Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Творчий місяць, романтичний, багато шансів на вагітність і багато питань пов’язаних з дітьми. Можуть бути й інтриги, особливо в кінці місяця, а може бути нова закоханість. Приріст енергії і сил. Крім цього будуть тривати періоди сімейних питань. Основні акценти на дружбу і творчість, любов, час виходити в люди і заводити нових друзів, закохуватися. В кінці місяця буде багато напружених періодів.

Активний період в сімейній сфері з 21 липня, більше справ, скандалів, відстоювання бажань і прав, вимог до дому і рідним, більше роботи в цій сфері до 6 вересня, особливо в останніх 6 днів. А з 26 серпня період поліпшення відносин з рідними і вдома, покупки для дому різних предметів, облаштування, до 20 вересня, найкраще період буде з 11 по 20 вересня.

З 13 серпня до 6 вересня затримки і проволоки в творчості, роботі, фінансових питаннях, бюрократії, проблеми з технікою.

З 16 серпня до 8 вересня період поліпшення фінансів, роботи, здоров’я, витрат, питань боргів та спадщини, психологічного стану. Цей період повторюється вже втретє і я детально його описувала в минулому гороскопі для Тельців.

Вас знову чекає багато ділових новин і переговорів, може бути поїздок і знайомств, з 1 по 10 вересня. А з 10 вересня до 17 жовтня – хороші дні для написання книг, віршів, навчання, можливо далеких поїздок або новин з далека.

Творчий час з 3 по 7 вересня, добре б відпочити.

Буде приріст сил з 6 вересня до 23 жовтня. Хоча в кінці місяця і буде багато ліні, з 22 вересня по 2 жовтня, час коли я не раджу братися за складні завдання. Слід бути обережніше і уважніше, краще в кінці місяця присвятити себе відпочинку або творчості. З 22 вересня по 2 жовтня романтичний період, хоча більше шансів на інтриги або таємні романи, варто берегти репутацію.

6 вересня перший пік, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад. Пік буде завершальним, найбільший акцент на дружбу, любов, творчість, плани на майбутнє. Отримайте результати пов’язані з друзями і перерахованим, хтось може стати Вашим другом, а хтось перестати бути ним. Можете вступити в якийсь клуб чи вийти. Час розібратися з цими питаннями. Бійтеся обманів.

З 8 по 12 число – хороший час для спроб завагітніти, гарний час вплинути на дітей, виховувати їх. Крім дитячих запитань це ще і творчий період, вчіться новому в творчості. Непогані дні для відносин.

Час для прийняття серйозних рішень, здійснення серйозних і довгострокових покупок, багато рішучості у Тельців з 11 по 15 вересня, приділіть більше уваги сім’ї і психологічному стану, боргами, можна просити про допомогу у рідних. З 14 по 18 – багато оптимізму, удачі, особливо в сімейних справах і роботі, відносинах, робіть дорогі покупки. З 17 по 20 вересня – несподівані новини і покупки, скоріш за все сімейній сфері.

Намагайтеся берегти своє здоров’я і відносини з колегами і клієнтами з 12 по 16 вересня.
У Вас починається романтичний період з 20 вересня, коли можете закохатися або зміцнити свою любов, оновити її. Він вплине і на Вашу творчість. Додасть творчих сил і любовних поривів. Період до 15 жовтня, можуть бути інтриги з 29 вересня по 2 жовтня, в жовтні буде короткий негативний період в любові і творчості.

Другий пік 20 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – може принести нову любов або вагітність, нову творчість. Пік вказує на нове, будуть посилені всі тренди в гороскопі. Дивіться тільки, щоб друзі Вас не обманули.

З 20 вересня по 6 жовтня буде повторення періоду, вже в 3й раз, знову він може принести зміни і ці зміни будуть неждано-негадано і масштабно для Тельців в роботі і здоров’ї, обов’язках, духовному світі, секретах, тому що Ви приховуєте або що було приховано від Вас. Період вже був з 13.12.16-23.01.17 і 04.02.17-17.03.17 і я його дуже детально описувала в тих гороскопах.

Ще один період для вагітності, творчості, впливу на відносини і погляди на життя, навчання з 29 вересня по 5 жовтня. Гарний час проявити свою активність, оновити і відновити.

Вас чекає дуже багато роботи і завдань з 30 вересня по 17 жовтня.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Тельця

З 6 вересня до 23 жовтня – приріст сил. Може бути приріст творчості і сексуальності.

6 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – завершення і кульмінації. Питання дружби, планів на майбутнє, любові.

З 11 по 20 вересня – вдалі дні.

20 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – нове і новини. Любов, діти, творчість.

З 20 вересня до 15 жовтня – творчість і любов.

З 22 вересня по 2 жовтня – багато романтики, можуть бути інтриги і обмани.

З 20 вересня по 6 жовтня – зміни в роботі, здоров’я, таємниці.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168