Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Прийшов час подумати про плани на майбутнє і завершити плани домашні. Місяць дуже активний для Вашої психології і секретів, так що бережіть і те й інше. Чекайте змін з роботою і здоров’ям, затримок, зривів термінів, необхідності переробляти проекти або повторно лікувати хвороби. Протягом місяця імовірний занепад сил, хоча в кінці місяця і небезпечний період остерігайтеся травм. Досить багато почуття самотності і бажання самотності, потаємності.

У Вас був час поліпшити здоров’я, роботу, обов’язки, психологію, витрати, борги і секрети. Період з листопада по 7 лютого, тепер він завершився. Чекайте психологічних фрустрацій і змін на роботі з 4 лютого по 17 березня. Змін багато і несподіваних, нестандартних. Можуть бути втрати на роботі або самої роботи, нову роботу навряд чи Ви зможете знайти до 10 червня. Психологічні фрустрації, переживання через своїх недоліків і таємниць, особливо бережіть таємниці! Перший піковий період буде з 20 по 2 березня! Бережіть здоров’я і роботу!

З 4 лютого по 3 квітня – час отримувати задоволення від самотності і таємних романів.

З 6 лютого по 10 червня – затримки і повернення старих проблем з роботою і здоров’ям. Повернуться хронічні захворювання, старі клієнти, старі обов’язки. Нову роботу в цей період знайти буде вкрай складно, так що краще відпочивати і не втрачати. Нових проектів стане так само менше, але можна повернутися до старих.

Багато ділового спілкування і новин про професії, з 7 по 26 лютого, вдалий час для просування своїх ідей перед керівництвом.

10 лютого, з піком в плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – несподіване закінчення питань пов’язаних з кар’єрою, репутацією, сім’ї та будинком. Та й самі можете зробити підсумкові рішення, пов’язані з цими сферами. Про переїзд, зміну місця роботи, допомоги рідним. Отримати результати.

Хороший, хоч і короткий період, для проектів і кар’єри з 10 по 14 лютого, але нові не починайте.

Будьте обережніше з 20 по 2 березня, бережіть таємниці і здоров’я.

26 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – питання дружби і планів на майбутнє. Під час пікового періоду будуть посилені всі тренди. Знайдіть нових друзів і вступіть в нові клуби. Постарайтеся не особливо розчаруватися в друзях і планах на майбутнє з 28 лютого по 4 березня, не надто фантазуйте щодо планів на майбутнє, будьте тверезіше і приземленими. Гарний час для колективної творчості і відпочинку.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Тельця

З 4 лютого по 17 березня – бережіть роботу і здоров’я.

З 6 лютого по 10 червня – регрес зі здоров’ям і роботою, затримки.

10 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – кульмінація в кар’єрі і домашній сфері.

З 20 по 2 березня – будьте обережніше.

26 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – друзі і колективи.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,183