Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


У Вас був час відпочити з 23 по 4 лютого, тепер готуйтеся до великих навантажень і тиску на себе! Надактивний місяць, багато енергії і прагнень. Багато прагнень, бажань і енергії піде на внутрішній рівень. Акцент на сферу друзів і планів на майбутнє, колективів. Активізація питань праці та здоров’я, клопоту. І весь місяць багато активності, енергійності, захопленості в сфері відносин!

Я буду коротка в повторенні існуючих вказівок, якщо хочете поверніться до гороскопів на місяць починаючи з листопада і перечитайте їх, там більш детально.

Сподіваюся Ви встигли зміцнити свої знання, відносини, самих себе і своє ім’я (вплив \ кар’єру) з листопада місяця, залишилися останні дні і сильний період завершиться 7 лютого.

З 28 січня у Вас активізувалася сфера відносин, більше наполегливості у відносинах з партнерами, коханими, ворогами, менше терплячості до їх недоліків, та й взагалі більше поспішності. Можете як тиснути на інших, так і більше тиску відчувати на себе. Багато бажань і відстоювання своїх прав. Період буде до 10 березня. А пік буде з 20 лютого по 2 березня, коли є ймовірність складних і агресивних подій з партнерами. З 20 лютого по 25 Ви можете бути дуже тиснучі на партнерів, або членів сім’ї, або ж вони на Вас (члени сім’ї або партнери), тиск і бажання підпорядкувати собі, скандальний період. А з 24 лютого по 2 березня, можна сказати, що Вам взагалі зірве дах. Занадто багато агресивності і поспішності, напористості і запальності, дуже швидкі і сильно запальні скандали через будь-які дрібниці. Весь кінець місяця поганий для Зодіаку, слід бути обережніше. Бійтеся і фінансових втрат.

Намагайтеся менше пліткувати до 4 лютого і не брати на себе занадто багато всього що стосується ментального навантаження.

З 4 лютого Ви станете ще більше уваги приділяти сфері відносин, знову з противниками і конкурентами, діловими партнерами, коханими. Цей період триватиме до 3 квітня. Більше компромісів і пошуків партнерів, бажання відносин. Але більше і скандалів і ревнощів до партнерів. Гарний час зайнятися спільними проектами і пошукати людей для ділового співробітництва. Для любовних відносин період дозволить оновити почуття і бажання, розібратися в бажаннях, а може і знайти нові відносини. Але так само почуття можуть почати і остигати, хоча до середини квітня або жовтня розставання може і не відбутися.

Буде повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня, час змін, бурь, прагнень. Прочитайте гороскопи на грудень і січень. Період повториться з 4 лютого по 17 березня, Ви знову будете буйними, стрімкими, бажати змін і прагнути в цей раз назад … До минулого. Перегляд себе. Але і нове в стосунках. Можуть бути кардинальні зміни у відносинах, шлюбі, діловому бізнесі. Ви станете більш егоїстичні і бажаючі свободи, звільнення і змін. Самі будете ініціатором багатьох подій. Можете кардинально змінити свою зовнішність, спосіб життя, світогляд. Відносно Вашої особистості Ви будете більш детально буде написано в наступному абзаці.

Пам’ятайте, як змінилося Ваша життя з вересня 2016 роки? Ви стали більш впевнені в собі, більше цілей, життя стало успішніше і фонтанує. З 6 лютого по 10 червня, багато прагнення, ідеї та бажання почнете обробляти на внутрішньому рівні. Можете багато планувати, але мало реалізовувати. Намагайтеся нове не починати зовсім, але може у Вас були раніше масштабні ідеї або плани – їх то і втілюйте в життя. Нові ідеї навряд чи здійсните. Це як на доріжці для бігу, начебто біжите і хочете, і прагнете, але все одно не зрушується. Переоціните себе і свої погляди на життя. Повернетесь до старого.

Час для публіцистики з 7-26 лютого, пишіть, публікуйте, виступайте, думайте.

10 лютого, пік плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – вирішення питань пов’язаних з дружбою, старими і новими друзями. Хороші дні, все, для того щоб зрозуміти хто Ваш друг. Піковий період посилить все, багато подій пов’язаних з дружбою, любов’ю, творчістю, Вашою особистістю і партнерами. Так само ці дні підходять для прийняття планів на майбутнє, громадської активності. Але новини можуть бути дуже несподіваними.

Хороші дні для творчості і віри в себе з 10 по 14 лютого. Приріст сил, здоров’я, впевненості.

Як я вже писала, з 20 лютого по 2 березня – напружений період, будьте обережніше, особливо з партнерами і рідними. Бійтеся травм з 24 по 2 березня. Енергії буде дуже багато або дуже мало…

Вдалий час для ділових переговорів і публіцистики з 21 по 23 лютого, укладення угод.

В кінці місяця акцент буде на новій роботі, проектах, питаннях здоров’я і обов’язків – 26 лютого, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – заводьте нову тварину, беріться за новий робочий проект, займіться здоров’ям, знайдіть роботу. Знову будуть посилені всі тренди. Готуйтеся до того, що з 26 лютого по 14 березня у Вас буде дуже багато справ і завдань.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Терезів

По 10 березня – багато активності у відносинах.

З 4 лютого по 3 квітня – акцент на відносинах, оновлення, поліпшення, зміцнення, охолодження.

З 4 лютого по 17 березня – активність і бунтарство, ламання сформованого, новизна.

З 6 лютого по 10 червня – більше інтровертності, переосмислення себе і світогляду, мрій.

10 лютого, плюс-мінус 3 пікових дня і 10 днів після – соціум і дружба, плани – результати і розуміння.

З 20 лютого по 2 березня – просто будьте обережніше! Думайте.

26 лютого, плюс-мінус 3 дні – робота і здоров’я.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,163