Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якимось чином виник астрологічний слух, що Тельці схильні до ожиріння. Це брехня. Деякі з них дійсно надмірно повні, але більшість – ні.

Вони люблять готувати і є, але зазвичай у них прекрасну статуру, а надлишкові калорії перетворюються на міцні м’язи. Що стосується жінок-Тельців, то хороша їжа тільки робить їх чуттєво граціозними. Хіба кінозірка Телець Одрі Хепберн не така?

Інша неправильне уявлення про цих людей – те, що вони ледачі. Тельці не ледачі. Просто вони вважають, що розтрачання енергії – гріх. У людей цього знаку так багато сили, що вони збирають її, як вони збирають гроші. Якщо ви зведете разом двох Тельців, важко буде змусити їх зробити якесь негайне дію (якщо тільки не розсердити їх, але про це пізніше). Зрушити двох Биков у два рази важче, ніж одного. Коли вони вперше зустрінуться, вони більш-менш спокійно підійдуть один одному. Жоден Бик не стане занадто пристрасно і рвучко стрибати в обійми іншого Бика (або будь-якого іншого астрологічного тварини), поки не будуть обережно зважені і серйозно обдумані всі різноманітні можливості.

Це приводить нас до третього несправедливому і помилковому астрологічним слуху – що Тельці вперті. Вони не вперті. Вони лише тверді та постійні у своїх переконаннях. Бики рідко змінюють свою думку, а втрачають голову ще рідше. Якщо зблизити двох Тельців різної статі і до того ж дотримуються протилежних думок, обидва вони стануть один з одним лише більш розумними.

Союз двох Биков, несучих подвійний вантаж впливу по сумісності однакових стихій Земля-Земля і однакових знаків Зодіаку, може бути стабільним і взаємно зручним. Ці люди зазвичай належать до ласкавого, спокійного типу «плюшевого ведмедика». Вони поважають права інших, вони віддані і тактовні. Однак життя може стати для них трохи застояної і позбавленою подій, якщо карта народження хоча б одного з них не містить планет у знаках Повітря або Вогню. Тельці ставляться з підозрою до змін, тому що вони консервативні, і це не помилковий слух. Вони відчувають, що в цілому все було чудово сотні років, так навіщо міняти правила і підвалини життя? Для середнього Тельця (хоча завжди є рідкісні винятки, лише підтверджують правило) будь-яке радикальне втручання в незмінні звички (Телець – Постійний знак) – нерозумно. Ці звички вже перевірені часом, а нові, неперевірені; ідеї можуть виявитися лише головоломної схемою або навіть божевіллям, що приносить нещастя. Якщо Бик таки змінює свою думку, воно буде зважено по всім необхідним параметрам практичності.

Телець може «підтримати» багато, але зустріч лицем до лиця з фізичною небезпекою – не для нього. Звичайно, є Тельці, охочі брати участь в демонстраціях по новим проблемам, таким, як екологія, організація «Грінпіс», жіночі права і т. д. Зрештою, попереду Епоха Водолія, і навіть Бики не можуть не бути захоплені начавшимися змінами. Але рішення приєднатися до протестуючих забере у них певний час, і вони зважаться на це тільки після дуже обережного роздуми.

Їх неприйняття загальноприйнятого і повагу авторитетів (якщо, звичайно, авторитет розумний) часто є тим, що спочатку об’єднує двох Биков. Телець відчуває, що якщо зміни необхідні, єдино розумний (ось і знову це слово!) Шлях до них – зміна системи. У дійсності ми повинні бути вдячні цим, по суті, добрим, заслуговуючим довіри душам, настільки відданим влади спокійного розуму. Але пара Биков може застигнути і у формі заперечення з відтінком фанатизму.

Найбільш потенційно шкідливим аспектом цього союзу є відраза обох Биков до каяття. Навіть якщо Телець внутрішньо переконаний, що він помилився, він буде вперто стояти на тому, що було по дурості висловлено чи зроблено, бо виправити помилку – занадто близько до слабкості, а саме слово «слабкість» змушує Бика червоніти. Але якщо ганьба неправоти зручно замаскований гумором, відступати завжди простіше.

Якщо Бик нарешті розуміє, що терпіння – чеснота, але що, вивернута навиворіт, вона перетворюється на звичайне упертість, йому легше пробачити іншому чари тієї самої «чесноти». Два Бика можуть працювати йди грати разом, і притому чудово. Вони будуть взаємно слухняними, надійними і м’яко-поступливими – якщо один з них не підштовхує іншого занадто наполегливо або занадто сильно. Далеко не всі Тельці мають приголомшливе почуття гумору, але якщо вони зможуть навчитися сміятися над собою, всі їхні проблеми будуть вирішені. Гумор – одне з найбільших якостей, якими володіє людина. Змішаний у великих кількостях з прекрасніше надійністю Тельців, він може допомогти зробити цих милих і приємних чоловіків і жінок ще більш розумними.

У кожного з Тельців є забавна риса, яку вони приховують. Якщо вони дозволять один одному поглянути на неї з гумором, це очистить їх вперту пам’ять від взаємних образ.

  1. Один комментар до “Сумісність Телець і Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Стелла в 14.12.2014 | Відповісти

    Спасибі.Дійсно нова інформація на цей час.Автор має рацію.Більше б серед українських астрологів подібних порівнянь та вказівок.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,167