Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Водолій і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Бузок? Звичайно. Чому б і ні? Якщо хочете, навіть ціле поле голландських тюльпанів, що погойдуються на вітрі. Ці двоє можуть уявити, а врешті-решт і створити все, що їм прийде в голову. Уран, планета, керуюча Водолієм, в астрології називається Алхіміком, і більшість Водоліїв дійсно винахідливі і налаштовані на чудеса. Тільки зрідка незмінність цього знаку Повітря перешкоджає ураніанскім спалахів чудесного і змушує деяких Водоліїв жити як всі інші люди, не думаючи про прекрасне божевіллі генія, яке намагається пробитися крізь їх постійні звички і погляди, крізь їх монотонний стиль життя. Майте на увазі, я зараз говорю про меншість.

Але коли до Водолія у всій цій абракадабрі приєднуються мінливі Риби, навіть постійність цих рідкісних Водоліїв значно пом’якшується Водної стихією Риб, і їх ураніанская сутність може вільно прориватися назовні. Звичайно, для середнього Водолія ніякої сторонньої допомоги не потрібно, щоб його загадковість стала очевидною. Риби просто додають ще один вимір божевілля і чарівництву.

У природі вода пом’якшує повітря, створюючи вологий туман – саму відповідну атмосферу для таємничої алхімії, здатної втілювати бажання і мрії в райдужну реальність. Простіше кажучи, Риби і Водолій добре впливають і один на одного, і на цей втомлений, старий світ. Немає кінця тим чудесам, які вони можуть разом придумати і створити.

З цих двох вийшла би.потрясающая детективна команда: Водолій в якості Шерлока Холмса з повним набором детектива (лупою, безглуздій капелюхом і екстравагантними звичками), відшукує точні факти, і Риби в якості доктора Ватсона, набагато більш чутливого, проникливого і розумної, ніж сам персонаж сера Артура Копан доїла. До речі, вологий туман Лондона якраз являє собою зразок тільки що згаданого з’єднання Води і Повітря, так що він був прекрасно підходящим місцем для таємниць, які розслідував Холмс. Коли чужий умовностей, але сверхметодічний Водолій слід нептуніанской інтуїції Риб, розгадка «Великого пограбування потягу» або «Великої крадіжки коштовностей» здається елементарної. Неважливо, хто з них чоловік, а хто жінка. У цій парі ні вік, ні стать не впливають на їх здатність проникати в невідоме.

Коли Риби і Водолій стикаються один з одним в поєднанні хлопчик-хлопчик, дівчинка-дівчинка, хлопчик-дівчинка (в будь-якому Водолій – астрологічний знак рівності статей), в своїй поведінці один з одним вони будуть злегка відхилятися від норми, не кажучи вже про поведінку їх обох у відношенні інших людей. Де б вони не «пурхали» і ні «плавали» – в конторі, в церкві, в музеї, вдома або в класі, – на цих двох дійсно варто подивитися.

Оскільки вони відзначені схемою сумісності Водолій і Риби, Водолій мав би відчути, що він (або вона) можуть дечому навчитися у Риб, але, бачте, Водолії зазвичай вважають, що знають вже практично всі. Однак Водолій тільки виграв би від наслідування терпінню, властивому більшості Риб, так як він сам наділений цим якістю чисто символічно. Риби повинні реагувати на взаємини їх союзу з співчутливої ​​терпимістю до капризів, слабостей і примх Водолія, і більшість Риб так і роблять. За вдачею Риби схильні, вилазити зі шкіри геть, щоб догодити людям, в той час як Водоліїв анітрохи не хвилює, що вони не догоджають рішуче нікому.

Перешкодою для досягнення гармонії може виявитися нептуніанская схильність до скритності, до постійного притримування якихось дрібниць. Це може довести середнього Водолія просто до сказу. Як правило. Водолій не цікавиться особистим життям інших людей, оскільки з усіх Сонячних знаків він найменш схильний до пліток, якщо виключити ущербний Меркурій в його гороскопі. У звичайних умовах ці люди не пхають носа в чужі справи. Але цього чоловіка або цю жінку спокушає і дражнить навмисна ухильність, і, якщо вони з нею стикаються, тут же на світ Божий витягується лупа і починається гонитва за секретом. Водолії просто не виносять, щоб ящик Пандори був замкнений.

Коли мова йде про загадки або головоломках життя в цілому (або людей зокрема), Риби і Водолій із захопленням будуть разом вгадувати відповіді. Водолій просуне голову прямо у вікно цікавлять його людей і запитає. Риби будуть триматися на відстані декількох кроків (типові Риби ніколи не зважаться так влазити до незнайомих людей), з’їдає цікавістю і бажанням дізнатися, що вдалося з’ясувати Водолію в його ураніанской невимушеній, але прямий манері. Водолії можуть підійти прямо до людини і задати йому самий приголомшливий питання. Вони не грубі навмисно, вони просто хочуть знати. Досить часто вони і дізнаються, тому що більшість з них так дивуються, коли чують щось на кшталт: «Коли ти був маленький, наливав Чи ти воду в повітряні кульки, щоб кидати їх з вікна?», Що ми відразу ж відповідаємо, не думаючи. Тільки у Стрільця цікавості більше, ніж у Водолія. (Лев і Скорпіон теж цікаві, але ця цікавість краще контролюється.) Є різниця між пліткуванні або винюхіваніем і ураніанскім цікавістю. Водолій ламаного гроша не дасть за те, щоб дізнатися, чому його сусід був одружений шість разів або який його банківський баланс, але він або вона раптом несподівано запитають, чому цей сусід пофарбував будинок в рожевий колір, тримав півонія небудь будинку ручну змію, що він думає про вегетативному розмноженні або заробляв він коли-небудь безкоштовний квиток в цирк тим, що носив воду для слонів.

Більшість Риб не задають прямих запитань. Їх здогадки і психічне сприйняття відкривають їм так багато, що не потрібно про все допитуватися. Ураніанскіе передчуття і Природна інтуїція повинні були б дозволяти Водолію теж мовчки про все здогадуватися, але Водолії хочуть все знати напевно.

Є багато властивостей і примх, загальних для Водолія і Риб. Однак є і кілька виразних відмінностей. Наприклад, люди, керовані Нептуном, – мрійники. Ті, ким керує Уран, теж мріють, але більш диким, заплутаним чином. Риби люблять мистецтво, музику, поезію – принаймні, більшість з них. Водолій теж любить все це, але він може несподівано віддати перевагу шарманку з мавпочкою класичному піаніно.

Ці двоє і виходити з себе, ймовірно, будуть по-різному. Коли Риби сердяться, вони або виливають потік роздратованих слів, – або відміряють пару тихих, але виразно несхвальних фраз, а потім замовкають, що приводить у відчай Водолія, не приймає такий спосіб боротьби з неприємностями.

Ураніанскій спосіб розбиратися з розбіжностями – миттєво (і непередбачувано) вибухнути громами і блискавками, розраховуючи, що гроза очистить повітря і швидко вщухне і забудеться. Але Риби пам’ятають неприємні емоції трохи довше, і їм потрібен час на роздуми на самоті, перш ніж вони будуть готові до нормального спілкування.

У грошових питаннях вони більш-менш схожі. Деякі Водолії акуратно вважають кожен зароблений або витрачений пенні, а потім миттєво забувають загальну суму. Риби так само заплутуються з грошима. Вони часто вираховують банківський баланс в голові, на звороті конверта або на стіні біля телефону. Однак, якщо в обох Місяць або Асцендент вдові, вони будуть справжніми ходячими калькуляторами. Звичайно, ми вивчаємо середніх або типових Водолія і Риб, як і всі інші знаки, але я вважаю, мені варто постійно нагадувати вам про винятки, коли позиції інших планет трохи або значно послаблюють ті чи інші якості. Все ж, коли ви подивіться уважніше, ви знайдете основні властивості, притаманні їх знакам, видрукувані в підсвідомості.

Допомагаючи Водолію зрозуміти, як розібратися в Рибах і спілкуватися з ними, астрологія рекомендувала б багато м’якості, миру і спокою. І зображення. Керованих Нептуном нервує недолік спокою, ним потрібна постійна стимуляція в області абстрактного мислення.

Допомагаючи Рибам зрозуміти, як розібратися у Водолії і спілкуватися з ним, я б особисто рекомендувала вивчити висловлювання Водолія Авраама Лінкольна: «Вони роблять те, що вони роблять, тому що вони є те, що вони є». Ніхто не міг би більш коротко визначити природу Урана. Щоб зрозуміти її, потрібно самому володіти нею.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,413