Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Протягом місяця слід берегти здоров’я і таємниці, може бути нервовий зрив і безсоння або повний занепад сил. Багато роботи і зміни на роботі вірогідні в цьому місяці. Але основний акцент буде на фінансах в середині січня, а в кінці на професії та повазі. Плануйте зміну робочого місця або прохань про підвищення на кінці січня. Ймовірно, що з кінця січня буде занепад сил, так що все найскладніше робіть зараз, поки є час. І вчіться, дружіть, шукайте нових друзів і покращуйте стосунки з існуючими.

Зараз у Вас гарний час для перенавчання і повторення по 5 січня, навіть по 8. А з 13 січня по 7 лютого – для навчання новому. До того ж буде багато новин і поїздок, ймовірно пов’язаних з зарубіжжям. Інтелектуальний період.

Багато трендів почалися в грудні і листопаді, продовжаться в січні і лютому. З грудня по 28 січня Ви активні в сфері дружби, а й більш агресивні відносини з друзями, посилилася Ваша цілеспрямованість. З листопада по 7 лютого – зміцнюйте здоров’я і роботу (сферу роботи), покращуйте їх, так само вдалий період для поліпшення і зміцнення психіки і фінансів, переглянете свої статті доходів і витрат. З грудня по 23 січня, з піком після 13 січня по 23 число, зміни зі здоров’ям і роботою, багато енергії в цих сферах, але ймовірно і психологічні ломки, переживання. Слід побоюватися психологічного зриву до 23 січня. Детальніше про ці періоди я писала в попередніх гороскопах. До того ж раджу попрацювати над репутацією і планами на майбутнє, кар’єрою.

Відносини з друзями стануть більш гармонійні з 3 січня по 4 лютого, та й взагалі пора виходити в люди і використовувати свою харизму! Гарний час для отримання суспільної і колективної репутації. Але не особливо фліртуйте в кінці місяця, з 25 по 30 січня.

Ну дуже ледачий період з 11 по 15 січня, найкраще відпочивати, складно буде зібратися з думками, планами та ідеями, буде величезне бажання пустити все на самоплив. Багато романтики і любові. Краще відпочивайте в ці дні. Обережніше з грошима і інтригами.

12 січня, плюс мінус 3 дні пікових, 10 днів після – під час піку будуть посилені всі тренди, активовані відразу ж багато сфер і питання – робота, здоров’я, навчання, зарубіжжі, поїздки, обов’язки. Період дуже ірраціональний і обіцяє багато несподіванок, погано прогнозований. Багато новин, багато змін. Є вказівки на закінчення, результати і усвідомлення. Намагайтеся берегти свою психіку і секрети, здоров’я. Є висока ймовірність психологічного навантаження, остерігайтеся нервового зриву. Постарайтеся завершити або розібратися з питаннями що стосуються навчання.

Час скандалів і порушення правил, порядку з 16 по 23 січня. Бійтеся травм і скандалів з друзями.

З 25 по 30 січня Ви можете відчути нестачу сил, депресію і розчарування в собі. Досить кепські дні, похмурі. По можливості відпочивайте. Але і погане можна використовувати на благо, переоцініть себе, підлаштуйтеся під нові обставини. Можуть бути проблеми з відносинами і друзями. Не час просити про допомогу і відкладіть дорогі покупки.

27 січня буде другий піковий період, плюс мінус 4 дня, а так само 10 днів після – репутація і кар’єра, приділіть увагу своїй професії і планам на майбутнє які стосуються досягнень. Займіться чимось новим, знайдіть нову роботу або проект. Це сильний період, один з двох у 2017 році, що дозволяє розібратися з кар’єрою і всім, що стосується репутації, професії, посади, керівництва, почестей і досягнень. Час нового етапу, шукайте нову роботу або посаду. Можливі нові відносини, навіть шлюб, по вигоді. Зміна соціального стану.

У Вас може бути занепад сил з 28 січня по 10 березня, бережіть своє здоров’я і не перевантажуйте себе.

Кінець місяця принесе з собою багато новин, ймовірно здалеку і від партнерів з 28 січня по 3 лютого.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Тельця

12 січня, плюс мінус 3 дні пікових, 10 днів після – кульмінація в багатьох сферах, скоріш за все щодо навчання і знайомств.

З 16 по 30 січня – буде напружений період, брак сил і агресивність.

27 січня буде другий піковий період, плюс мінус 4 дня, а так само 10 днів після – новий етап для репутації і досягнень, професії.

М. Бомбушкар. Гороскоп опубліковано 5 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,161