Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Двоїстий місяць для Тельців, з одного боку багато сил і енергії, а з іншого – бажання побути подалі і відпочивати. Багато творчості і азарту, але необхідність працювати. Місяць почне дуже важливий тренд \ період в сфері відносин, стимулюйте і чекайте змін, а може і розчарувань. Основними акцентами буде самотність, здоров’я, робота, свій власний світ.

З 6 вересня до 23 жовтня Ви стали більш азартні, більше активності присвячуєте своїм розваг і захопленням, інтригам і любові, більше тиску на дітей, більше сил і віри в себе. Небезпечний період для Ваших захоплень і розваг, скандали з дітьми, та й взагалі скандальні дні і проблеми зі здоров’ям можуть бути з 7 по 15 жовтня, будьте стриманішими у своїх бажаннях. З 20 вересня по 15 жовтня – більше любові у Вашому житті і творчості, налагоджувати любов, але остерігайтеся порушувати порядок з 7 по 10 жовтня, остерігайтеся розчарувань і інтриг.

З 20 вересня по 6 жовтня (можливо довше) – період повторюється в 3й раз, змін в роботі і здоров’я, бережіть себе, не руйнуйте і багато чого не вимагайте. Детально в минулому гороскопі Тельця на місяць.

З 30 вересня до 17 жовтня – багато роботи і новин про роботу, поїздок, ділових переговорів. Особливо добре з 6 по 12 жовтня, багато енергії для вирішення проблем і реалізації завдань в роботі і здоров’я, але варто побоюватися втрат і операцій. З 14 по 17 жовтня – головне не поспішайте, використовуйте оригінальні ідеї, а не шаблони.

Багато сил і часу займатися творчістю з 2 по 9 жовтня, можна спробувати завагітніти.

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів спад – подумайте про своє життя і свої результати, чого Ви досягли, розберіться зі здоров’ям і завданнями на роботі, нове не починайте.

З 7 по 15 жовтня – багато напружених періодів, для фінансової сфери, здоров’я і роботи, будете занадто похмурі і легко розчаровуватися, вимогливі. Обережніше з партнерами.

З вересня 2016 року у Вас йде період пов’язаний з роботою і здоров’ям, нове в цих сферах, поліпшення цих сфер, Вас чекав успіх у новому (набуття нової роботи, початок заняття спортом, початок лікування), період завершиться 11 жовтня. З 11 жовтня починається період нового у стосунках, будете отримувати нові відносини, переоцінювати існуючі. В найгіршому випадку, можете, розчаруватися в існуючих відносинах або своєму місці в них, як партнер ставиться до Вас. В нормальному випадку, можете розвинути відносини на новий рівень. В хорошому випадку, знайдете нові вдалі відносини. Під відносинами я маю на увазі всі види важливих відносин – шлюб, ворожнечу, партнерство. Успіх буде чекати в новому, так що це час для самотніх Тельців і цей час буде йти до 9 листопада 2018 року! Головне не розчаровуватися в собі! Буде багато позитивних періодів протягом року, слухайте свою інтуїцію і віру. Вже з 17 по 20 число, можете, отримати важливі новини. І «зоряний» час з 24 по 29 число, хоча з іншого боку можуть бути втрати, але і зірки принесуть успіх.

Займіться здоров’ям, зовнішністю, з 15 жовтня по 8 листопада, але з 26 по 30 жовтня не робіть операцій. Взагалі бережіть себе з 26 по 30, особливо нерви і стосунки з фінансами.

З 17 жовтня по 6 листопада більше спілкуйтеся з партнерами, дружиною або чоловіком, ворогами, більше новин від них.

19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – період несподіваних новин і починань, ідей, страхів, хвилювань. Особливо помітно він буде для роботи і здоров’я. Бережіть свої секрети і здоров’я в ці дні, остерігайтеся конфліктів з клієнтами і співробітниками. Пік посилить всі тренди і принесе старт.

Більше енергії для роботи і здоров’я з 23 жовтня по 9 грудня. Гарний час, але буде пару небезпечних періодів в кінці листопада і грудні, працювати доведеться більше і активніше. Можуть бути скандали на роботі.

Повторюваний період в гороскопі у Тельців на жовтень з 29 жовтня до 26 листопада (може бути пару днів плюс), був уже з 9.12.16 до 13.01.17 і 30.04.17 до 6.06.17. Детально багато написано в тих гороскопах, а коротко кажучи – прийшов час подбати і по планувати про свої фінанси, витрати і доходи, навчання, кар’єру, свій духовний світ і здоров’я, і зміцнити це все.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Тельців

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – пік – це завершення і новини. Акцент на роботу і здоров’я, самотність.

З 7 по 15 жовтня – стережіться.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – нові відносини – успіх.

З 15 жовтня до 9 грудня – приділіть увагу здоров’ю і роботі.

19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – пік – це початок і несподіванки. Акцент на роботу і здоров’я.

З 29 жовтня до 26 листопада (плюс пару днів) – покращуйте фінанси і духовний світ.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,418