Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Всякий, хто захоче зрозуміти відносини між Тельцем і Терезами (обома керує Венера), повинен розібратися в них самих. Це порами крок до розуміння того, хто перший, а хто другий в тій грі, якій зайняті ці настільки різні особистості.

Не робіть поспішних висновків про те, що Земний Телець набагато сильніше, ніж Повітряні Терези, і що обидва вони можуть не витримати натиску Вогненних знаків, таких, як Овен, Лев або Стрілець. Земля, безумовно, важче, а Вогонь руйнівного Повітря – згадайте, що таке землетрус або ізйерженіе вулкана. Повітря – головний зберігач життя, без нього неможливо дихати. У нього немає певної форми, і здається, що він не може впливати на що-небудь настільки матеріальне, як Земля. Але якщо ви коли-небудь стикалися з тайфуном, то ви знаєте, що іноді речі зовсім не такі, якими вони здаються. Особливо Повітря. І особливо Терези, що представляють Повітря в його самій активній формі. Вважайте, що це попередження тим бикам, які, вважають, що можуть підпорядкувати собі цих приємних людей, наступивши на Терези важким копитом … Це абсолютно чарівна особистість: чарівне, приємне істота з ямочками на щоках, з ясним розумним поглядом не посмішкою, яка зігріває серце .

Хіба людина з такою відверто дружелюбною зовнішністю може являти собою загрозу? Але м’якість манер Терезів – це всього лише камуфляж, за яким ховається відточений потужний логічний розум. Одержати верх у суперечці і йти своїм шляхом – для Терезів в кінцевому рахунку тільки це і важливо.

І не звертайте у Терезів на спокусливу Венеру! Хоча Терези обох статей мають тенденцію діяти традиційним для Венери способом і добиватися свого, чарівністю змушуючи супротивника здатися. У цьому відношенні Терези-чоловіки дуже схожі на жінок того ж знака.

Ви кажете, Тельцем теж керує Венера? Так, але із серйозними застереженнями. Венера – не єдиний управитель Биков. Телець бере у Терезів у борг вплив Венери – до тих пір, поки не буде розпізнаний справжній управитель Тельця – планета Хірон, або Пан-Хорус. Тому Венера не дарує їм, як Терезам, всіх своїх благ – наприклад, своєї таємної стратегії. Але Хірон ще наділить Тельців іншими видами влади. Почекайте. (Бики почекають – вони терплячі.)

В натурі середнього Тельця є інертність, з якою він сприймає традиції суспільства або закони уряду, і зовсім не тому, що ці люди або закони правильні. Типовий Телець переконаний, що нехтування умовностями і порушення законів можуть спричинити за собою неприємності або зіпсувати відносини, а саме цього краще уникати будь-яку ціну – так вважає Венера. Таку ж раду вона дає і Терезам. Одним і тим же радою і ті й інші користуються по-різному. Телець буде люто захищати свої принципи і своїх коханих. Він абсолютно не бачить сенсу в тому, щоб каламутити воду або обурюватися через дрібниці.

Терези бачать. Одержание інтелектуальних перемог – малих, великих або середніх – ось сенс самого їхнього існування. Якщо ставка – всього лише перемога в якому-небудь спорі, типовий Телець позіхне або зниже плечима і спокійно скаже, що йому все одно, що станеться в цьому випадку, занадто дрібному, щоб його зацікавити, або занадто великому, щоб його торкатися. Але для Терезів не буває занадто дрібних або занадто великих проблем.

Якщо ви зайняті напруженою розумовою діяльністю з самого ранку, коли вирішуєте, з якого боку ліжка краще вставати, до пізнього вечора, коли, лягаючи спати, не знаєте, надягати чи ні піжаму, то цілком зрозуміло, чому ви відчуваєте легку втому і розбитість, не кажучи вже про подразнення.

Більшість Тельців можуть відчути себе усними і розбитими від самої необхідності розділяти з Терезами всі ці роздуми. Для Биков це звучить маренням. Просто роби те, що ти відчуваєш (а значите і вважаєш) правильним, і не дозволяй нікому зрушувати тебе з твоєю позицій ні на крок – ось коротенько усереднений, або типовий, погляд Тельця на прийняття рішень. А безперервні міркування – це саме марне і тому хибне заняття, яке тільки можна собі уявити. У суперечці ніхто ніколи не виграє, чи не так?

Не так. Терези виграють. Вони незмінно виходять переможцями – за винятком тих спорів, які їм швидко набридають. І це не дивно, особливо якщо згадати про те зброю, якою їх наділила Венера. Чарівність. Такт. Ямочки (де-небудь на тілі у них є ямочки! Просто вони їх не завжди демонструють). Інтелект. М’які, спокійні манери. Дивовижна посмішка. Але крім цього арсеналу, вони можуть підступно пустити в хід проти вас стріли своєї логіки, коли ви найменше будете цього чекати.

Терези використовують метод ведення дискусії, званий «сократовским». За ними треба уважно стежити. І слухати. Телець, який занадто поглинений опором і не звертає уТерези на логіку Терезів, може попастися на власному упертості. Терези представляють для Тельця ту астрологічну сферу, яка відкриває їм багато корисного.

Телець для Терезів трохи загадка. Безумовно, Терези були б щасливі розгадати таємницю того, як Тельцям вдається залишатися спокійними і безтурботними серед усіх особистих і соціальних конфліктів, зберігати внутрішню стійкість і не страждати від безсоння ночі безперервно, якщо їм треба прийняти рішення. А адже, Бог свідок, Терезам не менше (навіть більше), ніж Тельцям, потрібні сон і відпочинок, щоб підтримувати свою рівновагу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,377