Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, Ваш місяць, багато енергії і бажань, романтики буде не так вже й багато, але і вона скоро настане. Час робити дорогі покупки і заробляти гроші. Гарний час і щоб відпочити і щоб попрацювати, вирішуйте самі. Весь місяць буде дуже емоційним, перша декада дуже егоїстичною, друга присвячена партнерам, а третя присвячена грошам. Як я писала в гороскопі на квітень, в кінці квітня у Вас був час для прийняття важливих рішень і початків, період закінчиться ближче до 9 травня, думайте про себе і майбутнє. Після 9 травня найбільше думок про інших.

Час покращувати свої витрати, борги, кредити і матеріальні зобов’язання, працювати над питаннями спадщини з 30 квітня по 6 червня. До того ж і психіку за одно можна підправити, працюйте над комплексами і своїми секретами.

Багато пліток з 21 квітня по 16 травня. І можливі таємні інтрижки або щось інше таємне пов’язане з відносинами з 29 квітня по 6 червня.

Багато витрат з 22 квітня по 6 червня, але можете і більше заробляти якщо працюєте або скандалити через гроші. Особливо сильно поскандалити можете через гроші з 27 травня по 1 червня, а обманутися або обдурити з 9 по 15 травня, обережніше будьте в ці дні.

Багато сили волі, щоб змінити себе і свої погляди на життя, хороші дні для операцій або зачаття, досить непогані для вирішення сімейних питань, для усунення і трансформації з 8 по 12 травня.

9 травня, плюс-мінус 5 днів пікових і емоційних, а так само 10 днів по тому – будуть активні питання відносин і ворожнечі, конкуренції. Час розібратися з відносинами і осмислити їх, прийняти рішення. Час кульмінації і завершення. Так само усвідомлення і завершення можуть бути і в інших сферах, просто підведіть підсумки. Дуже насичені дні.

Багато енергії і можливостей заробити або отримати нагороди з 10 по 15 травня, багато оптимізму. Але можете і багато роботи!

Час вчитися з 16 травня до 7 червня, вчити інших, знайомитися, багато спілкування і новин, поїздок. Писати книги, творити руками, та й просто читати щось.

Багато оптимізму з 17 по 22 травня, багато любові і романтики, бажань купити щось. Хороший період, але слід не роздувати свої бажання дуже сильно. Обережніше з інтригами. Не обіцяйте багато чого клієнтам!

З 24 по 28 можуть бути конфлікти з партнерами з-за ревнощів і бажання керувати, це у всього Зодіаку, а так само можуть бути фінансові втрати. Для Тельців в ці дні потрібно обережніше бути зі здоров’ям, не час для операцій і бережіть нерви.

25 травня другий піковий період, плюс-мінус 3 дні – акцент на накопичення і матеріальний світ, заробіток. Нові питання та можливості. Знайдіть собі роботу або додаткові джерела доходів. Може будуть і інші зміни пов’язані з грошима, негативні або позитивні. Але акцент на сфері заробітку, навіть через 10 днів. Період хороший для нових стартів.

Багато енергії з 27 травня по 3 червня, можливостей швидко заробити, особливо на таємниці.

Для всього Зодіаку в гороскопах, а особливо для Тельців період з 30 травня по 2 червня дозволяє глибоко вивчати і навчатися, розібратися з думками та ідеями.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Тельця

З 8 по 15 травня – час для навчання і справ, проявити свою завзятість і поміняти себе.

9 травня, плюс-мінус 5 дня – акцент на відносини і себе, результати і завершення.

З 16 травня по 7 червня – багато інформації.

З 17 травня по 28 – будьте обережніше з відносинами і грошима, обіцянками.

25 травня, плюс-мінус 3 дні – час грошей і нових стартів.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,494