Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Терези і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Терези і Скорпіон – це Повітря і Води, таємниці і істини, що означає дуже багато. І перш за все карми рішення про те, що Терези повинні перейняти від Скорпіона таємницю. Навіть більше, ніж таємницю. Одному дана роль вчителя, а іншому – учня.

Оскільки Скорпіон йде в кармічних колесі, після Терезів, буде надзвичайно терпимо до помилок і невдач Терезів, адже він вже пройшов через всі ці коливання і володіє дивним розумінням всіх венерианских пасток. Йому є про що згадати, включаючи задоволення. Але він не хотів би до цього повертатися, адже він вже прийшов до більш глибоких і серйозних проблем, які заходяться у веденні Плутона.

«Здається, мені варто дечому повчитися у цієї людини», – прозрівають Терези під безжально пильним поглядом Скорпіона. «Якимось чином я розумію цю людину краще, ніж хто-небудь інший», – думає Орел після уважного вивчення Терезів.

Скажемо прямо: це не флюїди між вчителем і учнем. У той же час у Скорпіона є смутний спогад про серйозні розчаруваннях, які часто слідують за оптимізмом, справедливістю і чесністю Терезів, тому він готовий простягнути руку допомоги Терезам.

Терезам хочеться отримати користь з мудрості Скорпіона і проникнути в секрети Плутона. Але, будучи Повітряним ментальним знаком, вони нічого не приймають без доказів, так що між учнями вчителем час від часу трапляються інтелектуальні розминки.

Скорпіон досить швидко виявить, що Терези чарівні, привабливі, веселі і приємні в спілкуванні … по понеділках, середах і п’ятницях. Але, наприклад, по вівторках, четвергах і суботах все може бути навпаки. По неділях – в залежності від обставин … Більшість людей знаку Терезів, особливо жінки, люблять вести довгі розмови. Чоловіки-Терези часом здаються соромливими і скритними, але киньте виклик їхньому гострому розуму, і вся їх сором’язливість миттєво випарується. Вони будуть з жаром переконувати вас, що у будь-якого питання або ситуації є дві сторони, і замовкнуть тільки для того, щоб привести в порядок свої думки і взяти верх в наступному суперечці.

Скорпіони добре знають, що їм подобається, а що ні. І змусити їх змінити думку часто неможливо. Природна пристосовність Водного елемента Скорпіона рідко перемагає нерухомість Скорпіон природи, що відрізняє його від двох інших Водних знаків. Скорпіон абсолютно нерухомий знак, і його усталені думки і певні переваги можуть призвести до напруги у відносинах і навіть образити вроджене почуття справедливості Терезів. А коли Терези висловлять своє невдоволення, Скорпіон на час забуде про терпимість по відношенню до Терезів, засмутиться, образиться або вирішить, що його партнер – тугодум. Але це помилка. Терези іноді можуть бути ледачими фізично, зазвичай після великого сплеску життєвої сили, але інтелектуально вони не бувають ледачими ніколи. Постійні вправи розуму, викликані необхідністю щодня і щомісяця приймати рішення, зберігають інтелект Терезів в найкращій формі. І все-таки у Скорпіона, звичайно, є серйозні підстави для невдоволення.

Терези вражають своєю здатністю зберігати оптимізм перед обличчям труднощів, падінь і катастроф. Це, звичайно, чудово, але через деякий час починає дратувати. Більш обережний і уважний Скорпіон задається питанням: невже Терези дійсно щирі? Як може людина весь час бачити навколо тільки хороше? Почекайте. Одного разу наші Терези переміняться і будуть бачити всі з іншого, тільки похмурої боку. Якщо ви мені не вірите, просто скажіть Терезам небудь виразно позитивне – і скажіть це з абсолютною впевненістю. Терези відразу ж встануть на протилежну точку зору. Або будуть коливатися десь посередині. Іноді вони одночасно дотримуються обох точок зору. І все цілком щиро. У підсумку довірливі люди відчувають себе просто обдуреними, не розуміючи, яким чином їх змусили вчинити так, як потрібно Терезам.

Скорпіони можуть обходитися з Терезами разюче спокійно. Коли Терези інстинктивно відчують необхідність підтримки Скорпіона, вони стануть краще адаптуватися до обстановки і шукати компромісу заради того, щоб зберегти гармонію і уникнути напруженості у відносинах. Скорпіону варто трохи потерпіти, щоб досягти бажаної мети. Правда, він повинен мати на увазі, що дружелюбність Терезів, якщо навіть воно щире, може бути добре продуманим і вміло використовуваним прийомом.

Терези вміють маніпулювати ситуацією в своїх особистих цілях. При цьому ви не бачите ніяких проявів агресивності – тільки чарівність, переконливі інтонації і чарівна усмішка.

Скорпіон, однак, далекий від того, щоб бути «довірливій душею», і він не з тих, кого можна обдурити. Терези можуть перехитрити Скорпіона лише один раз. Після першого ж досвіду Скорпіон з його платонівської проникливістю запам’ятає венеріанську стратегію і зуміє захистити себе від цієї спокусливої лестощів.

Скорпіони можуть бути такими ж хитрими у своїй стратегії, як кмітливі і розумні представники знаку Терезів. І набагато більш стійкими, хоча найчастіше образливими. Терези – не той знак, який здатний на глибокий аналіз людської природи, – вони краще аналізують біржові зведення, юридичні справи, шедеври мистецтва і рівень активності виборців. Терези здатні співчутливо поставитися до Скорпіона, якщо бачать, що він нервує, але їм не прийде в голову запитати: чому? А Скорпіон потребує, в тому, щоб його запитали: чому?

Так, гармонія між ними можлива, але лише, коли Терези обережні, а Скорпіон чесний.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170