Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, хоч і буде 2 проблемних періоду (гроші, Ваше Я, робота, відносини і здоров’я), але вони будуть дуже короткі. Приділяйте більше уваги сім’ї і дому, у Вас вистачить для цього сил і бажань. Налагоджувати нові знайомства. Отримуйте професійні результати і кар’єрні завершення. Чекайте сприятливий період для роботи і здоров’я з сексом і фінансами з другої декади. У першій і другій декадах бережіть роботу і здоров’я.

Робіть в будинку ремонт, захищайте рідних від ворогів, воюйте з сусідами за свою територію або іншими людьми, відстоюйте свої права вдома перед рідними з 21 липня до 6 вересня. Більше зараз енергії в цій сфері, сприятливої енергії в гороскопі на серпень! Всі скандали будуть виходити від Вас. Особливо багато енергії в сімейних питаннях до 3 серпня!

Гарний час для інтелектуальної творчості з 26 липня до 1 вересня, з 13 серпня по 6 вересня найкраще переробляти свої вірші, книги і інше.

Неприємний період йде з 23 липня, неприємні події, незадоволеність, небажані зміни, можливо скандали і тиск в сферах здоров’я, роботи, боргів, відносини до езотерики і сексу, психології. Він буде до 17 серпня, раджу не робити операції в цей час і берегти ці сфери, побоюватися втратити щось.

7 числа з піком в 4 дня плюс-мінус і 10 днів після – переломний момент для сімейної сфери і кар’єри, акцент на цих сферах найбільш сильний, особливо кар’єри. Кульмінаційні дні, завершальні. Просто приймайте рішення про будинок і членів сім’ї, можуть бути новини про це або про професію, результати. Якщо про щось довго думали чи не розуміли свої бажання – заплануйте рішення на ці 8 пікових днів.

Хороший період для сім’ї та роботи, здоров’я з 9 по 14 серпня, будь-яких ідей і завдань, багато оптимізму і час здійснювати покупки. А з 12 по 16 серпня ще й посилиться вдалий період для вирішення сімейних проблем, час налагодити відносини з рідними або оформити документи (особливо якщо раніше не виходило).

Досить романтичний період з 11 по 14 число. Але варто побоюватися обману і інтриг.

З 13 серпня по 6 вересня будуть проблеми з бюрократією та збереженням інформації у всього Зодіаку. Для Вас цей час дозволить переоцінити сферу любові і творчості, повернутися до старого в цих сферах.

Бійтеся періоду з 14 по 19 число. Спочатку Ви будете дуже ревниві і підвищена сексуальність, схильність ризикувати грошима і репутацією з 14 по 17, а потім з 15 по 19 – схильність все роздувати в багато разів, лінь і вимоги до інших. Бережіть своє здоров’я і репутацію в ці дні, відносини, гроші. Можете втратити.

Хороші дні повернуться в сферу роботи і фінансів, питань здоров’я і допомоги від інших, світогляду з 16 серпня по 8 вересня, такий період вже був у вас з 14 листопада до 7 лютого. Працюйте над цими сферами, шукайте нову роботу або обов’язки, шукайте підтримку, беріть гроші в борг (краще поцікавитися старими боргами і кредитами).

З 20 по 26 серпня буде багато енергії для Тельців в сферах будинку, роботи, боргів, здоров’я. Займіться цими сферами, короткостроковими проектами, які вимагають Вашої наполегливості, завзятості і швидкого вирішення. Ведіть переговори і відстоюйте свої бажання.

20 серпня буде другий пік, плюс-мінус 4 дня, тепер акцент на сім’ю і сімейні питання, навіть протягом 10 днів після піку. Час стартів, а з урахуванням того що під час піку буде активно відразу ж багато трендів, то час старту в багатьох сферах! Можуть бути важливі новини і нові бажання, нові можливості. Але найкраще в сім’ї. Купіть будинок або щось для будинку, приділіть увагу рідним, почніть ремонт, купіть нерухомість або починайте думати про переїзд.

Ще один напружений період для Тельців з 23 по 27 число, він позначений бунтарством і схильністю кардинально себе поміняти. Ви можете бути готові до ламання себе і свого Я, несподіваних рішень. Постарайтеся не поспішати в ці дні, знову бережіть гроші і відносини.

З 26 серпня настає хороший час для сімейної сфери по 20 вересня. Ви зможете прикрасити свій будинок або оновити його, поліпшити відносини з членами сім’ї.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Тельця

7 серпня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – під час піку кульмінації, акцент на кар’єру і сім’ю.

З 13 серпня по 6 вересня – не поспішайте з документами, переоцініть творчість і любов.

З 14 по 19 серпня – будьте обережніше.

З 16 серпня по 8 вересня – хороші дні для роботи, боргів, психіки, здоров’я – зміцнюйте це.

З 20 по 26 серпня – дуже енергійний період.

20 серпня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – нові починання. Гарний час для старту в сімейній сфері.

З 26 серпня по 20 вересня – приділіть увагу сім’ї і будинку.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,170