Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


У 2015 році Тельцям доведеться попрацювати, багато, щоб отримати бажаний результат. Це дуже добре, що одними з якостей Тельця є бажання стабільності і терпіння, ці якості знадобляться Вам і не раз. Ще однією якістю Тельця є – повільність, і це погано, тому що в цьому році потрібно буде приймати рішення дуже швидко. Цей рік сильно відіб’ється на Ваших фінансах, особливо на витратах і доходів від партнерів. Сильний вплив він зробить на Вашу творчість, любовні романи і дітей – восени. У багатьох сферах життя цей рік не буде настільки важливим і кардинальним для Тельців. Рік принесе гарні зміни у відносинах з партнерами, як коханими, так і по бізнесу.

Кар’єра і соціальне становище

Кар’єра буде розвиватися повільно, але можна очікувати стабільності. На роботі збільшиться кількість рутини. Ви повинні бути готові до того, що «сам у полі не воїн» і потрібно грати в команді. Я не думаю, що будуть значні зміни в кар’єрному плані чи соціальному, особливо залежні від Вас. Найімовірніше, що Ви зустрінете 2016 на тій же посаді, що і 2015. Зараз не час міняти роботу. У кар’єрному плані важливий січень, починаючи з середини місяця, і перші дві декади лютого. На роботі чекайте важливих змін в жовтні.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Хочу Вас порадувати, починаючи з 2012 року багато Тельців відчували проблеми у відносинах з партнерами, як улюбленими так і по бізнесу. Ці проблеми пов’язані з прохолодженням у відносинах, невеликою відстороненістю, стриманістю. За ці роки у Вас зменшилася кількість партнерів, хоча до 2012 коло «список» партнерів змінювався частіше. Зараз ця ситуація, зі «стриманістю» у відносинах закінчитися. У 2015 році відносини у Тельців збагатяться новими партнерами. Ви станете більш активними у відносинах. У любовних справах не чекайте змін до настання осені. З кінця серпня, у Тельців станеться зміна в любовній сфері. Ви станете більш романтичними, грайливими, більше будете бажати флірту, любові і романтики. Багато Тельців навіть будуть згодні піти на ризик заради кохання. Цієї осені у Тельців почнеться хороший період, для любові, творчості і дітей. Період цей триватиме до вересня 2016 року. За цей рік Ви закохаєтесь і не раз!

Гроші

З фінансами слід очікувати проблем. Самі Ви будете заробляти стабільно, але будуть проблеми з позиковими засобами, грошима які Ви отримуєте від загального бізнесу, фінансами партнерів. Приплив грошей, від інших людей і партнерів (чоловіка \ дружини в тому числі) в 2015 році зменшитися. На жаль, зараз настає не зовсім приємний і довгостроковий період до 2017 року, коли Тельці будуть відчувати проблеми у фінансах пов’язаних з «Вам не належними грошима», такими як: борги, кредити, іпотеки, відсотки від боржників або тих, кому Ви повинні, комісіями, спадщиною, заборгованостями. Так що не варто розраховувати на фінансову допомогу від партерів, ймовірно, що Вам самим потрібно буде їм допомагати. За ці роки будуть виникати затримки, перешкоди у сфері «чужих грошей». Я б не рекомендувала Вам давати гроші в борг і брати їх. З іншого боку, хорошою, дуже ймовірно, що Ваші витрати зменшуватися. За ці пару років, Ви переглянете своє ставлення до грошей, Вас чекає зменшення витратної статті. Ви можете навіть стати більш жадібними.

Здоров’я

Здоров’я буде мінливим, але особливих проблем я не бачу, будуть деякі періоди, коли потрібно берегти своє здоров’я. Про ці періоди я буду писати в гороскопах на місяць. У 2015 році слід побоюватися інфекційних захворювань.

Сім’я

Ще в липні 2014 Тельці повинні були помітити, що обстановка вдома змінилася і в кращу сторону. Зараз у Тельців хороший період, який триватиме до кінця серпня 2015 року. Це період, коли домашня сфера «розширюється», що це означає? Це означає, що Ви можете робити, а найімовірніше вже почали або зробили, вдома капітальні ремонти, купувати меблі, і все це дороге для Вас. Багато Тельців могли вирішити змінити місце проживання і переїхати або купити собі нову нерухомість. Та й з членами сім’ї стосунки пішли на поправку. У Вас залишилося 8 місяців, для того, щоб поліпшити домашнє життя. З приходом вересня, воно зміниться, в кращому випадку стане такою, якою була до липня 2014 року. Але спочатку, цієї осені, варто очікувати вдома проблем, проблеми будуть виникати у зв’язку з Вашим партнером. Ймовірно, буде величезна різниця в думках, пов’язаних з домашнім господарством. Спочатку року вірогідні скандали зі старшими родичами. Вагітним жінкам я раджу бути більш обережними, щоб не втратити дитину. Навряд чи Ви зможете купити собі новий будинок восени або змінити місце проживання, так що поспішіть, хоча б закладіть фундамент.

Поради Тельцю

Зараз у Вас сприятливий період в домашній сфері, використовуйте всі шанси! Бажано вже з приходом 2015 року, починати розраховувати на особисті фінанси, а не загальні. Чекайте, що джерело доходів у Вашого партнера зменшиться. До того ж, це зараз не час для кредитів і боргів.

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ тридцять першого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,416