Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Активний і нервовий місяць, можливо депресивний. Але з іншого боку у Вас є всі шанси змінити своє життя і сімейну сферу з відносинами, самим, або вони зміняться без Вас. Потрібно працювати, працювати і працювати, обмірковуйте плани на майбутнє, працюйте над своїми комплексами і таємницями, міняйте сімейну сферу, бажайте від життя більшого і готуйтеся до змін (вони будуть в квітні, але скоріш за все влітку, а зараз лише «інтровертні» бажання і планування). Березень і квітень будуть місяцями внутрішніх змін, бажань, а результати будуть потім. Хоча деякі зміни можуть бути і зараз, але масштабні – після. Скоріш за все, що ці 2 місяці будуть періодом повторень.

Як я вже писала, буде багато повторення, а разом з ним і регресу з затримками для Терезів цього місяця і в наступному. Почну з повторення старих «тем».

З 4 лютого по 17 березня у Вас йде повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня, періоду прагнень і незадоволення життям, «божественного незадоволення», бажання змін, маси планів і прагнень. Ймовірно, що зміни будуть орієнтовані на внутрішньому рівні, може бути розривання між Вами і Вашими відносинами \ партнерами. Постарайтеся за цей період зберегти свою репутацію і не втратити відносини. У Вас багато бажань і прагнень, але контролюйте їх. Детально цей період був описаний в попередніх гороскопах.

Ще один період «повторення» буде з 16 березня по 15 квітня – це повторення періоду, який був з 13 листопада по 10 грудня, знову трансформації і усунення в житті, можливо хворобливі зміни або втрати. За цей період намагайтеся не втратити сімейну обстановку, можуть бути втрати і усунення, втрати того що слабо. Зросте тиск з боку сім’ї на Вас. До того ж ці дні дуже сильно вплинуть на Вашу філософію і прагнення, трансформують їх і усунуть. Дуже багато новин і спілкування в кінці березня.

З 4 лютого по квітень місяць у Вас почався період відносин, більше уваги приділяєте відносинам і бажань. З 4 березня по 15 квітня буде якийсь регрес у відносинах і застій (я детально описувала це в гороскопі для всього Зодіаку). У цей період повернуться старі відносини або Ви зможете повернути їх, вони нагадають про себе, старі питання що стосуються відносин. Намагайтеся не заводити нові стосунки в цей період, але є можливість відродити старі. Як завжди, під відносинами я маю на увазі всі контакти 1 на 1 – любов, ворожнечу, близьку дружбу. Крім відносин слід очікувати перегляду фінансових питань, статей витрат, спадщини, боргів. Будуть і затримки в цих питаннях, нові ділові проекти краще не починайте і в борг не беріть і не давайте. Цей період, персонально для Терезів, принесе якусь ретроградність, переоцінку себе, повернення до минулого в Вашому житті, поведінці, бажаннях, прагненнях, інтровертність. Крокувати назад буде простіше і швидше ніж просуватися вперед, так що краще завершіть все, що було розпочато в минулому.

Дорогі покупки краще не робити з 4 березня до 3 травня.

Бережіть своє здоров’я з 3 до 9 березня, можуть бути отруєння. Обережніше і з інформацією, не вірте всьому і все перевіряйте. Буде багато завдань, плануйте час.

З 3 по 9 березня – вдалий період для відстоювання прав, скандалів і реалізації складних завдань.

28 січня у Терезів почався період активності у відносинах, більше скандалів і більше відстоювання своїх бажань, тиск на і від партнерів, буде він до 10 березня, потім скандали притихнути. З 10 березня по 21 квітня у Вас зростуть витрати, ймовірність травмуватися, Ви станете активніше використовувати інших людей (брати в борг або маніпулювати іншими, шукати підтримку – раджу в борги не влазити до 15 квітня).

12 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – бажання самотності, нудьга і бажання втекти подалі. Постарайтеся відпочивати під час пікового періоду. Є ймовірність серйозно захворіти або загострення хвороби. Усвідомте свої недоліки, тверезо погляньте на них і почніть працювати над їх усуненням.

Дуже багато спілкування з 14 березня по 1 квітня.

З 16 по 20 березня – занепад сил, бережіть здоров’я і не беріться за складні завдання.

Постарайтеся менше скандалити з рідними, партнерами, не братися за велику кількість завдань і не робити багато обіцянок з 23 по 26 березня! Слід не особливо хвалитися своїми знаннями і зв’язками в ці дні. Чекайте багато новин і не поспішайте з прийняттям рішень з 25 по 28 березня. Найкращий час для серйозних розмов з 28 березня по 1 квітня.

Дуже енергійний і хороший період з 24 по 27 березня, прилив сил і впевненості в собі, гарний час для фінансів і відносин.

28 березня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – переломний період в цьому місяці (особливо під час піку, коли всі тренди будуть посилені) і початок нового періоду. Найчастіше при подібних вказівках, я раджу людям почати щось нове, для Терезів це – відносини. Але є маса інших вказівок, на не результативність в нових стосунках в даний час. Так що, почніть щось нове зі старими відносинами, але не новими.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Терезів

З 4 березня по 15 квітня – переоціните себе, гроші і відносини. Поверніться до старого.

З 10 березня по 21 квітня – зростуть витрати.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – бережіть здоров’я.

З 16 березня по 15 квітня – трансформація і усунення щодо Вас і дома.

З 23 березня по 1 квітня – дуже багато спілкування і новин, розмов.

28 березня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – новий виток в старих відносинах.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,392