Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Терези і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


З боку може здатися, що Водолій і Терези зайняті веселою грою – пусканням бульбашок, Терези надувають бульбашки, а Водолій їх лопає. І вдвох їм дуже добре і весело, тільки через якийсь час ця гра їм набридає. Терези розбудовуються, а Водолій виходить з себе, думаючи, що Терези його не зрозуміли так як треба.

Терези думають, що винен у всьому Водолій, точніше кажучи, його впертість (це правда – адже всі Водолії уперті). Водолій у свою чергу, звинуватить у всьому Терези, що їм потрібно і дуже хочеться неодмінно бути головними (і це теж щира правда, адже Терези – це Кардинальний знак Зодіаку – лідерства у відносинах). Після гучного скандалу і після того як вони розкажуть один одному, що вони думають. Терези постараються виявити лояльність і почнуть просити прощення дуже щиросердно, що Водолій відчує, що не зовсім правий, хоча й не скаже про це Терезам: Водолії не відносяться до тих людей, які змінюють своє ставлення до особистих помилок, навіть якщо і не праві. Крім всього цього. Водолій скаже, що всі ці міркування – марна трата часу. Людям або судилося бути разом вічно, або ж ні. І якщо не судилося, тоді навіщо взагалі розмовляти на цю тему? Адже можна просто помахати рукою один одному і розійтися на всі чотири сторони світу. А якщо судилося бути разом вічно, тоді не потрібно витрачати час на з’ясування стосунків, адже в житті так багато дуже цікавих речей! Тільки такими розмовами про «доленосність» Водолії зазвичай ведуть суперечку, з усіма людьми. Але цей варіант не спрацює так просто, як з іншими людьми, якщо вести суперечку з Терезами: Терези – майстри, все що пов’язано з аргументацією, а також по частині логіки, в суперечках та обговореннях вони неперевершені аси.

Але у впертого Водолія є один козир в рукаві – це його особиста капелюх. Він просто-напросто одягає її і йде геть!

Терези і Водолій – це ментальні знаки Зодіаку, по цьому вони люблять розмовляти. Розмови відточують їх уми, хвилюють їх обох і надихають, навіть якщо вони розмовляють про самих повсякденних речах. У відносинах і сумісності між Терезами та Водолієм, постійно буде існувати емоційна, чутлива і інтелектуальна база для бажання пошуку миру. Навіть якщо у них виникне велика сварка, у них буде шанс помірятися, адже в обох залишиться гіркота на душі; пам’ять про те, що вони чудово розуміли один одного.
У Терезів і Водоліїв є багато роздільних інтересів і хобі: вища освіта, релігія, філософія діти, подорожі, мистецтво і тварини. Так само у них присутні подібні ідеали і ставлення до життя, обидва можуть побачити один в одному щось цікаве.

У їхніх стосунках присутні неминуче захоплення і повагу один до одного, навіть в ті моменти, коли вони сперечаються про що то. Сумісність Терезів і Водолія сильна і міцна, адже обидва дуже добре розуміють один одного, розуміють почуття і вчинки – правда, вони можуть це заперечувати.

Іноді ексцентричний Водолій може зачепити Терезів. Що їм не сподобається. У теж час любов до розгляду справи з двох сторін Терезами, може, для Водолія здатися зрадою. Адже для нього існує тільки одна сторона справи – його сторона.

У них різні реакції на конфлікти і суперечки, в цьому їх основна відмінність. Коли вони зрозуміють це, вони зможуть розраховувати на обопільне співробітництво. Водолії зможуть навчиться у Терезів незворушного спокою, а також стриманості. А Терези навчиться у Водолія розуміння того, що в світі немає тільки чорного і білого – все перемішано.

Після вибуху емоцій Водолії просто пропадають на якийсь час, відмовляючись контактувати з навколишнім світом. З часом вони забувають що їх турбувало, і знову почнуть бути по-нормальному божевільними, люблячими і чарівними. Але Терези бути може, будуть продовжувати вимагати роз’яснень замість того, щоб просто-напросто все пробачити і забути. Терези не мають нічого проти пояснення своєї поведінки і бажають того ж від Водолія. А Водолії не люблять поясняться, адже вони завжди праві!

Терези більш матеріалістичні, ніж Водолій. Терези їх особистий світ і забуття більше, ніж благополуччя всесвіту забуття Водолія.

Найголовніше – це те що обом і Терезам і Водоліям, потрібно пам’ятати, що більш підходящої пари їм буде знайти дуже важко.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,429