Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісності чоловік Козеріг і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловік-Козеріг виглядає самотнім навіть у гучній компанії. Це відразу чіпає серце дівчини-Овна. Для неї, сентиментальною і егоцентричної, причина його самотності очевидна: не знайшлося нікого, хто б показав йому, як прекрасне життя. І вона відразу ж береться за справу – Овни ніколи не ходять навкруги.

Однак чоловік-Козеріг може обдурити її захоплені очікування. Якщо вогняне марсіанське чарівність негайно не розтопить лід його байдужості, вона вважатиме його нудним, холодним, відстороненим. Навіщо витрачати час на цього похмурого кар’єриста, який кроку не ступить без дозволу свого обожнюваного сімейства, включаючи двоюрідних бабусь і всіх кузенів і кузин? Хіба такий втратить голову? Про одруження і говорити нічого – він уже «одружений» на роботі, амбіціях та родичів.

Так можуть закінчитися, не розпочавшись, відносини, які могли б багато дати обом. Вона занадто нетерпляча, щоб зайнятися пошуком тріщин в шкаралупі його відчуженості. Він явно насолоджується своєю відгородженістю від світу і не дізнався б красу, навіть звалися вона йому на голову, вважає Овен – і явно поспішає з висновками.

Козеріги цінують красу. Правда, він ніколи не зізнається, що хлопчиком любив малювати, коли ніхто цього не бачив, і годинами слухав музику, теж потайки. Однак це було до того, як він почав зводити фортецю, щоб сховатися від безумства світу. Він ніколи не зізнається … хіба якщо повірить, що вона дійсно його любить.

Як же йому відкритися, як натякнути, що в глибині його боязкого, смішного козерожьего серця таїться мрія – як перлина в темній шорсткою раковині? Що ж, якщо вона воліє винятковому захоплююче, вона не та дівчина, яка йому потрібна.

Хоча він дійсно чекав, що вона прийде і навчить його малювати веселку … У них все могло вийти, але вона виявилася трішки безцеремонної, а Козерігам важко даються безпечність та невимушеність. Вони не з тих, хто лізе у воду, не знаючи броду.

Припустимо, Козеріг і Овен все ж перекинули міст через прірву відмінностей. Що тоді? Їх погляди на життя таки розходяться. Він спробує не помічати того, що вона спробує подолати.

Він пошкодив коліно і не зможе ходити як мінімум тижні три. (Козеріги часто ушибался колінні чашечки, ламають кістки, страждають від нападів артриту і зубного болю. В іншому у них прекрасне здоров’я.) Забій коліна ставить хрест на поїздці в гори, якою вони довго чекали.

Овен. Мені так шкода, що ти не можеш поїхати, дорогий. Але ти ж не будеш проти, якщо я поїду?

Козеріг. Знаєш, хто ти? Егоїстка!

Овен. А що, краще сидіти тут і тримати тебе за руку? Я чекала цього уїк-енду весь рік. Ну зроби над собою зусилля і теж їдь. Просто не будеш кататися на лижах.

Козеріг. Знущаєшся? Як я поїду в такому стані? Якщо б ти любила мене, залишилася б тут.

Овен. Знаєш, хто ти? Егоїст.

Власне кажучи, обидва мають рацію. Обидва егоїсти. А ось вам інша ситуація. Онa тимчасово на мілині і займає у нього грошей на ремонт машини. Чому б ні? Зрештою, вони люблять один одного. Він просто краса: так охоче дав у борг, без умовлянь і вивертів. Проходить кілька місяців, а вона все ще не виплатила борг. Закрутилася, забула. Він м’яко нагадує, але вона не приймає його слів серйозно. Адже вона обсипала його подарунками: дорогий кольоровий телевізор і шовкове кімоно на Різдво, золотий годинник і щеня сенбернара на день народження. Він глибоко зворушений і вдячний за щедрість, але не настільки, щоб не послати їй неофіційне письмове повідомлення (деякі Козеріги цілком можуть приплюсувати кілька доларів відсотків, що набігли). І любов вилітає у вікно вибухом марсіанського феєрверку.

Овен. Як він сміє ставити нашу близькість на вульгарну фінансову основу?

Козеріг. Як вона сміє ображати нашу близькість неповагою до взаємних зобов’язаннях?

І бумс, бумс, трах-тарарах!! Їхній шлях до фізичної гармонії також тернистий, бо стихії Вогню і Землі важко сумісні. Вічний бранець будинку і сталості. Козеріг швидше віддасть перевагу тужити про любов в повній самоті, ніж кинеться у вогонь недовговічною пристрасті. Овен, мабуть, ризикне обпектися, але не відступить без бою. Тому саме вона зазвичай робить перший крок. Якщо зірки їм сприяють, і Козеріга це не злякає, його пристрасть виявиться сильною і дивно глибокій.

Звести цих двох може тільки диво. Таке трапляється, якщо у нього Місяць в Овні, Стрільці, Леві, Близнюках або Водолії або у неї Місячний знак Козеріга, Тельця, Діви, Риб або Скорпіона. Тоді відмінності (а їх неможливо заперечувати) будуть швидше залучати, ніж відштовхувати: вона, замість того щоб виходити з себе через його обережності, консерватизму та стриманості, оцінить ці якості; він не зупиниться, переляканий її напором, позаздрить рішучості і волі її почуттів.

При гармонійному поєднанні Сонця і Місяця в їх гороскопах любов між Овнами Козерігом може бути глибокою і довговічною. Однак, якщо їх Сонце і Місяць в опозиції або в квадраті, Овен і Козеріг будуть або весь час збиває рогами, або так наскучат один одному, що розлучаться без жалю. Незалежно від планетарних позицій завжди є небезпека, що його недовірлива стриманість в самому початку остудить її романтичну життєрадісність і вони ніколи не зайдуть далі того, щоб триматися за руки в кіно або поглядами обіцяти один одному райське блаженство, якому не бувати.

Чоловік-Козеріг і жінка-Овен не застраховані від помилки всіх закоханих, які дивляться на світ крізь окуляри різного кольору: спочатку вони захоплюються, а потім намагаються викорінити ті самі якості, за які і полюбили один одного.

Так, він захоплюється її оптимізмом та імпульсивністю. Навіть її безпечність чарівна. Він посміхається її марнотратства і поблажливо посміюється над помилками. Але потім … Потім він намагається переплавити її індивідуальність, надати їй звичну, прийнятну форму. Але не тут-то було.

Вона захоплюється виходить від нього мовчазною силою: це інтригує і хвилює її. Його терпіння умиротворяє, серце б’ється сильніше, коли вона передчуває близьку, щоденне спілкування з цим спокійним, повним тихого гумору, мудрим і твердим людиною. Потім все, що захоплювало її, чомусь починає пригнічувати. Вона намагається побороти його обережність. Яке блаженство бігати під літнім дощем, вдихаючи солодкий запах мокрого конюшини! Але цей зануда і носа не висуне з-під парасольки …

Йому незрозумілий захоплення, з яким вона катається на каруселі життя. У нього від цього паморочиться голова. Вона любить музику на площі і вітер, треплющій волосся. І дивується, чому він замикає своє серце на замок. Заради безпеки? Але в серці немає нічого, що можна вкрасти, – тільки те, що можна віддати.

Коли їхні шляхи розійдуться, звуки втраченої мелодії будуть довго переслідувати їх. Вона бурхливо виплачеться своє горе, поступово воно зблякне, хоча, може бути, і залишиться гіркий присмак. Вона не покаже свого болю – навіщо? Овни горді, а він так холодний і відчужений, ледь вітається при зустрічі … як в той раз, коли вони зіткнулися на розі: Рух було таке сильне, і цей шум … Вони просто помахали один одному. Він навіть не посміхнувся.

Їй і невтямки, що в глибині самотньої душі він, може бути, повторює слідом за поетом: «Я народився в той час, коли зустрів тебе, і помер сьогодні». Звичайно, вона не чує його беззвучних зізнань.

Але пам’ятайте послання зірок? Терплячих винагороджує Венера. Тільки вона здатна пом’якшити два серця, керованих чоловічими планетами – Марсом і Сатурном. Венера … І музика, і поезія, і спогади …

І чому вона не залишилася вдома, щоб тримати його за руку, коли він пошкодив коліно? Як можна бути такою егоїсткою? І чому він тоді не поїхав з нею? Було б здорово просто дивитися, як вона з’їжджає зі снігового пагорба, і знати, що вона належить йому. Чортів егоїст!

  1. 2 коментарі до “Сумісності чоловік Козеріг і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Анонім в 10.04.2016 | Відповісти

    Це повна маячнання

  3. Анонім в 28.12.2016 | Відповісти

    Це луже схоже на правду.настільки схоже, що я думаю

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,418