Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Двоякий місяць для Терезів, в усіх сферах все буде нормально або добре, а в сімейній сфері і кар’єрі, можуть бути, проблеми. Хорошим гороскоп буде до 20тих числі, після того у Вас буде більше агресивності і запальності, більше проблемних періодів. Всі важливі переговори і пошук компромісів краще планувати до 22 червня, а після 22 червня вже можна і скандалити (якщо не боїтеся втратити). Основним акцентом місяці будуть інформація \ навчання та кар’єра. Дуже успішний місяць для «боргів» і допомоги. В кар’єрній сфері треба бути пильними. Крім цього Вас чекає багато спілкування і новин від друзів, а може бути і нова дружба або завершення старої. Місяць хороший у всіх сферах, але потрібно бути обережніше з репутацією і сім’єю, стримувати свою агресію, берегти їх.

Що почалося раніше і закінчується в червні, детально в гороскопах на момент початку. Був час активніше вчитися і спілкуватися з іноземцями, нести знання іншим і відстоювати свою філософію з 22 квітня по 5 червня. Був і скоро закінчиться гармонійний період у відносинах, з 29 квітня по 6 червня, коли Ви ще більше уваги приділяли їм, налагоджували стосунки, знаходили партнерів. Був час зміцнити свої знання, свої відносини, знайомства, ділове співробітництво з 30 квітня по 6 червня. Багато було хорошого і буде ще.

Можуть бути несподівані новини від партнерів, та й самі Ви будете більш імпульсивні і ексцентричні з 1 по 6 червня. Більше бажання свободи і змін. Дні прискорять існуючі тренди в стосунках, якщо відносини йшли до зміцнення – зміцняться, якщо до зникнення – зникнуть. Час знаходити партнерів, розривати відносини з партнерами, змінювати правила гри. Готуйтеся до несподіваного, дотримуйтесь інтуїції, робіть нестандартні вчинки. За більшій мірі це хороший період, якщо тільки у Вас немає «проблем» в особистому гороскопі. Слухайте свою інтуїцію і міняйтеся.

Хороший, романтичний, грошовий, енергійний, кар’єрний період у Вас з 1 по 13 червня. Особливо хороший він для кар’єри і грошей, у Вас буде багато харизми і наполегливості, енергії для цих питань. Прославляйте себе, працюйте над фінансовими проектами, шукайте підтримку у інших. Можете вдало інвестувати. Багато любові і романтики.

Багато енергії і гарний час для судів, угод, планів на майбутнє, реалізації довгострокових ідей, що вимагають масштабності з 2 по 6 червня. Гарний час для філософії, зміни своїх поглядів на життя, бажань. Корекції шляху. Хоча потрібно бути обережніше з завданнями і проектами, щоб не бути обдуреними до 7 числа. Іншими словами, хороші дні для масштабного і духовного, але не обдуріть себе або інших.

У Вас починається енергійний і активний період в кар’єрній сфері, більше уваги для професії, репутації, влади. Відстоювання своїх прав, честолюбства, праць в ім’я імені. Період буде з 5 червня до 21 липня, дуже хороший до 13 \ 15 числа, нормальний до 22, а з 22 по 29 червня і з 30 червня по 6 липня потрібно бути обережніше, так само обережніше потрібно буде бути в липні, але про це потім.

Час для грошей з 6 червня по 5 липня, особливо позикових, боргів, кредитів, пошуку інвесторів. Шукайте хто може дати Вам в борг під хороший відсоток, а хтось погодиться і просто так. Час робити бізнес за допомогою інших людей, пропонуйте свої послуги. Можете знайти спосіб продовжити свої боргові зобов’язання, обговорити зниження відсотків.

Час вчитися з 7 червня по 22 липня, багато новин, хороші дні для спілкування з іноземцями.

Перший піковий період 9 червня, плюс-мінус 3 дні, не позначений для Терезів нічим важливим. Під час піку будуть кульмінації, багато новин, результати, завершення, вирішення питань з навчанням, відрядженнями, знайомствами. Після пікового періоду протягом 10 днів будуть так само активні ці питання, але вже в меншій мірі.

Може бути Ви стали більше ретроградні і інтровертні з лютого місяця, менше росли в зовнішньому світі, а більше у внутрішньому, менше прагматизму, а більше духовності. Були які затримки, пов’язані з експансією, більше думали і планували, мріяли, ніж робили. Рухалися більше назад, ніж вперед. Але 10 червня цей період завершиться, був він з 6 лютого. Час рости! Поліпшуватися!

Може бути занепад сил і слід обережніше ставиться до своїх знань, зв’язків і новин з 14 по 20 червня. Будьте пильні з документами і відповідальніше з відрядженнями.

Як я вже писала спочатку гороскопу для Терезів, з 22 по 29 червня буде період конфліктів, Ви будете занадто запальні, готові до масштабних скандалів. Особливо це буде помітно в спілкуванні з керівництвом, батьками, важливими людьми. Варто берегти свою професію, репутацію, кар’єру, не йти на скандали і відкласти судові слухання. Не роздувайте багаття! В цей же час у Вас і багато буде енергії, кар’єрних планів, соціальних ідей, але не поспішайте з ними, краще записати на листочок і пізніше почати.

Багато ділових розмов і переговорів, як хороших, так і поганих, багато професійних новин, необхідності отримувати знання і можливо відряджень з 22 червня до 6 липня.

З 23 по 29 ще один романтичний період. До того ж він хороший для роботи над здоров’ям і фінансами, сім’єю. Беріться за завдання, виконуйте свої обов’язки, покращуйте стосунки з рідними, робіть інвестиції в будинок і сім’ю.

Другий піковий період посилить багато негативних трендів, слід бути обережніше з репутацією і кар’єрою, це сильний період для Вашої професії і положення в суспільстві! Найсильніший з переломних в цьому році. Буде він 24 червня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після. Новий етап для кар’єри, поваги, честолюбства. Новини, рішення, починання в цьому. Але потрібно бути обережніше.

І ще одне моє повторення. Другий і куди більш агресивний період буде з 30 червня по 6 липня, торкнеться він усього Зодіаку. Для Вас найбільш вірогідні скандали з керівництвом і рідними, можливі хворобливі зміни в родині. Бережіть будинок і сім’ю, бережіть свою професію і репутацію.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Терезів

З 1 по 13 (15) червня – час для грошей і любові.

З 5 червня по 21 липня – активніше в кар’єрі.

З 6 червня по 5 липня – успіх у фінансах.

З 7 по 22 червня – вчіться і спілкуйтеся.

9 червня, плюс-мінус 3 дні – акцент на знання і новини, знайомства і поїздки.

З 22 по 29 червня – будьте обережніше і менш вимогливими.

З 23 по 29 червня – романтика, вирішуйте сімейні і робочі проблеми.

24 червня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – кар’єра, повага, професія – нове.

З 30 червня по 6 липня – будьте обережніше.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,167