Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Стародавня пісня індіанців племені Чіппева починається так:

Коли я дивлюся в прерії,
Я відчуваю літо у весні …

Вона так ясно виражає сутність Водолія, який завжди на «сезон» попереду всіх.

У нього дарована Ураном рідкісна здатність заглянути в світ завтрашнього дня, одночасно тонко усвідомлюючи День Сьогоднішній. Коли в Завтра заглядають Риби, вони часто ігнорують Сьогоднішній День, а випадкові погляди в Майбутнє у Стрільців – це лише короткі моменти пророцтва. Скорпіони занадто занурені в той вимір, в якому вони перебувають, щоб звертати увагу на якісь інші. І тільки Водолії можуть жонглювати Інтелектом, Інстинктом і Уявою, створюючи єдиний тривимірний образ Минулого, Сьогодення й Майбутнього. Тепер ви розумієте, чому Водолія називають знаком Генія?

Деякі Водолії настільки насолоджуються перебуванням у завтрашньою чи вчорашньою Дні, що, забуваючи про свій талант синхронізації, вирішують трохи побути там, поза реальністю, в той час як ми сприймаємо їх тут. Розумієте, чому Водолія називають також знаком Безумства? Самі Водолії ясно усвідомлюють себе володарями «змішаної природи» і ставляться до цього приголомшливо спокійно, легко приймаючи свої чудасії. Просто у них в голові Машина Часу, а її механізм іноді заклинює.

Пророки, ясновидці, творчі уми і генії-винахідники – вони черпають Води Мудрості і Вищої Істини з глибоких колодязів Завтрашнього Дня.

Що стосується Тельців, то в Часі і Просторі вони існують в надійній, відчутною формі Тут і Тепер. Для них більш ніж достатньо одного виміру,, як і достатньо проблем, які потрібно вирішувати на цьому земному рівні, в Даному. Так, вони здатні переконати людей у ​​тому, що ті повинні вести себе розсудливим чином зараз, щоб практично підготуватися до тих крайнощів, які Тельці, можливо, угледіли в Майбутньому. В очах Тельця немає того туманного вираження, яке є у Водолія, але між ними безумовно є невелика схожість. Вони обидва народилися під Постійним знаком, який обдарував їх тим, що ви можете назвати впертістю.

Їхні стосунки будуть складатися по схемі стихій Землі і Повітря, знаків Зодіаку, а це означає, що до сумісності та розумінню вони прийдуть після деяких зусиль, але зате це винагороджується гарним почуттям здобуття врешті-решт чогось вартого. Припустимо, що вони зламали перший лід нерозуміння, але як вони зруйнують бар’єри сором’язливості Тельця і ​​відчуженості Водолія, для того щоб діяти як єдине ціле? Це залежить від багато чого. Для Тельця існує набагато більше умовностей, ніж для типового дружелюбного і товариську Водолія. Навіть несміливі Водолії вважають «другом» будь-кого, від листоноші до президента США. Водолію буває важко розібратися у відмінностях, навіть якщо треба зрозуміти, як розрізняються дівчатка і хлопчики, верхівка і дно, чорне і біле, холодне і гаряче. Типовий Водолій не має упереджень і у виборі приятелів. «Приятель» – слово, яке використовують люди, керовані Ураном, щоб описати коханих, чоловіків, дружин, кішок, собак, білок, дітей, сусідів, дельфінів, індійських крокодилів, кишенькових злодіїв і так далі. Іноді може вживатися слово «мій старий приятель», «мій товариш», «мій друг» – але не «мій найкращий друг». Тут Водолій розбірливі, тому мало хто стає кращим другом Водолія.

Середньому Тельцю потрібно років сім, щоб завести собі друга. Справжнього друга – родичі і випадкові знайомі не в рахунок. Водолію потрібно приблизно п’ять секунд, щоб сказати: «Здорово, приятель!» До такої швидкісної дружбу Телець ставиться з підозрою.

Якщо між їх картами народження є гармонійна зв’язок, врешті-решт вони заговорять на одній мові і зможуть зрозуміти один одного, але навіть без допомоги сприятливих аспектів в їх гороскопах вони отримують один від одного багато цінних уроків, які можуть бути веселими і схожими на смішні жарти . Можливо, їм доведеться навчитися і захищати себе, і тримати себе в руках. Тельці будуть пручатися бесстрастности Водоліїв, які, як може здатися, дивляться на них зверхньо – зі своїх хмар. Водоліїв доведеться міцно тримати в цій реальності – хай вони відчувають вантаж несхвалення Тельців, подорожуючи в інших просторах. Хоча і Телець може гуляти по Місяцю! Я просто перевірила свої записи: кілька космонавтів були Тельцями. Що ви на це скажете? Життя сповнене сюрпризів, і це може підтвердити будь Водолій. Навіть якщо ви не питаєте його про це.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,174