Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Терези й Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Сумісність у Терезів і Козеріга дуже нелегка, адже в цих відносинах беруть участь не тільки антагоністичні стихії Повітря і Земля, але і вони обидва народилися під знаками лідерів, Терези й Козеріг – це Кардинальні знаки. Всі Кардинальні знаки – хочуть бути лідерами, так і у цих відносинах, і Терези й Козеріг – хоче бути головним. Їх чекає багато змагань між ними.

У змаганні Терезів і Козеріги жоден з двох не бажає поступитися місцем лідера іншому. У кращому випадку, вони зможуть поділити лідерство навпіл в цих відносинах. У гіршому лідерство повністю перейде до одного з них, при цьому він придушить програв і досягне блискучої перемоги. Але програла, не буде здаватися, Кардинальні знаки ніколи не здаються, тому вона буде час від часу намагатися зайняти лідерське становище у відносинах. І скандали будуть виникати знову. Їм бажано поділити лідерське становище навпіл і вдвох прагне до поставлених цілей, але це буде нелегко.

Цілком можливо, доля хоче занадто багато чого від відносин Терезів і Козеріга. Для обох дуже важливо досягнення поставленої мети. Якщо ви знаєте пару, з антагоністичними стихіями і Кардинальними знаками, як в даному випадку Терези й Козеріг, і ці люди доводять вам, що у них у відносинах все супер! Значить вони або брешуть вам (в крайньому випадку один з них), або їм допомагають сприятливі аспекти інших особистих планет, а можливо, просто, в одного з них невірна дата народження!

У Терезів і Козеріга дуже різні погляди на життя і переконання. Вони досить різні за характером. Якщо ви знаєте таку пару – ця пара заслуговує величезної захоплення і поТерези, адже вони обидва зуміли виробити в собі ту терпимість і безкорисливість, які допомогли їм пристосується до один одного, з такими різними характерами.

Але для того, що б бути разом, до цього повинні прагне обидва. Якщо буде прагне тільки один, а інший не буде нічого робити – для жертвує собою це буде мукою. Неймовірно важко приносити себе в жертву відносинам, які тільки він один намагається вберегти. Якщо над відносинами працює тільки один, а інший нічого не робить – це вже мучеництво. Дуже важко приносити себе в жертву відносинам, які не потрібні іншому. Це до того ж і важко, і тому, хто заслужить німб – він здасться залізним колом, без сяйва. Одному дуже важко досягти звання святого або ж ангела. Така тяжка робота над відносинами, може перейти в справжній мазохізм.

Козеріга і Терезів об’єднують однакові якості: терпіння, м’якість, чутливість, енергійність твердість і ідеалізм – це може допомогти їм у збереженні відносин.

Козерігом управляє планета Сатурн. Терезами управляє планета Венера.

Коли вони погодяться, що Світ набагато краще, ніж Конфлікт, можна сподіватися на «хороший старт».
Але хороший старт може продовжиться недовго. Але не потрібно їх звинувачувати. Ну, хіба Терези здатні бути несправедливими? Ну, хіба Козеріг здатний бути не розважливим або нерозумним? У всьому винні їх планети управителі. Жоден з астрологів живуть у цьому світі, не назве планети Венеру і Сатурн – приятелями. Венері, керуючої Терезами, притаманна м’яка поблажливість, ліберальність, іноді, бажання витрачати гроші і отримувати задоволення і, рідко, час від часу – деяка повільність. Сатурн, управитель Козеріга, – прихильник жорсткої дисципліни, консервативної твердості, – не любить надмірностей, особливо для задоволень, воліє заощаджувати гроші, стриманий в емоціях і своїй поведінці. Що щодо повільності – для нього це теж саме, що і лінь, а лінь це ухилення від обов’язків, – Сатурн вчить Козерігів робити все вчасно, і не відкладати на завтра справи, які можна зробити сьогодні. Якщо буде потрібно, Козеріги не будуть витрачати дорогий час і свою енергію на різні суперечки, сльози, а також розчарування або ж нерішучість, які так звичні для Венери. Козеріги просто на просто на час віддадуться Долі, бурчить обожнені сатурніанського вислови на кшталт: «тихіше їдеш далі будеш», «терпіння – це гідність» або «хто поспішає – той людей смішить». А Терези до сказаного додадуть щось на кшталт «все буде добре» або, що теж важливо, «і в самому поганому, можна, якщо постаратися, знайти щось хороше».

Як ви помітили, ці дві філософії Терезів і Козеріга схожі один на одного і не суперечливі, навіть доповнюють і збагачують один одного. Можливо, вам здасться, що це досить різні філософії і точки зору, але насправді тут присутня одна точка зору, вони лише виражена протилежними способами. Як приклад: склянка наполовину повний або порожній? Насправді, все залежить від того, як ви дивитеся на своє життя – песимістично (як стриманий Козеріг) або ж з надією (як оптимістичні Терези). Якщо обидва будуть прагне до відносин, вони зустрінуться десь на половині, між песимістично Козеріга і оптимістичністю Терезів.

У стосунків між Терезами та Козерігом є ще один плюс – це те що вони обидва мають велику силу. Вони мають величезну рішучість досягти того, що хочуть і підкорити інших особистої волі, досягти мети будь-яким шляхом. Хоч шляху у них досить різні, але вони досягають бажаних вершин. А коли Терези й Козеріг об’єднують свої зусилля і рухаються в одному напрямку, вони здатні досягти всього що захочуть, будь то кар’єра, соціальний статус. Головне для цього – це мати загальну мрію чи бажання, а також хотіти зробити щасливим іншого.

Головна мрія у Терезів – це мир. А головне достоїнство і доброчесність у Козеріга – це його мудрість і терпіння.
Терезів і Козеріга способи об’єднати їх обопільні захоплення в музиці, а також мистецтві, тяга до наук особливо гуманітарних. У мистецтві, в будь-яких його видах, їм обом подобається класика, а не сучасні напрямки. Звичайно, в будь-якому правилі бувають виключення. Терези обожнюють все вишукане, красиве, елегантне – це можуть бути і предмети меблів, або ж порцеляни, кришталю. А Козерігам подобаються якісні речі – які можуть прослужити не один рік. Козеріга буде більше хвилювати ціна предмета і його практичність, починаючи від одягу і закінчуючи меблями. У той же час Терезам важливіше колір з чого воно зроблено естетичність предмета. По-цьому вони можуть, зійтися в думці щодо предмета, якщо тільки він буде відповідати їх загальним вимогам.

Козеріг буде бурчати на Терезів за їх нерішучості чи оптимізму, який нічим не виправданий. А Терези будуть ображатися на Козеріга за його скутість, скупість і грубість, за те що він схожий на інспектора, який стежить за тим, що б Терези не прогулювали уроки життя.

Але якщо їм пощастить, то Терези пом’якшать песимістичність Козеріга, а Козеріг зробить так, що Терези будуть почувати себе більш надійніше і врівноваженість разом з ним.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,400