Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Основними темами місяці будуть робота і здоров’я, а в кінці місяця вже «глобальний» і важливий період, який в цілому зачіпає Ваше життя, всі сфери життя і особливо Вашу особистість, уявлення себе, Ваші бажання і прагнення, емоційний час, що штовхає Вас до нового, але можливі і зовнішні зміни, значні, в житті. Протягом усього місяця є шанс схуднути. Дуже складна перша половина місяця, з середини квітня стане легше, але зате в кінці квітня всі погані тренди закінчаться (протягом наступних 2-3 місяців нічого глобально поганого бути не повинно) і прийде полегшення і хороший період в житті.

Багато повернень, бажання старого, виникнення старих питань, трендів, в квітні місяці. Багато з цих «повернень» почалися раніше, про них я і повторюся, коротко. Якщо хочете більш детально – шукайте гороскопи, коли почалися ці тренди, гороскопи загальні для всього Зодіаку і для Тельців.

З 6 лютого по 10 червня – повернення старих питань стосовно роботи і здоров’я, повернення до старої роботу, добре б підлікувати свої хронічні хвороби. Нові питання, пов’язані з роботою або нова робота, будуть розвиватися повільніше і краще завершити старі масштабні проекти, а нові масштабні проекти і зміни в цих сферах не ініціювати. Період фоновий, але все одно результати можуть бути не настільки задовільні.

З 4 березня по 15 квітня – переосмислення відносин і фінансів, свого Я, того що Ви з себе представляєте, іміджу, стилю одягу, зовнішності, самих себе. Можна повернутися до старих способів заробляння грошей і повернуться старі фінансові питання, теж і в стосунках. Не вдалий період для дорогих покупок, не найвдаліший період для початку нових відносин з нуля і фінансових проектів.

З 10 березня у Вас приріст енергійності, наполегливості, завзятості і бажань, маса активності і навіть поспішності з тиском на інших (що у Тельців не так вже й часто), багато фізичних сил і підвищене лібідо. Гарний час оновити себе, зайнятися спортом, зробити складні проекти, ремонти, домогтися бажаного. Зросли скандали з іншими людьми через конфлікт інтересів і шанс травм. Період до 22 квітня.

З 1 квітня у Тельців починається період новин, розмов, спілкування, знайомств, поїздок, навчання по 21 квітня. Інтелект буде на пікові, час писати вірші, книги, вчитися новому. Під знайомствами я маю на увазі просто знайомства, а не дружбу або більш серйозні відносини.

З 3 по 29 квітня у Вас повториться період, що був з 3 січня по 4 лютого, Ви більше будете брати участі в соціальних заходах, спілкування з друзями, налагодження відносин з колективом. На жаль, в цей раз період буде не настільки хорошим, постарайтеся не поскандалити з друзями через роботу або обов’язки, можуть бути розчарування в дружбі або роботі. До того ж не слід заводити інтриги на роботі в цей час і бережіть репутацію. Негативним буде період з 4 по 27 квітня, можуть бути і проблеми з фінансами і відносинами. Ваша підвищена вимогливість і бажання більшого від відносин або заробітку можуть зіграти з Вами злий жарт, будьте скромніше в бажаннях. Відкладіть дорогі покупки до 3 травня. З 4 по 27, може, бути так само якась депресія і незадоволеність собою, своєю зовнішністю, фінансами і відносинами. Найкраще просто перечекати цей період, інакше слабкі відносини або заробітки можуть бути поламані.

Багато сили волі та наполегливості з 2 по 10 квітня, підвищена сексуальність. Час і змінювати себе, трансформувати, і міняти свої знання, відносини з іноземцями. Вимагати більшого від себе і від іноземців. Дні придатні для скандалів.

Слабкий для Тельців (більш помітний для Тельців 3й декади) період буде з 6 квітня по 26 серпня, необхідно буде більш серйозно ставитися до питань боргів, кредитів, іпотек. Можливі фінансові обмеження і повернення старих фінансових проблем, пов’язаних з боргами і допомогою від інших людей.

10 квітня буде перший піковий період, кульмінаційний і завершальний, пік для Тельців плюс-мінус три дні, питання роботи, завдань, здоров’я. Дуже емоційний і грубий час. Рішаться питання пов’язані з Вашою працею, якщо Ви шукали роботу або чекали рішення від керівництва або клієнтів щодо Вашої роботи в ці дні можете його отримати або новини про нього. Намагайтеся бути менш грубими і більш гнучкими, можуть бути не приємні новини, від Вас можуть вимагати більшого, ніж Ви хотіли б. Намагайтеся не поспішати в ці дні і берегти своє здоров’я.

З 10 квітня по 3 травня – будьте пильні і обережні з документами, електронікою, поїздками, складанням іспитів і різної бюрократією. Завдання з цим потрібно буде переглянути і переробити, багато затримок і повернення до старого.

Непоганий період для роботи над своєю психологією, здоров’ям, нервами з 21 по 28 квітня. Він так само підходить для переговорів, серйозного обговорення завдань і реалізації їх. Зміцнення психіки, обов’язків на роботі.

З 22 квітня по 5 червня зростуть Ваші витрати. З іншого боку, є можливість і більше заробляти, але потрібно працювати, просто так гроші приходити не будуть, тільки з працею і роботою.

Ще один слабкий фоновий період розпочнеться 23 квітня по 29 вересня – повернення і переоцінка, уповільнення в стосунках. За ці півроку повернуться старі партнери, вороги, улюблені, Ви переоціните відносини.

Ви можете стати трішки більше нервовими і дратівливими з 25 квітня по 14 травня, багато хвилювань, пліток, новин. Період не особливо значний для Вашого знака Зодіаку, але інтуїцію я б порадила слухати і осяяння. Маса несподіваних новин і знайомств, оригінальних ідей.

26 числа буде останній і найсильніший піковий період для Тельців, особливо сильним і помітним він буде для тих, хто народився під час нього – це 26 квітня, плюс-мінус 5 (може навіть плюс 7) днів. Під час піку у Вас буде можливість почати щось важливе в житті, в кожній із сфер – сім’я, робота, відносини, будинок, здоров’я, фінанси, взагалі в кожній із сфер. Новий старт, нові початки. Особливо це стосується Вашої особистості, Вас самих, переломний період, що дозволяє почати нове і важливе. Прийміть рішення і закладіть фундамент. Протягом 8 днів після пікового періоду, так само буде шанс для нових починань, але вже слабкіше. Під час піку Ви будете емоційні, вразливі, бажати більшого, дуже матеріально орієнтовані.

З 29 квітня по 6 червня – Вам комфортніше буде проводити час на самоті, можуть бути інтриги.

В кінці квітня закінчаться всі негативні-довгі періоди і тренди, як я вважаю, і на протязі наступних кількох місяців якщо і буде щось негативне, то тільки короткострокове, а значить і не особливо сильне.

З 30 квітня по 6 червня – час підлікувати свої нерви, відкоригувати свої комплекси. Непоганий період для вирішення фінансових проблем, спадщини, боргів – це все буде прискорено і вирішуватися дуже швидко. Подібний період вже був у Вас з 9 грудня по 13 січня.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Тельця

З 1 по 21 квітня – новини, спілкування і навчання.

З 4 квітня по 27 лютого – незадоволеність собою, відносинами, фінансами і друзями – працюйте над цим, Ви відповідаєте за все.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні – питання праці та здоров’я – рішення.

З 10 квітня по 3 травня – затримки і проблеми з документами і проектами.

З 22 квітня по 5 червня – зростуть Ваші витрати.

26 квітня, плюс-мінус 5 днів – усвідомте себе і почніть щось важливе.

З 30 квітня по 6 червня – покращуйте психіку, працюйте над недоліками, реалізуйте питання боргів.

М. Бомбушкар. Гороскоп був Опубліковано 6 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,427