Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Водолій і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Так. Це правда. Дивацтва трапляються з усіма, мало не кожен рік, і ми не одразу помічаємо дивина сталося.

Однак з Водоліями дивні речі відбуваються майже кожен день або навіть частіше, а Водолії взагалі не помічають, що відбувається. Для Водоліїв дивне – нормально. Нормальне – дивно.

Коли між двома Водоліями зав’язуються стосунки Водолій і Водолій, в школі, на роботі, вдома, на космічному кораблі – де завгодно, життя стає дуже дивною, як перекинутий пиріг з ананасів і чорносливу, – в горошок і в смужку. Скажу вам прямо: Водолії такі, які вони є насправді, – божевільні, чудові, геніальні. А два Водолія – ​​все це, помножене на два. Водолій – це знак геніальності і безумства, і часто важко провести грань між цими двома якостями.

Зв’яжіть всі ваші звинувачення з приводу їх дивацтв у величезний вузол і покладіть його Водоліям прямо на сходинки. Вони щоранку будуть проходити повз нього, навіть не помічаючи, щоб просто зайнятися справою. Так, Водолії дійсно прагнуть займатися своїми справами, чекаючи, що і ви будете займатися своїми.

Можна спробувати залишити у них під дверима немовляти. Якщо дитина буде волати щосили, тоді є надія, що Водолій гляне вниз і побачить його. Ці люди завжди дивляться в небо, тому, по сторонах, але ніколи під ноги. Тому вони часом не усвідомлюють, що, можливо, порушили кордону чужій території і розгулюють по ній.

Один дуже хороший астролог з Нью-Йорка називав Водоліїв «людьми, які несуть факел людської гідності». (Це дуже мене дивувало, бо як можна співвіднести щось, пов’язане з гідністю, з тими людьми, які постійно стоять на головах?) Дуже мудрі наші предки називали їх «гуманітаріями планети Земля». Принаймні, один письменник назвав Водоліїв «останньою надією людської раси». Їх називають «видатними геніями винахідництва» майже всі, хто вивчав астрологію. Але я раджу Водоліям не звертати на все це уваги. Вважаю, що у них одна нога на землі, інша – в небесах, голова – в хмарах, а вуха вони нагострили зовсім в іншу сторону. Додатково вони завжди втрачають свої контактні лінзи в контейнері для льоду.

Не хвилюйтеся, читачі. Водоліям надзвичайно лестить, коли їм приписують вищеперелічені якості. Це дивно? Не зовсім. Розумієте, Козеріг відчуває себе так, як ніби отримав Нобелівську премію, коли ви прямо йому заявляєте, що він упертий. Тельці роздуваються від гордості, коли ви говорите їм, що вони непіддатливість. Леви милостиво посміхнуться, коли ви повідомите їм з усією прямотою, що вони нестерпно зарозумілі.

Багато писали мені і задавали питання: чому Водолій – знак Повітря, хоча його символ – Водонос? Я хочу скористатися можливістю і відповісти.

Я не знаю.

Чому ви скаржитеся? Це ж типовий для Водолія відповідь. Ясний, як смог над Лос-Анджелесом. Змішання стихій Води і Повітря не дивує мене, принаймні як астролога. І коли ви більше дізнаєтесь про ці неординарних створіннях, відзначених зірками і з’явилися з творчого хаосу, то вас це також не здивує.

А тепер уявіть собі наступне. Два Водолія знайшли один одного на дитячому майданчику, в коледжі, в баскетбольній команді або серед глядачів «Зоряних воєн». Вони разом читають цю книгу. Тобто один з них (малюки з дитячого майданчика не в рахунок) читає її вголос іншому, який бродить по кімнаті, поливає квіти і розмовляє з ним, але і слухає. Той, хто читає (назвемо його першим-Водолієм), зупиняється ось на цьому самому місці, повертається до Водолія з лійкою (другому Водолію) і каже:

– Що ж, чорт візьми, має на увазі цей автор? Хіба в нас є щось незвичайне? У тебе філософська ступінь з ядерної фізики, я – бригадний генерал у Армії порятунку, ми обидва розумні, нормальні, скромні, тихі люди. А ця книга натякає, що ми в деякому роді «дивні». Астрологія не може бути точною, якщо вона має на увазі такі речі, ти згоден?

Другий Водолій (зупиняється біля африканських фіалок, зосереджено розмірковує, потім дивиться мрійливим поглядом). Але весь світ дивний, збережи нас Бог, і іноді … (намагається згадати).

Перший Водолій (так само мрійливо). … І іноді ти сам трохи дивний.

Другий. Спасибі, друже, що виручив мене! Я зовсім забув останню сходинку. Я іноді такий розсіяний.

Перший. Здається, ми дійсно читаємо думки одне одного, так? Може бути, нам варто закінчити курси екстрасенсів?

Другий. Я так не думаю. Чому б нам замість цього не купити книгу про те, як викликати голоси мерців? Є книга, яка називається «Прорив», вона була опублікована у Теплінгера або когось ще, і вона пояснює, як можна викликати будь-який голос, живої людини або мерця, за допомогою звичайного магнітофона. Вони вже підтвердили це експериментально в декількох найбільших університетах … Послухай, ти не бачив, куди я справ свою лійку?

Перший. Ти поклав її в шухляду. Вона була порожньою?

Другий. Боже! У ній же була вода! Подивися на мої светри! Вони промокли!

Перший. Це мій ящик, і це не светри, а кошенята.

Другий. Ой, пробач, будь ласка … Але що кошенята роблять в ящику столу?

Перший. Вони завжди ховаються туди, тому що їм подобається запах кедра. Хіба ти не пам’ятаєш?

Другий. Правильно. Я зовсім забув. Можна взяти твій фен і просушити їх? Бедняжки!

Перший. Не хвилюйся. Я їх просушити. А ти поки сходи в бібліотеку і візьми «Прорив». Можеш узяти мій велосипед. Але будь обережний із заднім колесом не все в порядку. Спробуй уникати зустрічного руху.

Розумієте, що я маю на увазі? Результат будь-якого зв’язку між своместімостью Водолій і Водолій, незалежно від того, тривала вона п’ятнадцять хвилин, пару десятиліть або все життя, непередбачуваний. Єдине, що можна передбачити, – це те, що вони відразу ж зрозуміють один одного. Зустріч цих двох людей, якими управляє Уран, може буквально викликати сльози на очах у обох. І це тоді, коли все життя ви думали, що ніхто в цілому світі не відчуває те ж саме, що і ви, і навіть не розуміє, чому ви відчуваєте все саме так. Коли ви знайдете когось, хто посміхається на знак вдячності, цей день потрібно відзначити у вашому толкіеновском календарі червоними буквами – це день несподіваного, але тепло вітали вами миру, радості і добра.

  1. Один комментар до “Сумісність Водолій і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Юля в 16.02.2016 | Відповісти

    Я Водолій. Нещодавно зустріла… Водолія!!! Нарешті мене Бог нагородив таким другом! Ми, ніби, одне ціле. За кілька тижнів створили спільну справу і успішно просуваємось вперед!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,166