Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший і насичений місяць, особливих проблем у Вас бути не повинно, хоча у всього Зодіаку в кінці місяця будуть вказівки на складні періоди. Весь місяць у Вас буде багато спілкування, навчання, вирішення фінансових питань, початок нового етапу навчання, можливо поїздок або відряджень. Говорячи про проблемний періоді, він буде в кінці червня і торкнеться питання навчання, можливо скандали зі знайомими, не особливо страшний для Вас. Але зате Ви будете дуже привабливі, енергійні, з хорошим настроєм, романтичні, успішні в перших 2 тижні червня! З іншого боку, місяць не особливо важливий, так що можна і відпочити (особливо важливі сфери не будуть акцентовані і активні).

У Вас зросли витрати, побільше стали купувати, інвестувати, і доходи з 22 квітня по 5 червня. У Вас був час побути наодинці, відпочити, добре помріяти з 29 квітня по 6 червня. І у Вас був час зміцнити і поліпшити свою психіку і фінанси з 30 квітня по 6 червня, до того ж досить швидко це зробити!

Можливо буде багато ексцентричних думок, бажань поміняти свій імідж, може навіть несподіваних романів, але скоріш за все що це будуть всього лише бажання з 1 по 6 червня. Можуть бути різкі і імпульсивні зміни настрою.

З 1 по 13 червня у Вас енергійний період, багато харизми, сексуальності, наполегливості, бажання відносин, бажання грошей. Можливостей заробити і вдало витратити гроші. А головне багато енергії і бажань! Дуже позитивний час для відстоювання і роботи над своїми бажаннями.

Вдалий фінансовий період з 2 по 6 червня, слухайте свою інтуїцію, час здійснювати покупки і платити за рахунками.

Дуже хороший період почнеться у Вас 6 червня і буде до 5 липня. Період добре впливає на Вас, Ваше самопочуття, впевненість в собі, харизму, привабливість і здатність сподобатися іншим, Ваші фінанси і інвестиції, надходження грошових коштів і накопичення, на Ваші стосунки і схильність до їх будівництв. Час оновити себе, відносини, фінанси. Поліпшити способи заробітку, оновити гардероб, знайти компроміси з ворогами і зміцнити близькі зв’язки. Дні сильно впливатимуть на самооцінку жінок Тельців, час зайнятися собою. Працюйте над відносинами, грошима і своїм Я.

З 7 до 22 червня багато ділових новин, може бути відряджень.

Перший піковий період дозволить вирішити фінансові проблеми, пов’язані з витратами або позиковими засобами – 9 червня, плюс-мінус 3 дні пікових і, може бути, в перебігу 10 днів після. Гарний час вирішити питання спадщини, пошуку інвесторів в Ваші проекти, спільного використання коштів.

Може бути занепад сил з 14 по 17 червня, варто серйозніше поставитися до грошей і не витрачати їх.

Можливі будуть конфлікти у Вас, виникнуть вони на роботі з колегами або керівництвом, клієнтами або ж конфлікти через інформацію, знань, завдань з 22 по 29 червня, якщо вони будуть, то будуть масштабними. Обережніше будьте в цих питаннях, не беріться за багато і багато чого не обіцяйте.

Час вчитися з 22 червня по 6 липня! Час оновити знайомства, зателефонувати старим друзям, спілкуватися і отримувати нову інформацію.

Ще один сексуальний період з 23 по 26 (29) число, романтичний і творчий.

Почніть вивчати щось нове з довгостроковими перспективами 24 червня, плюс-мінус 3 дні пікових. Період дуже емоційний і сексуальний, творчий, посилить всі тренди. А для вивчення нового підходять і 10 днів після цього періоду. А можете вирушати у відрядження або завести нові знайомства.

Напружений і агресивний період з 30 червня по 6 липня, хоча Тельців він може і залишити поза увагою, але в повітрі буде висіти агресія, так що будьте обережніше.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Тельця

З 1 по 13 (15) червня – хороші дні!

З 6 червня по 5 липня – робота над: іміджем, відносинами, грошима.

9 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – вирішуватися фінансові питання.

З 22-29 червня – обережніше з роботою і завданнями, не скандальте.

24 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – почніть масштабне навчання.

З 30 червня по 6 липня – зовнішня агресія.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,165