Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Терези і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чим Терези старше, тим вони мудріші. Впевненість приходить з роками, і це свого роду практика.

Терези вміють сумніватися, а це дано далеко не всім знакам Зодіаку. Вони запитують. Вони радяться. Вони обговорюють. І вони щиро зізнаються у своїй невпевненості. Моральні принципи означають для них багато, і вони навряд чи зроблять щось, що вважають морально невірним. Ось чому, коли Терези в кінці кінців щось говорять, люди вважають, що це заслуговує довіри, і в дев’яти випадків з десяти це так і є.

Звичайно, їх судження бувають помилкові, але ж вони справді намагалися зробити те, що справедливе й морально, а така спроба вже сама по собі чеснота. Хоча іншим цього і не видно. Те, що повинно бути, безсумнівно, гідністю, може іншим здаватися явним недоліком. Тепер зрозуміло, чому люди інших знаків звинувачують їх у непослідовності? Так що Терези відчувають себе більш комфортно, коли мають справу один з одним. Принаймні, двоє Терезів дають один одному кредит довіри. І поки одні Терези сумніваються, інші сповнені співчуття. Всі Терези знають, що наміри їх побратимів по знаку повні благих помислів, і якщо вже рішення прийняте, воно остаточно. Дійсно, що може бути логічніше цього? Думка Терезів схожа на глину, яка податлива до тих пір, поки їй остаточно не додадуть якусь форму. Тоді її обпалюють в печі, а потім перевіряють на міцність.

Коли Терези сперечаються, словесний обмін між ними зазвичай закінчується внічию. Кожен з, них починає з одного боку, потім підходить з іншого, а потім використовує обидві точки зору, перебуваючи десь посередині. Стороннього спостерігача це може вчиненню заплутати, зате Терези будуть щасливі. Поки ці двоє спілкуються один з одним, обговорюючи проблеми та приходячи до своїх висновків, ніяких «травм» не трапляється. Це відбувається, коли інші знаки нав’язують їм рішення. Саме це призводить до того, що Терези втрачають рівновагу, і приносить значно більше шкоди – ментального, емоційного і фізичного, – чим хто-небудь, крім інших Терезів, міг би припустити. Людини, керованого Венерою, не можна навантажувати одночасно великою кількістю проблем, кожна з яких вимагає першочергової уваги, – Терези можуть просто «зламатися».

У Терезів набагато більше спільного, ніж просто типові для них ямочки, усмішки, ставлення до краси або нерішучість – вони люблять пастельні тони і не будуть відчувати себе комфортно серед занадто гучних звуків. Дуже небагато Терези йдуть в будівельні робітники не тільки через шум, але й тому, що вплив Венери змушує їх уникати брудного одягу. Це неестетично, а неподобство будь-якого роду швидко виводить Терези з рівноваги. Терези-шофер «Швидкої допомоги» безперечно буде нещасною людиною, якщо врахувати пронизливе виття сирени і суть самої роботи.

Одна з серйозних проблем, здатних докучати Терезам, – це те, що я називаю метаболічним синдромом. Справа в наступному: для рівноваги один життєвий стиль Терезів, або один період, повинен змінюватися іншим, про який недоброзичливці можуть сказати, що це лінь … Але це зовсім не лінь – це виснаження, що вимагає відпочинку, але за виснаженням знову слід вибух життєвих сил і енергії. Терези вміють працювати як ломова коняка, старанно, вміло і не скаржачись, поки раптово все не зупиниться. Далі слідує період заціпеніння, майже летаргії, протягом якої (вірите чи ні) навіть для розмови потрібно зусилля. Батарейки треба перезарядити, гарненько відпочивши в атмосфері тиші і спокою. Якщо ж у Терезів немає можливості зробити це і замість цього вони змушені, змішавшись з натовпом, йти на роботу, вони стають нещасними і просто нестерпними. Залишається тільки дивуватися, як це астрологія може так помилятися, називаючи їх спокійними людьми з поступливим характером і м’якими манерами. Не звинувачуйте мене, я завжди попереджала, що Терези здатні стати «примхливими крокодилами», якщо їх тіла і душі не отримали належного відпочинку тоді, коли вони цього потребували, але наділи їх у цьому звинувачувати? Краще двом Терезам, які живуть разом, накреслити графіки своїх періодів і молити Бога, щоб вони припали на різний час. Якщо ж періоди їх зльотів і падінь співпадуть, один з них може спробувати повернути на 180 градусів, щоб врівноважити похмурий період інших Терезів.

Терези відомі в астрології як Миротворці. Одна з найпрекрасніших речей, яку можна сказати про Терезах, – їх дивовижна здатність вносити світ у чужі розуми і серця. Хоча ці люди не дозволяють собі ніяких угод з совістю, вони ніколи не нав’язують цього іншим.

Терези можуть винести невблаганний вирок Істини і Справедливості, але Венера вчить їх не поспішати, щоб дати розкаялися ще один шанс.

Не судіть, та не судимі будете.

Так Терези зважують і людську слабкість, і марність всіх устремлінь, намагаючись знайти рівновагу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,176