Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


У березні та квітні у Тельців будуть активні абстрактні і «секретні» сфери (таємниці, думки про життя, духовний світ, інтриги), складно говорити щось конкретне про настільки не конкретне. Але можу сказати, що багато питань, пов’язаних з цим повернуться до Вас, адже багато трендів будуть повторяться. Крім цього березень принесе Вам масу енергії, так давно у Вас її не було вже давним-давно. І завершить щось з любов’ю і творчістю. І останнє, загальне для всього Зодіаку, змусить Вас переглянути свої фінанси і відносини, поверне назад. Та й самі Ви станете більш інтровертні.

З 4 лютого по 17 березня йде повторення періоду, який був з грудня по січень, несподіваних змін в роботі і зі здоров’ям, ймовірно переживань і психологічних трансформацій. Слід берегти свої секрети і комплекси, здоров’я. Як я вже говорила – це період повторення, так що є ймовірність того що повернуться старі питання. З 16 березня по 15 квітня буде повторення ще одного періоду, який був з 13 листопада по 10 грудня, трансформацій в здоров’ї і роботі, філософії життя і планів на майбутнє. Це все вже було описано багато разів в минулих гороскопах – перечитайте їх і намагайтеся поменше хвилюватися. Міняйтеся духовно, міняйте свої таємниці, інтриги, роботу, здоров’я, можливо зміни будуть болючими.

З 4 березня по 15 квітня – Ви станете більш інтровертні, повернетеся до старого, старого способу життя, стилю, поведінки. Але так само і до відносин і фінансових питань, нагадають про себе старі болячки. Попрацюйте над старими відносинами, зміцніть їх, поверніть або розірвіть остаточно. Не раджу робити в цей період дорогих покупок, бажано навіть до 3 травня. Нові відносини так само краще не заводити. Я вже описувала цей час в загальному гороскопі на місяць березень, дуже детально, перечитайте його.

З 10 березня по 21 квітня у Тельців буде величезний приріст сил, напору, впевненості в собі, Ви навіть станете трішки більше поспішними і готовими до нового досвіду, зростуть Ваші бажання! Час працювати над своїм тілом, зайнятися спортом. Енергії так багато, що її треба направити і використовувати, щоб не було скандалів. Скандальність і схильність до бійок у Вас зростуть. Зросте і сексуальність, бажання. Намагайтеся в цей час оновити всі існуючі завдання і проекти, беріться тільки за складне.

12 березня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – перші дні будуть досить депресивними і такими, що розчаровують, песимістичне мислення. Потрібно приділити увагу питанням любові, дітей та творчості. Постарайтеся не особливо розчаровуватися. Під час піку буде багато сил і енергії, оптимізму, але потім це зміниться апатією і розчаруванням. Сам по собі період не такий вже й поганий, але потрібно бути серйозніше і не чекати багато чого. Час результатів.

Багато, дуже багато пліток з 14 березня по 1 квітня. Особливо в кінці місяця, постарайтеся утримати свої секрети з 23 березня по 28 число! Але можете «зібрати» і секрети інших людей. А ось використовувати отриману інформацію в ці дні я не рекомендую, хоча б притримайте її до періоду з 28 по 1 квітня. Це перший період таємної інформації для Тельців, буде його повторення в квітні місяці.

Гарний час для відпочинку і для романтики з 24 по 27 березня, в якійсь мірі період дозволить Вам розслабитися і повірити в свої сили, особливо духовні.

28 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – питання духовного світу, таємниць, інтриг і бажання самотності. Пікові дні посилять тренди існуючі в Вашому житті, дадуть нові поштовхи. Але все одно, буде присутнє бажання втекти від дійсності і відпочити від усіх. Якщо Ви хотіли відправитися у відпустку, але відкладали або не виходило – спробуйте зараз. Підлікуєте свій організм і душу.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Тельця

З 4 по 15 квітня – така собі ретроградність і інтровертність, переоцінка себе, грошей, відносин.

З 10 березня по 21 квітня – активність і енергія.

12 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – діти, любов, азарт, творчість.

З 16 березня по 15 квітня – зміни у здоров’ї, роботі, філософії.

З 23 березня по 1 квітня – маса пліток.

28 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – працюйте над прихованим світом.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,481