Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Знаки Тельця і ​​Козеріга оточені аурою кольору землі і володіють чеснотами цілісності, надійності та впевненості. Життя для Тельців і Козерігів не є цілком сірою або коричневою, чорною або блакитний. Але в ореолі їх особистості ви рідко знайдете марно-оптимістичні відтінки жовтого або Екстравертні відтінки червоного.

Ні в жодному з них немає сумніви з приводу того, куди він іде. До вершини. У великому місті чи маленькому містечку – весь час до вершини.

Але обидва вони стримані й скромні і вміють використовувати свою витримку як внутрішній сигнал власної системи безпеки, щоб застерегти себе від непотрібних емоцій. Однак ми не хочемо сказати, що ці люди нудні, позбавлені почуття гумору або уяви – хіба Шекспір, який народився під знаком Тельця, «сухар»? Майже всі Козеріги мають будь-якої творчий або артистичний талант. Багато хто з них добре малюють, навіть коли вони просто викреслюють каракулі, як це роблять професіонали, коли працюють. Деякі з них дійсно стають процвітаючими письменниками або художниками (або і тим і іншим, як романіст Генрі Міллер). Що стосується Тельців, в їх душі є музика, незважаючи на весь здоровий глузд в їх голові. Одні Тельці – відомі співаки, музиканти або композитори. Інші просто бриньчать на роялі або гудуть в губну гармошку. Майже всі Тельці співають під душем, коли вони впевнені, що їх ніхто не чує. Що стосується гумору, Телець – справжній Фальстаф або придворний блазень, повний смішків і веселих фраз.

Козеріги теж володіють глузливо-холодним почуттям гумору. Їх гострі спостереження над комедією життя забавні і розумні, а незворушний вигляд робить їх ще смішніше. Так що комбінація знаків Тельця і ​​Козеріга може бути теплою, а не тільки стійкою і міцною.

Це поєднання знаків однієї стихії, і можливі області їх спільних інтересів – любовні історії, діти, релігія, подорожі, освіта та шоу-бізнес. Вібрації стихій Земля і Земля дають їм то природне взаєморозуміння, яке допоможе їм подолати труднощі. До того ж при такому співвідношенні знаків взагалі складно сердитися довго. Шлях до примирення, коли вони хочуть знайти його, для них бачимо і легкий.

Є одна область, яку ці Сонячні знаки, вірніше за все, для себе виключають, – це наркотики. Більшість Тельців дійсно не розуміє, навіщо потрібні якісь сумнівні відчуття, якщо можна, наприклад, нюхати квітку запашного горошку, в чистому екстазі годинами споглядаючи його форму, колір і аромат до тих пір, поки вас не вкусить сердитий джміль? Що стосується типових Козерігів, вони й не подумають про те, щоб віддаватися задоволень, які стоять поза законом, і, звичайно, Козеріг – не той чоловік, який міг би заради цього жертвувати успіхом (своїм сходженням на гору) або стати причиною скандалу. Козеріги хочуть, щоб друзі, родичі, сусіди і суспільство в цілому їх поважали. Коли вчені відірвуться від своїх мікроскопів і почнуть всерйоз вивчати астрологію, вони виявлять дивно маленький відсоток Тельців і Козерігів (в порівнянні з іншими знаками) у центрах реабілітації алкоголіків чи наркоманів. Звичайно, існують окремі винятки, але вони дуже рідкісні …

Якщо говорити про прикраси, багато Козеріги і Тельці розділяють з Левами любов до коштовних каменів і металів. Леви люблять носити їх, і чим більше їх, тим краще. Тельці люблять добувати бірюзу, золото або діаманти. Козеріги люблять перетворювати їх в практичні предмети мистецтва, навіть часто реалізують приховані художні прагнення, поліруючи мідь і схиляючись над пальником Бунзена. Проте кінцева мета як Тельця, так і Козеріга – знайти Львів і Левиць, які куплять їх товари, так що вони зможуть зробити Гроші, що звучить для них як Надійність. До речі, один мій знайомий, ювелір-Козеріг із Колорадо, не завжди купує свої метали у золотошукача-рудокопа Тельця. Багато матеріалів, які він перетворює в прикраси, гідні фараонів, він знаходить … на звалищах. Сатурн дає цьому знаку особливий талант: уміння виявити скарби серед сміття, покручених консервних банок і битого скла Життя. І це не тільки символ.

Козеріги стають дорослими вже в два-три роки. Тельці приймають серйозні рішення, думаючи про майбутнє, приблизно в тому ж віці. Тому не важливо, наскільки молодими або старими люди цього знаку об’єднуються. Їх цілі будуть ідентичні. Як Телець, так і Козеріг розуміють шляхи зовнішнього світу. Їх внутрішній світ непокоїть їх більше. Кожного переповнюють сентименти, в яких вони не зізнаються, і кожен глибоко потребує прихильності і оцінці по достоїнству, про які не попросять. Тому вони стоять пліч-о-пліч, як дві гори, зголоднівши за людської підтримки та близькості, але вперто опираючись боязким пропозиціям дружби або боячись показати власну симпатію.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,390