Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Напружений місяць, багато напруги в сфері кар’єри і питань репутації протягом усього липня, а крім цього можливі скандали з партнерами, рідними, ворогами. Бійтеся травм. Можуть бути хворобливі зміни в першій половині місяця в цих питаннях і несподівані в другій половині. Не особливо приємний гороскоп для Терезів. До того ж повториться період трансформації.

З 5 червня йде період активності в сфері кар’єри, репутації, впливу, досягнень. Сили і енергії в цих питаннях стало більше, напористості, цілеспрямованості. Але в липні буде і більше скандалів, особливо до 6 числа і з 15 по 21 липня, та й в інші дні. Цей період буде до 21 липня.

Постарайтеся бути скромнішим в своїх бажаннях і поведінці з 4 по 9 липня, особливо при спілкуванні з керівництвом і важливими людьми. Важливі переговори краще перенести. Так само не лінуйтеся в цей час. Хороший період для продуктивної роботи, якщо подолаєте свою лінь. Багато мрій і сподівань.

Багато новин від друзів, нових знайомств, вдалий час для публічних виступів, публіцистики, спілкування з колективом і друзями з 6 по 26 липня.

Складним буде перший піковий період, дуже емоційним і не зовсім задовольняє Ваші надії і бажання, буде 8 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – акцент на кар’єру і сім’ю, завершення в цих сфера і кульмінації. Багато новин, спілкування, особливо щодо кар’єри. Період нехороший, намагайтеся не бути грубі і вимогливі, не бути хвалькуваті і не вимагати багато чого. Можуть бути втрати. Бережіть себе і свої нерви.

Намагайтеся бути менш грубі і владні в питаннях сім’ї з 8 по 12 липня. Слід берегти своє здоров’я і побоюватися операцій, нервових зривів. Час розібратися в собі.

Конфліктний період, найбільше конфліктів буде пов’язано з партнерами і конкурентами, улюбленими і ворогами, керівництвом і людьми від яких залежить Ваша професія з 15 по 21 липня. Багато поспішності і складності в контролюванні агресії. Можуть бути несподівані зміни і результати через Ваших дій в цих питаннях. Намагайтеся не поспішати. Але якщо потрібно під укіс поїзд, то тоді це саме той час, щоб нестися на всіх парах.

Будьте обережніше зі здоров’ям з 16 по 19 липня, обіцянками і обманами, особливо з друзями і на роботі. Романтика.

З 17 по 21 липня перший хороший період для Терезів, прилив оптимізму і харизми, шанси завести дружбу або нові відносини, зробити вдалі покупки. Романтика.

Намагайтеся бути менш ексцентричні в професійних питаннях і відносинах, менш хвалькуваті і передчасні в егоїзмі з 19 по 23 липня.

З 21 липня до 6 вересня Ваше життя стане більш соціальне, більше сил будете витрачати на спілкування, особливо з 21 липня по 3 серпня. Хороші дні для роботи над дружбою, спільною творчістю, довгостроковими проектами.

З 23 по 26 липень занепад сил і песимізм, не порушуйте домовленості і правила, не робіть дорогих покупок і будьте уважні до відносин.

Час змінюватися, час хворобливих втрат, час платити за рахунками, болісно переоцінити свою філософію, себе, сім’ю, ідеали і плани на майбутнє з 23 липня по 17 серпня. Даний період вже 3й раз повторюється для Терезів, останній раз був з 16 березня по 15 квітня, а до нього з 13 листопада по 10 грудня.

23 липня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – дружба і плани на майбутнє. Під час піку будуть посилені всі тренди, досить агресивне час і енергійне, ексцентричне. Новини та нові старти.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Терезів

З 6 по 26 липня – багато спілкування.

8 липня, плюс-мінус 4 дня піку і 10 днів після – підсумки в роботі і сім’ї.

З 15 по 21 – не поспішайте в питаннях професії і відносин, можуть бути травми.

З 16 по 21 – романтичний період.

З 19 по 23 – то не будьте ексцентричні в питаннях професії і відносин.

З 23 липня по 17 серпня – усунення і трансформації.

23 липня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – плани на майбутнє і дружба.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,180