Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Навантажений місяць для Терезів, важливий і активний, багато клопоту, завдань, а так само бажання відпочити. Потрібно правильно планувати свій графік, розклад і більше відпочивати протягом місяця, особливо до 22 числа, може не вистачати сил і будете відчувати втому. Місяць змусить серйозно поглянути на себе, період переосмислення себе, свого матеріального становища, партнерства, бажань. Досить багато спілкування буде в цьому місяці і новин, особливо з 3й декади. В кінці місяця питання витрат і позик. Останній складний період закінчиться в цьому місяці і буде пара вдалих місяців, без поганих серйозних вказівок.

Кілька важливих періодів почалося в минулому місяці і раніше, пара з яких «повертає» Вас, змушує переосмислити себе. Саме себе, адже починаючи з 10 квітня (плюс-мінус 5 днів) Ви будете більше уваги звертати на себе ніж на інших.

З 16 березня по 15 квітня – час трансформації Ваших поглядів на життя, Ви стали більш грубі і антисоціальні. Зміни в філософії, прагненнях, планах. Болісно сприймаєте будь-які втрати і критику. Можуть бути трансформації в домашній сфері, навчання і перерахованому раніше, прошу прочитати мій гороскоп на березень. Цей період вже був у Вас і в 2016 році, але буде ще раз цього літа-восени. Бережіть сім’ю.

З 6 лютого до 10 червня у Терезів йде період повернення в планах на майбутнє, віри, поглядах на життя, іншими словами кажучи – філософії, переоцінка себе, своїх масштабів і експансії. Свої бажання більше обробляєте на внутрішньому рівні, мрії, але не дії. Внутрішній духовний ріст, хоча можете і релігію змінити або погляди на неї.

І ця переоцінка себе, тільки посилилася в березні з 4 березня по 15 квітня – йде період переоцінки себе і свого Я, переоцінки відносин, заробітку грошей, фінансів і накопичень, порівняння відносин існуючих з минулими, порівняння себе нинішніх з тим якими раніше Ви були. Повернення в цих сферах до старого, в усякому разі зірки супроводжують Вам в цьому. Відкладіть нові починання в цих сферах, питаннях, так як нові початки в результаті не принесуть бажаного задоволення. Затримки в питаннях фінансів, відносин і особистого розвитку, взагалі все життя сповільнилася у Терезів. Прочитайте, будь ласка, мій гороскоп для Терезів на місяць березень, в ньому цей період 4-15 детально описаний. Дорогі покупки не робіть до 3 травня.

З 10 березня по 22 квітня у Вас могли зрости витрати, але і активніше стали брати в борг або вимагати повернути борги. Бійтеся травм. Зросла і сексуальність. Час робити гроші за рахунок інших людей або грошей інших людей.

З 3 по 29 квітня можуть виникнути старі питання, що стосуються Вашого здоров’я, а точніше зовнішності – краси, стану шкіри і подібного. Хороший період для перероблення косметичних процедур, але тільки перероблення, а не початку нових з 3 по 15 квітня, а ось нові можете почати робити з 15 по 29 число. Але весь період потрібно бути обережніше.

Підвищена сексуальність з 3 по 9 квітня. Період принесе з собою силу і волю для вирішення будь-яких складних питань в сімейній сфері і фінансовій. Витребуйте борги у поганих боржників, добийтеся бажаного кредиту або допомоги, розберіться з рідними.

З 4 квітня по 27 число бережіть свою репутацію, Терезів і парочку інших знаків це стосується особливо. Не падайте духом, може бути занепад як фізичних так і духовних сил, оптимізму.

Весь період можуть бути проблеми з хронічними хворобами, не напружайте себе. Так же період може погіршити питання відносин і боргів, спадщини, витрат, потрібно більш серйозно поставитися до існуючих проблем і не пускати нічого на самоплив. Не будьте занадто вимогливі до партнерів, будьте м’якше і поступливішим. Це поганий, дійсно, період для Терезів і дуже тривалий, та й багато в чому зачіпає абстрактне. Головні правила – не падайте духом, тримайте себе в руках і намагайтеся все тримати під контролем. Тренд вимагає від Вас бути серйозніше і більш відповідальніше.

Не особливо сильно впливає, але є можливість, що період з 6 квітня по 26 серпня сповільнить розвиток сімейних питань, повернення старих сімейних питань. Знову, нові проекти щодо сім’ї починати не слід, а також будинку, наприклад капітальний ремонт або переїзд – все може затягнутися на довго і будуть обмеження. До того ж в цей час потрібно буде переучувати щось практичне, та й взагалі переучуватися. У всякому разі період добре буде стимулювати до оновлення знань. Можуть і старі сусіди дати про себе знати, повернуться, старі знайомі.

10 квітня перший і найсильніший піковий період для Терезів, один з 2х найсильніших в році, плюс-мінус 5 днів, вкрай емоційний час, дуже багато бажань і ліні, експансії і бажання самоствердження. Час кульмінації і егоїзму, вимогливості і до себе і особливо до інших. Розберіться в собі, тримайте свою агресивність під контролем. Піковий період буде напруженим, посилить всі тренди, особливо напружені пов’язані з поглядами на життя і сім’єю, рідними. Можуть бути скандали через Ваш егоїзм або вимог до Вас. Але час кульмінації, пора розібратися в собі, родині, відносинах, планах на майбутнє. Підвести риску. З іншого боку – цей період просто звертає Вашу увагу на себе і дозволяє розібратися в собі. Міняйтеся, усувайте то що Вам заважає в поглядах на життя і в житті! І навіть протягом 10 днів після пікового періоду, Ви будете відчувати його вплив, але менше.

З 10 квітня до 3 травня – будьте пильні з інформацією і договорами. Можуть бути затримки з оформленням договорів і бюрократією, втрати документів. Завершіть старі завдання, відкладіть початок нових.

З 12 квітня по 17 число буде приплив ексцентричності і активності для всього Зодіаку, несподіванки. Несподівані новини і вчинки. Нічого не плануйте, просто пливіть за течією і слухайте свою інтуїцію. Найбільше несподіванок у відносинах.

У період з 17 по 20 квітня – вдалий час для серйозних питань у відносинах, навчанні, питаннях сім’ї. Складати іспити або проходити співбесіди (це більше підходить), серйозно обговорити щось з партнерами або обговорити договори, серйозно поговорити з рідними.

Гарний час для серйозного спілкування з партнерами і навчання з 21 по 28 квітня.

Вас чекає багато спілкування з партнерами, багато інформації про них, розмов з ними, поїздок, обговорення договорів, судових справ, пошуку спільних ідей з 21 квітня по 16 травня, це як період, який був з 14 березня по 1 квітня. При цьому, з 25 квітня по 14 травня – буде багато несподіваних новин і розмов. Складний час для концентрації, у Вас буде багато ідей, планів, але все дуже імпульсно, це продуктивний час для активної роботи над дрібними проблемами.

З 22 квітня по 5 червня активніший період для навчання, особливо філософських наук, іноземних мов, праву. Можете навіть скандалити через це, але краще просто спробувати навчати інших. Для повітряних знаків буде приплив енергії.

Останній піковий період буде 26 числа, плюс-мінус 3 дні для Терезів, активує питання фінансів, а саме в цей раз витрат, необхідність погасити борги, можливих фінансових втрат. Якщо Ви не впевнені в цих питаннях, найкраще перечекати цей період і нічого не робити, не брати в борг і не давати в борг, період торкнеться і спадку, виплати відсотків, взагалі виплати іншим людям. Повторюся, в питаннях боргів – чекайте, не допомагайте нікому. У той же час будуть порушені і питання допомоги від інших людей Вам, для цього період куди більше підходить, для збагачення – обговоріть кредити, попросіть про підтримку, витребує то що Вам належить. Крім фінансів будуть активовані і питання психології, сексу, впливу на інших людей – можете вивчати або використовувати нові практики. Початок нового етапу, до того ж може бути і в перебігу 10 днів після пікового періоду, просто слабше.

З 29 квітня по 6 червня буде ще одне повторення у Вас, періоду який був з 4 лютого по 3 квітня – орієнтованості на відносини, більше компромісів і уваги до партнерів. Час сподобатися комусь, закохати в себе когось або обговорити важливі ділові плани з новими партнерами, шукати нових партнерів. Період хороший, хоча в травні і будуть різні його забарвлення, позитивні і негативні. Акцент на відносинах, можливості поліпшення їх, поновлення, набуття.

У минулому і цьому році був період з 9 грудня по 13 січня, який повинен був допомогти Вам прискорити сферу навчання, спілкування, нових знайомств та інформації, а з іншого боку стабілізувати і зробити більш серйозною сферу відносин, зміцнити і поліпшити її. Було більше планів в цих всіх сферах, більше ясності і конкретики, хоча паралельно йшов і негативний період. З 30 квітня по 6 червня буде повторення позитивного періоду, у Вас знову буде шанс знайти нових знайомих і нові знання, а краще працювати зі старими, зміцнювати їх, буде час і для поліпшення відносин, більш швидких розвитків подій в сфері відносин, раптових змін.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Терезів

З 4 по 27 квітня – бережіть себе і гроші, відносини і здоров’я.

З 6 березня по 26 серпня – слабкий період, але дозволяє перевчитися і зміцнити знання, повернути старі сімейні питання.

З 10 березня по 3 травня – проблеми з інформацією.

10 березня, пік 5 днів плюс-мінус і після протягом 10 днів – важливі кульмінації і усвідомлення себе.

З 21 квітня по 16 травня – багато спілкування і новин, переговорів.

З 21 по 28 квітня – хороший час для спілкування і навчання.

З 22 квітня по 6 червня – активніше в питаннях навчання та відстоювання своїх поглядів на життя, прилив сил.

26 квітня, плюс-мінус 3 дні пікових і після протягом 10 днів – питання фінансів, витрат, спадщини, боргів.

З 29 квітня по 6 червня – будете більш включені в відносини.

З 30 квітня по 6 червня – покращуйте і зміцнюйте, оновлюйте, знання і відносини.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,382