Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


В основному серпень буде хорошим місяцем, багато сил, наполегливості, спілкування, новин, можливостей! Буде всього лише пара складних періодів, які можуть штовхнути Вас до поганих вчинків або принести погані події, багато що залежить від Вас. Та й з липня йде складний період, який може кардинально змінити Вас і ставлення до життя і сім’ї. З серпня повториться хороший період, який поліпшує Вас. Багато соціальних заходів чекає Вас в серпні і шансів налагодити відносини з керівництвом і сім’єю або зруйнувати їх.

До 6 вересня у Вас активний час в дружбі і різних заходах, час відстоювати своє місце в клубах, вступати в нові спільноти, з 21 липня.

Багато таємниць і секретів можете відкрити для себе до 1 вересня, з 26 липня, а ще хронічні захворювання можуть загостритися з 13 серпня до 6 вересня.

До 17 серпня Ви змінюєтеся, болісно, може бути щось втрачаєте в питаннях сім’ї або трансформуєте, бережіть рідних і свій будинок, з 23 липня. Детально в минулому гороскопі, період небезпечний.

З 1 по 26 серпня – час романів на роботі, відносин по вигоді, побудови зв’язків з керівництвом і батьками. Час харизми і час робити собі ім’я. Але остерігайтеся втратити репутацію з 14 по 19 число і з 23 по 27. У ці ж два складних періоди можуть бути проблеми з грошима і відносинами, намагайтеся менше ризикувати, особливо з 14 по 19, менше вимагати. Багато що залежить від Вас особисто і Ви будете схильні до негативних вчинків.

Перший пік в серпні буде завершальним, що підводить риску, 7 числа плюс-мінус 4 дня, найбільший акцент на дружбу, творчість, плани на майбутнє, любов, дітей. Час хороший. Пора розлюбити або завершити творчий проект, пора вирішитись на завершення в цих сферах, щоб пізніше почати нове. Час усвідомлювати дружбу і любов, свої бажання в цих питаннях, в питаннях творчості та дітей.

Важливі переговори і покупки раджу здійснювати з 8 по 16 число, краще до 13. Час показати себе в колективі, час дізнатися потрібну інформацію, продавати і купувати. Багато успіху і оптимізму. Але не вірте всьому що чуєте з 11 по 15, будьте пильні. Гарний час для поїздок і навчання.

Не раджу купувати нову апаратуру і книги, оформляти нові документи або починати вивчати щось, навіть читати з 13 серпня до 6 вересня. Обережніше з документами і електронікою.

Хороший період з 16 серпня до 8 вересня (можливо на 5 \ 7 днів більше), час розвитку і зміцнення себе. Час нових надій і реалізації старих планів. Добре в ці дні реалізувати старі плани, які стосувалися навчання або професії. Займіться духовним зростанням і поглядами на життя. Цей же період був у Вас з 14 листопада по 7 лютого, перечитайте той гороскоп в ньому дуже детально все для Терезів.

У Вас буде значний приплив сил з 17 по 26 серпня, особливо віри в майбутнє, прагнення поліпшити себе і життя. Вдалий період щоб взятися за складні завдання, довголітні ділові проекти, вступити в нові клуби, можна спробувати почати вивчати щось довгостроково. Вдалий період для нових знайомств і дружби, початку спільних планів. З 19 по 23 можуть бути несподівані зміни або новини в стосунках і дружбі, можете закохатися в друга.

20 серпня буде другий піковий період в цьому місяці, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – акцент на нове. Буде акцентовано багато сфер і питань для Терезів, нові новини, нові знайомства, нові друзі, нові ідеї. Хороший період, крім ворожнечі і близьких відносин (пам’ятаєте, що з 23 по 27 небезпечні дні).

Час показати свою привабливість, час бути на публіці з 26 серпня по 20 вересня, час знаходити друзів.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Терезів

З 1 по 26 серпня – будуйте стосунки з вигоді і відносини з керівництвом, але будуть складні періоди.

7 серпня, пік плюс-мінус 4 дня – час завершень, скоріш за в дружбі і любові.

З 8 по 16 серпня – непоганий період для справ.

З 13 серпня по 6 вересня – проблеми з документами і будь-якими видами інформації.

З 14-19 і з 23-27 серпня – бережіть репутацію, гроші і відносини.

З 16 серпня по 8 вересня – покращуйте себе і кар’єру.

З 17 по 26 серпня – ще один позитивний період, успішний для дружби, професії, віри.

20 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – багато нових стартів, але обережніше з грошима і відносинами.

З 26 серпня по 20 вересня – час заводити друзів.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163