розривів. Постарайтеся взятися за якийсь спільний проект, щоб було куди направити енергію.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Терезів

12 числа плюс мінус 4 пікових дня, а так само 10 днів після – несподівані новини і ймовірно зміни, завершення, в багатьох сферах. Дуже емоційний час, під час піку – не поспішайте.

З 13 січня по 7 лютого – багато новин і спілкування з рідними.

З 16 по 23 і 25 по 30 – найскладніші періоди, можливі скандали і розчарування. Не витрачайте гроші даремно.

27 січня плюс мінус 4 дня і 10 днів після – нове творчість, любов або захоплення.

З 28 січня по 10 березня – активність в сфері відносин і зросте Ваша скандальність.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,377