Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісності чоловік Телець і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінка-Терези непередбачувана. Ніколи не знаєш, що від неї чекати. Але можете бути впевнені: вона свого доб’ється. «Як? – Скажете ви. – Щоб така мила, жіночна дівчина була диктатором? »Саме так. Але це зовсім не означає, що вона буде це рекламувати. Нею управляє Венера, ласкава планета миру і любові. Чоловік-Телець також підпорядковується Венері. Але Телець – жіночий знак, а Терези – чоловічий. Це не додає їй чоловічих ухваток, а його не робить жінкоподібним (жінкоподібний бик?!). Справа в іншому. Звичайно, простіше, якщо чоловік народжується під чоловічим знаком, а жінка – під жіночим. Природні моменти стали б ще природніше. Як правило, вплив чоловічого начала тільки робить дівчину мужніше, в той час як вплив жіночого знака робить чоловіка більш чутливим. Треба лише не перестаратися. Втім, цим двом подібне не загрожує.

Бик менш за все схильний до лишків жіночих рис, таких, як пасивність, покірність, смиренність і т.д. Просто його мужність і упертість компенсуються люб’язністю і ніжністю, якщо тільки не візьмуть верх первісні риси. У дівчини-Терезів буде дещо більше проблем з рівновагою даних їй властивостей, врешті-решт, її символ – ваги, а це механізм, що вимагає тонкого регулювання.

Дівчата-Терези майже завжди чарівні. Навіть якщо у неї прості риси обличчя, її абсолютно сліпуча усмішка примушує вважати її красунею. У неї ямочки на щоках, ласкавий погляд, чистий і приємний голос, витончені манери. З зворушливо-безпорадним виглядом вона дозволить вам підсунути для неї стілець, притримати двері і піднести речі. З вигляду це ангел жіночності. Усередині нею рухають чоловічі принципи, обумовлені її знаком лідерства: сила – стійкість – мужність – наступальність – перемога – влада. Це не означає, що вона невразлива, але її броня набагато міцніше, ніж можна було очікувати, судячи з її вигляду. До того ж вона швидко оговтується від ударів.

Сердечні рани чоловіки Тельця заживають повільно, і правила гри з жінкою-Терезами йому краще знати заздалегідь. Але Бик не любить обговорювати ситуацію до того, як повністю її осмислить. Після цього він переходить до рішучих дій і рідко змінює свою точку зору. Їй властива така ж рішучість і таке ж сталість поглядів. Варто їй прийняти рішення – і вона йде вперед з неймовірною енергією і цілеспрямованістю. Тому вона не розуміє, чому її незаслужено звинувачують у нерішучості. Їй просто потрібен час, щоб оцінити і зважити ситуацію. У Тельця цей час зайнято мовчазними міркуваннями, а у Терезів – тривалими обговореннями всіх «за» і «проти». При цьому його занадто малий ентузіазм при участі в словесному марафоні, може викликати у неї обурення.

Фізичне тяжіння між цими жінкою та чоловіком часто буває дуже сильним; воно, ймовірно, служить основою для початкового інтересу і навряд чи пропаде при більш близькому знайомстві. Швидше за все, воно додасть глибини їх відносинам. Може бути, її підхід здасться занадто абстрактним поруч з її земними чуттєвими потребами. Однак вони обидва сентиментальні ромамтікі, які до того ж уміють з’єднувати еротику з любов’ю. Між ними існує співвідношення знаків чоловік Телець і жінка Ваги, сприяюче сексуальному інтересу і задоволенню, а також самовідданій відданості і бажанням допомогти.

Безумовно, чоловік-Телець часто є справжньою знахідкою для жінки-Терезів. Вже сама його присутність заспокоює її невгамовну душу. І ніхто впевненіше і надійніше Бика не зможе з комфортом вивести її з тих тупиків нерішучості, які властиві Терезам. Його теплота і гумор, його надійність і здоровий глузд – це те, що вона завжди шукала. Зрештою, навіть птахи, як би їм не подобалося літати, час від часу відпочивають на гілках і будують свої гнізда, радіючи безпеки і спокою.

У цієї пари є ще одна перевага: її природний оптимізм може послужити прекрасним противагою тельцовскому песимізму. Ніхто не може так легко підбадьорити Тельця, як вона. Він може упиратися, але, спокушений і засліплений посмішкою і підбадьорений її голосом, він стане плюшевою іграшкою в її руках. У глибині душі він захоплюється її розумом, правда, поки вона визнає факт його чоловічої переваги. Чоловік-Телець буде гордий тим, що його подруга-Терези справляється зі всім так легко. Весь фокус у тому, щоб він не зрозумів, що її справжній дар – вміння справлятися з ним.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,417